Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes
PayPal, poslat
Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo
příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX),
QR platbyPokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym. Pokud máte zájem o vydání potvrzení o poskytnutí daru (např. pro daňové účely), napište nám na redakční mail
[email protected] Příspěvky za měsíc ČERVEN 2026:
*****************************************
RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, František Šmíd 1000,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Jaroslav Jedlička 200,- Kč, Pavel Komínek 300,- Kč, Dana Lufinková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Anonym 300,- Kč, Karel Vávra 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 100,- Kč, Miroslav Andreska 300,- Kč, David Bezděk 50,- Kč, Anonym 50,- Kč, RNDr. Václav Vohánka 1000,- Kč, Lubomír Štěpán 250,- Kč, Martin Vacek 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jaromír Válek 500,- Kč, Anonym 70,- Kč, ing. Jan Lipský 100,- Kč, František Burda 50,- Kč, Radomír Šimek 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janicko 500,- Kč, Jiří Kobližka 400,- Kč, Dr. Věra Hýlová 250,- Kč, František Škoda 500,- Kč, Ivo Pimper 500,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Zdeněk Frič 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Antonín Glacner 500,- Kč, Anonym 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Petr Franc 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Marek Polášek 500,- Kč, V. Trulley 500,- Kč, Hynek Řihák 140,- Kč, Bohdanka Hoťová 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč
Celkem za měsíc: ... 15 360,00 Kč
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku.
Jak na to? Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím
pravidla diskuze.Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). )
Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu?
Návod ZDE.Náhledové fotografie k článkům jsou většinou ilustrační. Ne všechny články musí explicitně vyjadřovat názor redakce.
Podvod započatý za kovidismu alre už i před ním….
UP neoprávněně vyřadí rodiče malého dítěte z evidence a to doknce na dlouhodobé neschpopnece kdy už měl dávno dostat invalidní důchdo a pomoc alespoň základní předplacenou v rámci sociáoního pojištění odmítne se o tom bavit kovidismus a rodič zůstane bez prostřdedků načež VZP dokonce provede za nouzového stavu rodině neoprávněnou exekuci bez soudu sama jen tak jak jí napadne …… ombudsman mlčí a ksyž na něco reaguje tak tím, že prý je to soukromá firma do té nesmím mluvit to není úřad … a já se vás ptám když může ombudsman kecat do exekutorů do civilních soudních řízení jakto že si tady může soukromá firmička doknce prý už nově zabavovat i domy střechy nad halvou nemajetným okradeným lidem a rodinám s malími dětmi které nejsou té správné národnosti bez soudu bez exekutorů bez přezkumu bez prokázání dluhu prostě jenom tak? NA to přece nikdo právo nemá kdo dal právo soukormé firmičce na kterou nikdo nemůže cpát peníze cizákům a naopka okrádat neoprávněně rodiny s malými dětmy bez mžnosti jakékliv ochrany a ani té soudnní obrany kdy si taot soukromá firmiička převzala nějak moc soudní a i výkonou .. to ani ten robot na soudě poté co mu tam nějaká vyscaná společnost přinese hromadně návrhy na exekuční titutl si takto bez odvdonění a prokázání alespoň zevrubného jak k pdajnému dluhu přišla nedovolí a máte možnost se protio takovému návrhu exekučního titulu u toho soudu bránit .. tady nic … a prahcy nikde …na operace se stejně musíme skláídat a zákldní léky taky si musíme kupovat jestli vůbec jsou v lékárně … a to si klidně do toho všeho porušovala VZP celé roky hrubým způsobem GDPR i přes klepnutí přes prsty ze strany UOOU …. pohůdka ne … oznamovatelé a poškozneí se zničí samoexekucí samoexekučním titulem a vesele můžeme tunelovat dál a ukládat nemajetným sockám žádajícím o pomoc v rámci sociálního pojištění nesmyslnné dluhy a popoatky za nic … a co stádo mlčí jako vždy že bysi novinář zjistil co za svinstvo se stalo v paragrafexh kdy je toto bezsoudní nařízení exekuce naprosto protipstavním svinstvem které mělo býti dávno zrušeno pro neústavnost … ani řádek že … pohodička pohoda … komu se to nelíbí a nemá aŤ si skočí třeba do macochy když už to nemůže vydržet co … to svinstvo ze všech stran ….
