28.1.2021
Kategorie: Společnost

Kam se poděla úcta k starým lidem?

Sdílejte článek:

LUPO ANETTA

Lidstvo je v prdeli. Včera jsem shlédl video z Rakouska kde pět policistů za asistence dalších asi pěti zatýkalo starou pani protože neměla respirátor ale jen jakousi šálu nebo límec. Tři policistky se na ni vrhly ve snaze vykroutit ji ruce dozadu a nasadit pouta. No,policisti, spíše bych řekl mléčňáci, policejní děti.

Dnes jsem viděl podobné video z Německa. Opět stejný scénář. Stará babka, odhadem 70-80 let a proti ni opět pět ještě mléčnějších policejních dětí. Prý nedodržela v obchodě rozestup. Zbytečně jim vysvětlovala,že ona vycházela z prodejny a další člověk právě vcházel,tak se ve dveřích potkali příliš blízko sebe. Ne! Nic platné a tak zas došlo na zatýkání zločince. Pouta za zády a už ji odváděli zřejmě hrdí na to jak bravůrně zvládli toto zatýkání.

Každé takové video a není jich málo mně pokaždé neskutečně vytáčí. Systém který toto nejen dovolí ale troufnu si říct, že přímo nařizuje, nejde už nazvat jinak jen systém fašistický. Chtěl bych znát alespoň jeden jediný zasraný důvod k takovému jednání se starými lidmi. Chápal bych to kdyby zatýkali zdravého chlapa-zločince v plné síle, ale starou babku? Čeho se bojí?

Bojí se, že ta babka, která je ráda, že zvládne zajít si na nákup najednou vyskočí, vytáhne na ně nějaké kung fu a všechny je rozseká? Anebo mají strach, že by z ničeho nic nasadila sprint a rychlostí blesku by jim zmizela někde v polích za městem? A co by dělali tito mléčňáci kdyby tak potkali bez roušky nějakého velkého a silného chlapa? To by ho z posranosti raději preventívně zastřelili? Co toto je? Jaká sprostá zdegenerovaná a fašistická generace?

Kam se poděla úcta k starým lidem? Zvláště pak v Německu by tito mléčňáci měli starým líbat ruce za to jak vybudovali Německo srovnané se zemí po válce. Jenže, žel není to jen v Německu či Rakousku. Vidíme to už i u nás, tu neúctu, bezohlednost a pohrdání starými lidmi. Taky máme své horlivé policisty mléčňáky kteří jsou schopni člověka smykat po zemi v převaze pět na jednoho až si někdy myslím, že tento policejní dorost je snad schopen takto jednat i v případě, že by šlo o jejich vlastní pra či pra pra rodiče. Jakým právem si pak tento systém vůbec dovoluje kritizovat Rusko když tam policie umravní několik vandalstvíchtivých grázlů pod záminkou, že protestují za Navalného. Tento systém by si měl hlavně pozametat před vlastním prahem a vymést všechno to svinstvo a špínu od svých dveří než začne strkat svůj drzý rypák do druhých zemí.

Jaká nemoc to zachvátila lidstvo? Místo skutečných politiku vidíme všude jen politické prostitutky. Stařecká moudrost, životní zkušenosti a selský rozum jsou zašlapány do hnoje a na výsluní se hřeje jakási debilní zvrhlost. Zrůdy místo toho aby národu pomohly se ho snaží ovládat strachem a ožebračit i samotné žebráky.

Takto nějak nenápadně začínal i Hitler. Máme snad čekat a dívat se jak se dějiny opakují? Budeme se snad každé ráno s obavami dívat do zpráv jestli náhodou neproběhla nějaká ta křišťálová noc?

To v čem žijeme nikdy nemělo a ani nemá nic společné s demokracii, je to jen zvůle několika hajzlů která se mění čím dál víc na novodobý fašismus. Nechci žít ve fašismu,vy snad ano?

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...