
Je to drsnější
JINDŘICH KULHAVÝ
Blížící se volby nám přináší drsné situace. Patří k nim například televizní debaty, ve kterých se tentokrát jiskří mnohem více než jsme byli dosud zvyklí. Ani proliberální moderátoři už nic nezmění na tom, že dosavadní opozice zatlačuje představitele vládních stran do defenzívy. Pravdou je, že letos to mají jednodušší v tom, že zločinné chování liberálů naráží na jisté hranice a je natolik zjevné, že jej ignorovat mohou pouze ti nejvíce zmanipulovaní konzumenti prolhaných médií.
Vítězství Trumpa v amerických prezidentských volbách podobně jako Ficovo na Slovensku, Nawrockého v Polsku či obdivuhodná zarputilost Orbána ukázaly cestu všem odpůrcům liberální politické architektury. AfD se v Německu i přes drsný postup vůči ní může stát v dalších volbách nejsilnější stranou, ve Francii padnula vláda a pod Macronem se opět třese křeslo a Tommy Robinson stál v čele nikoliv stotisícové demonstrace, jak tvrdí média, ale spíše milionu naštvaných Britů nesouhlasících se změnou Ostrovů na muslimskou kolonii. V Rumunsku ještě zasáhlo zahraničí a zrušilo první kolo prezidentských voleb, v Srbsku probíhá pokus o tamní obdobu Majdanu, ale všeobecně je evidentní, že ledy praskají. A to Leyenová bude absolvovat další pokus o její odvolání a rodina Sorosů čelí tlaku ze strany Trumpa..
V této atmosféře tak má vládní koalice mající za sebou plno afér jedinou šanci. Pokud možno vymlčet své průšvihy a vymyslet si nějaký úspěch. V tom jsou Fiala, Rakušan a pirátská svoloč odborníky. Zástupce Top 09 a KDU-ČSL tak trochu ignorujeme, protože Pekarová už dříve avizovala odchod z politiky z důvodů zdravotních a změna na přemístění do byznys sféry nikoho nepřekvapila. Za dobu předsednictví ve Sněmovně jistě někomu stačila pomoct a úlitba v podobě manažerského postu není ničím zvláštním. To už před ní zvládnulo více šíbrů, například Topolánek. A brát vážně Pospíšila na mateřské snad ani nelze. Podobné platí pro Výborného z KDU-ČSL vizuálně připomínajícího vojáka z Římské legie, ze kterého si Obelix a Asterix dělali v proslulé komedii objekt k vystřelení z bot.
Takže Spolu táhne ODS a Fiala, což samo o sobě zní strašidelně. Těch afér za čtyři roky bylo moc a uvědomíme li si další hvězdy strany, ptáme se, jak jsme mohli dopustit něco takového ve vedení státu. Kampeličkář, znalec barmských žen zajišťující živobytí své rodině a nestoudný lhář pobírající další plat na univerzitě, eurounijní zaprodanec a stínový ukrajinský premiér by rád vládnul a zadlužoval stát další volební období. A není sám. Černochová do posledního dechu podepisuje smlouvy na vojenské zakázky v řádech desítek miliard bez výběrových řízení, Stanjura už nemá ve státní pokladně mimo obrovské díry vůbec nic, Decroix považuje bitcoinovou aféru za uzavřenou a Jákob v televizi perlí tak, že o jeho příbuzenství s neandrtálci nepochybuje už vůbec nikdo. A ti všichni mají být po Novotného v base elitou vládnoucí strany spoléhající na destrukční schopnosti Oganesjana, Pšenáka a Blujové vytvářející tlak na konkurenci z řad opozice.
