11.9.2023
Kategorie: Společnost

K napadení paní učitelky desetiletým “žákem”…

Sdílejte článek:

ALEŠ SVOBODA

Napadení paní učitelky desetiletým “žákem”… Stejně jako ČTK, Seznam, Novinky jsme volali do školy a na příslušné úřady. Škola poskytla jen kusé informace o tom, že k napadení došlo, byla přivolána PČR, záchranná služba. Na otázku zda se jednalo o žáka UA národnosti bylo sděleno (ovšem nikoliv paní ředitelkou, ta je zaneprázdněna) ale sekretářkou, že o národnosti na výzvu PČR nesmějí mluvit.

Pátrali jsme společně s Jakub Netík trochu více a spojili se s jedním z rodičů. A můžeme potvrdit že se jednalo o desetiletého Ukrajinského kluka. Nutno uznat, že škola je více kulturní a že cizinců je ve třídě třetina. Za celou dobu se ovšem nestalo že by někdo napadl učitelku. Kor žák teprve 4.třídy.

Opět upozorňuji, že jsou informace sice z první ruky, ale kusé. Údajně měl zmíněný žák dokonce vyhrožovat paní učitelce že si příště přinese do školy pistoli… (nemohu potvrdit, ale info opět od rodiče žáka ze zmíněné třídy).

Velice zajímavý je fakt že žák napadl učitelku. Učitelku odvezla policie k výslechu a sanitka si odvezla chlapce. Prý na tom byl psychicky špatně a potřeboval rychlou záchranku… Takže selsky – Desetiletý Ukrajinec napadne pěstmi svou českou učitelku, bodne jí (není jisté zda nožíkem, nebo propiskou) a jako oběť je převezen RZ do nemocnice. Upřednostněn přede všemi kdo mají zlomenou nohu, ruku, nebo kolabují z vedra… A napadená paní učitelka? 6 hodin na policii u výslechu…

Na celý případ platí přísné informační a mediální embargo, ale jak jsem již psal, v deseti letech tohle? Dejte mu tu pistoli a příště vám tihle vystřílejí půl školy včetně vašich dětí. Děkujeme pane Rakušane. Jsou pro ČR opravdu přínosem.

 

fb

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)