PRo úplně tupé .. žádné řízení se nekoná prostě dostante dopis od VZP tady máš dluh a exekuxci v bance sjme ti to ukrást nemohli tak ti zabavujeme nemovitosti nazdar už se stalo bo máš dluh a basta sme si řekli ….. a když tam bude miliarda tak tam bude miliarda to je přece všdhcno jedno .. jakýpak prokazování dluhu před soudem jak to bylo kdysi a VZpo velmi často prohrávala u každého kdo si to nenechal líbit a musela tvrdě platit výdaje za to že se pokusila někoho okrást sprostě a muselě dluhy prokazovat před soudem pokud jepo někom chtěla a voala najendou už nemusí a ty občánlu pla%t a plaŤa drž … nemocnej zdravej s přijemem bez příjmu všehcno jedno … ani děcka nás nezajímají maladší 7mi let … ale neřešte to ju jen se rozčiluljte a nechte to bejt váš majetek to jistě není vovce … vy se budete přece rozilvoat až bufe ….až tam budou i další šmakulády přioparagrafovaný do kdysi logického a celkem ústavně souladného zákona …. víte i na tu pokiutu musíte mít prvně pravocmný rozhodnutí proti kterýmu se můžete odvolávat dovolávat a dávat to k soudům …. tady vůbec nic … sourkomíá firma si řekne a když nedotane tak si vezme …. a jeet nato hodí VZp vlíčka s dovjocasem ajkoby to byla nějaká státní instituce nebo co … žew vás dostane pod vlak exkeutorskej to by sjte čekali ae že zdravotní pojišťovna … to koukáte co holoto … a to prosím připravovali během kovidu jen tak mimochodem ju … od roku 2022 prej to platí tohle vyvlastnění bez možnosti jakékoliv obrany kdy se nejdříve predátorká Vzp ujistí že nemáte za co se u soudu zkusit expost bránit …..to je co panečku vymyšlený zlodějema tunelářema …pěkně vše nejspíše enzákonně v turborežimu prohalsovaný az nouzáků co …
Ať sáhnete ve veřejném sektoru kamkoli, všude klubko hadů… Dopravní podnik, nemocnice, zdravotní pojišťovna, a další a další, o nichž se zatím neví…
Tohle je na soudech a zákonodárcích, tvrdé tresty, exekuce i na rodinné příslušníky zlodějů, návratnost ukradených peněz (ne jako dnes škoda 10 mil. a odsouzení na pokutu 2 mil.). Za mě náhrada celé škody + 100% navrch a zákaz jakékoliv činnosti ve státní správě. To by snad pomohlo. Mimochodem Čínské zákony by se mi líbili víc.
Je podle mě těžké dožadovat se spravedlnosti,zákona a práva když většina jejich údajných ochránců a zéstupců v této zemi často patří mezi mafiánské špičky,nebo alespoň mezi jejich naprosto spolehlivé ochránce a obránce.
Po pondělním zátahu detektivů z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v centrále Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) na pražských Vinohradech policisté týž den obvinili celkem 13 lidí, mimo jiné i z korupce. Původně kriminalisté zadrželi 19 osob. V tiskové zprávě to v úterý uvedl dozorující státní zástupce Miloš Klátik. Případ souvisí s veřejnými zakázkami zadávanými pojišťovnou, podle médií jde o oblast IT a škody by mohly jít až do stovek milionů korun.
Jasně VZPO zadávala veřejné zakázky měla je hlídat kontrolovat a dodrožovat zákon zatýká se u ní v centrále ale vona je poškozená … blablabla …. a na to přišel jako kdo a z kterých zákonů čerpal? Se dočteme za chvilku že se zatýkalo v drogovým doupěti všuden a stole kvéry kalachy granáty kokosíček plný pytle odnášeli jednoho dealera za druhým v železech ale to dorogové doupě je ten poškozený ……. to prostě dává smysl a hrozně tomu všichni věříme že tak jeto ok a tak to má bejt … prostě celé roky a měsíce minimálně tam nějakcí lidé okupiovali tu centrálul pojiš%tovny vydírali ty poctivé zamšstannce a vzp ředitele a potentáty aby jim sloužili k trestné činosti dokud ty poctivce včetně ředitele VZP neosvobodila zásahovka z ncozka od té okupace korupčníky…. https://www.novinky.cz/clanek/krimi-po-zatahu-ve-vzp-padlo-13-obvineni-vcetne-korupce-40547124 a to okupované vedení samozřerjmě nemohlo kontrolvat mezitím jak se okrádají klienti ve vzp v jihlavě a třebíči v jiných vzdálených městech aby si tam poškození klidneti nemohli z těhc jiných měst jít vyřídit účetnictví náhodou osobně do té jihlavy a třebíče … hádejte kde sloužil pan Mička Jan fízl vyděrač … jen tak náhodou když už po vydírání rozdával ty vizitky fízlácké…….takže ošéfovaný to u justice mají žeano aby byly jakože ti chudáčci poškození tím jak si sosají milardy od chudáků které připravují i o bydlení nejen zbytné finance i během kovidu rodina nerodina malí děcka nemalá děcka zákony nezákony ….