STAN se svým Dozimetrem a kšeftováním také zrovna čistotou neoplývají. Zvláště, když jeden z aktérů začal mluvit a ukazuje se, že Rédlovo seskupení nejen na dobrých vztazích s Rakušanem výrazně profitovalo, ale zároveň finančně STAN podporovalo. Nevíme, jak se tomu říká jinde, ale u nás je to korupce. A ne ledasjaká. U Starostů už si jistě přejí, aby bylo po volbách, protože pár potencionálně ukecaných už bylo pomocí úmrtí odstraněno a další s policií spolupracují je teď naprosto nepotřebný. A je tu ještě jedno obrovské riziko. Krásná a mladá Nerudová přislíbila, že bude li třeba, vrátí se z Bruselu a sestaví novou vládu. Její nedostudovaný syn by mohl jít třeba na ministra školství, aby se pomstil škole, na které zaznamenal ten zásadní neúspěch při přiblížení se k maturitě. Zapomenout nesmíme ani na futrál na Putina či nekompromisní podporu migrace ve všech směrech.
Piráti oprášili staré sliby, pro jejichž naplnění dosud neudělali vůbec nic. Manažerské schopnosti Bartoše už jsme protrpěli jednou a byl pro neschopnost vyhozen jak z práce, tak i z vlády. Hřib je unikátním úkazem Moraváka likvidujícího českou metropoli hrátkami s pražskými komunikacemi i celkovou dopravou a Richterová to s inteligencí má tak trochu hraniční. Kvůli genialitě to fakt není. Přestože stranu pár jedinců opustilo a založilo jakýsi Volt, pachuť po nich zůstala hořká. A to tu je ještě Lipavský vznášející se ve vzduchoprázdnu a škodící zemi na mezinárodní scéně podobně jako Gregorová v Evropském parlamentu.
Je vcelku jasné, že potřebujeme změnu. Slyšíte li to protiruské kvičení po dronové hysterii v Polsku (zajímalo by nás pravdivé vysvětlení jejich přítomnosti u našich sousedů, protože v ruskou invazi věří jen skutečný hlupák), vnímáte podporu Leyenové a neustálé zamlčování dění v EU i ve světě a podíváte li se do svých peněženek a na pár TV besed, můžete se přidat k voličům opozice a poslat současnou vládu do propadliště dějin, i když Ruzyně by jim slušela více. Koho nevolit je vcelku jasné (u ANO si vraťte ve vzpomínkách covidoteror a zaklekání na firmy. Komu dát hlas, to je na vás všech, k dispozici je pravice, levice i střed. Jen se na ty volby nevykašlete.


(29 votes, average: 4,45 out of 5)
Dle mne se už téněř z veškeré komunikace vytratila pravda, lež se stala dominantní a atraktivní a bohužel je veřejností stále více akceptována.Některá média, ale i jednotliví jedinci lẓ̌ou prý až v 80% vyjádření zcela nepokrytě bez uzardění, vůbec se nenamáhají to nějak skrýt nebo omluvit.
Lež je fenoménem dnešní doby, kdo nelže, jako by ani nebyl a hlavně nemá šanci se prosadit, neb pravda se trestá, třeba i vyhazovem ze zaměstnání.Prolhaná média jsou pod ochranou lživých politiků a opačně, těch pár medií nebo jednotlivců sázejících na pravdu je rychle olepeno špinavými nálepkami od fašistů po Ruské trolly, antivaxery, nesystémovými hlupáky a dezoláty.
V takovéto atmosféře strachu z pravdy, svobody slova a donehostace se nemůže nic změnit k lepšímu, dokud se politik ve sněmovně, před kamerou nebo mikrofonem nenaučí mluvit pravdu, stejně tak média, tak tady budeme mít stále více lži a nenávusti a také různých útoků a atentátů těch kdo mají třeba jenom jiný názor.
Svět se musí vrátit k pravdě, jinak skončíme opravdu špatně, nejpravděpodobněji právě pomoci lží vyprovokované 3světové válce, na kterou se ne Rusko, jak nám opět všichni lžou, ale západ klepe jak rosol na vidličce.
Blablabla choďte vilit dejte svůj hlas jinému držte pak huby a krok do dalších bo ty nekontrolovatelný neoznačený papírky unikátním číslem kdovíkým kdovíjak a kdovíkdy počítaných v domoinionu na kerých jsou jakýsi panáci pečlivě přebraní z kamrádíčků oligarchických koroporátních fašistů normální člověk nemá šanci se tam na ně dostat něco změní….. jasně zcela určitě takj ako tomu bylo vždy od té doby co tenhle podvod na lidi oligarchové vymysleli aby se hloupé vovce nebouřili a nehlásili se o svoje práva si o svém životě a svých peněích a poctivě vydřených majetcích nehlásili s klackemv ruce podle práva na odpory a majteek a osobní život a zdraví a štěstí poctivě vydělané vydřené kdy s nějakým podvodným systémem povinných plateb a každej pšouk i za to že stojí v trávě na svém poly a žiujou jenom ze slunečního svitu a deš%tové vody prej musejí podle zlodějských organizovaných tunelskupin korporátních fašousnů prej platit každej měsíc těmto stejně se o ně tito koroporátní fašouni nepostarají ani kdyby jim ta děš%tovka a sluneční svint nestačili bo voni přece musej mít ty tryskáče kterýma přelítávají denně nad palicema toho chudého plebsu aby jim zatahovali tu oblohu a musejí mít na ty ostrovy a lusucní káry a dovolené a ten kaviára fet a pistiolky a vobuchy a vězení pro dlužníky kteé zdlužili oni samotní .. jasný …. a keci tupu nejdeš volit dáváš tím hlas těm zm..m taky fakt papám jasně … pročpak voni bolševici chodili a dělali problémy s urničkou až dom kolikrát že a chtěli té jedné straně dát ten hlas … pročpak asi že … du%t přece nemuseli podle i tehdejšího zájkona údajně vyhrály by jako jeidná kandidující strana nebo skoro jediná tak jako tak protože vostaní volej.. pročpak asi chtěli ten hals vod každýho že … asi jako řvát sem podepsal smluvu s operátorem jede to zrušim prej musím platit další 3 roky než se to bude dát zrušit ale já za to nemůžu kolem mě všeci podepsali když přišel ten náhončí se sm,ouvama a na každýho řval v tý místnosti že to máme podepsat a i ten pepa můj kamarád si ze mě dělal srandu že sem hlupák když ot nepodepíšu tý společnosti a ty hrnce s placeným každoměsíčním servisem za statisíce k tomu výhodnýmu tarifu nekoupím a ten papírek tu smlouvu s podpískem tomu pánovy nedám…………. co takhle místo tuny článěčků líkajících do voleb lidme jendou napsat o justiční mafii o tom že to ona nikým nevolená dohlíží nad přůběhem těch voleb a že v ůstavě je zatím jasně dané že si lidé vládnou samotní nebo prostředictvím zvolených zástupců …včetně té justiční agendy a vobušků pistolek souzení zabavování tunelářům majetky a pomáhačům a chránčům tunelářl.. ti zvolení záustupci jsou až jako druhá možnost alternativa k přirozenému a zákonem jasně definovanému právu …….. když se mě nechce spravit auto taky si na to najmu řemsníka automechanik a a fakt ho nebudu plati ani bez trestu jako šou..t dceru bo se mu spravovta auto nechtělo atka si raději začal dělat dobře s ní za moje prachy a v mý garáži ……..jako taky na to nebudu 4 roky čumět jakože sem si měl najmout jinýho moje chyba …. sorryu jako … fakt už z toho tupého stáda něděljte chábe ještě tupější …..
to že kdovíjakým způsobem někdo vyhraje v dobrovolné sprortce miliardu těch ostatních plus si nechá sázková soukromá firma prachy od těch ostatních v nemalé procentuální výši k tomu a tím tyo okradení naivků v hazard hasne utracením té částky za sázkovej tiket je jaksi fakt něco diametrálně jiného než když se běhakeá banda prolhanců chopí moci a dělá si z demokratického právního státu kde platí jaksi nadřazeně práva a svobody lidu pro každého jednotlivce padni komu padni a vůle více než dvoutřetinového lidu podle zákona nadřazeného jakémukoliv jinému podřadnému kterej si jen tak stosedmičkou naeboj iným způsobem pro sebe a svoje chlebodárce ta banda zlodějů z ulhanců a vrahů genocidních protlačial kdovíjak a jako našim jménem ještě poté co nás okrade o domy udělá papírově nebo na pc nezákoně dluhy a doživotní otroctví v exekucích si ještš našim jménem napučuje a prachy si jaksi dá na svoje vlastní zahraniční konta tajně ….. víš chábe co je to služební zákon? To je od slouva sloužit jaksi né od slova vládnout …..a to že si nějakej zloděj klausů usmyslel že zparchantí zákony nějakejma fantasmagoriema na koleni někde na strakovských záchodcích plej fetu k tomu to fakt nic na jasném srozumitelném a neokcetalném právu lidu na život i protio vůli ětšiny to aby se němohl fašounek vymouvat nat o že nechat někoho zničit a zavést mu figitální koncentrák aby fakt chcípl i kdyby stokrát nechtěl a vránil se tomu je nějaké všeobecné dobro a zákonné jednaání a ne sprostá genocida nebo vražda nepohodlného neotroka ……předně tohle je totiž v těch zákonech dané již od VFR a od 2 sv války jako pojistka proti opakovaání dějin fašismu a genocidy národů a chudých nemohoucích lidí otročit pro zlodějské či je..nuté zlovelené zástupce co si chtějí hrát na otrokáře a pány namísto správců sloužítích lidu do posledního nuzáka chudáka žebráka ne jenom poro svoje kamrádíčky a loutrkovodiče ….
Všechno je jedno.
Debilní stádo tupých tschechische ojroovcí zvolí zase své řezníky, tak jak jim to doporučí v posledních dnech před volbami mluvící hlavy v bruselovizi.
Když né rovnou zase pětikolku tak její béčko anofert.
Digitální koncentrák bude pro tupé ojroovce skvělý, nebudou v něm muset myslet což je bolánkuje ze všeho nejvíce.
Mikelo 15.9.2025 08:49:37
nebo tak
Mikelo
jj, „volby“ dopadnou jako vždy za posledních 35 roků , není důvod očekávat že stejná populace dementů bude dělat u svých uren něco jiného, než dělala dosud
Koho myslíte tou dosavadní opozicí? ANO? Nebo strany, které s ním chtějí do vlády? Nikoho jiného jsem v debatách nezaregistroval… ANO je součástí šestikoalice, tedy rozhodně není opozicí, když byla jeho vláda ve všech velkých prasečinách podpořena současnou sebrankou a ono naopak podpořilo ty největší prasečiny jim.
I kdyby vládlo SPD a Stačilo, tak žádný soudy a uplatňování práva na předchozí gaunery a darebáky ve vládě nehrozí, budou spolu nadále táhnout za jeden provaz, jak to bylo vždycky :).
Upřímně obdivuji tu zoufalou víru vás všech že z novými pány,nová příjde sláva.
Možná snad jen v pohádkách či telenovelách,ale rozhodně ne v podmínkách druhého protentokrátu rychle se znovu,zaplňujího cizojazyčnými okupanty upěnlivě pozvanými do jeho prostor ze zkázou a zlem úspěšně kolaburující smečkou vlastizrádných všekazů.
Pilně a s plným nasazením ohánějící se svoji osobní zárukou, pilně,často až z plní zadání svých tvůrců.
Když nyní navíc sleduji ty nechutné půtky o místenku o koryta v řadách ausgerechet celé hurá/opozice a zabejčenost jejich příznivců,nedělám si o možnost zlepšení žádné iluze,
Znejistit vystrašit do základů a posledmího ještě nenarozeného mláděte zničit a vyhubit všechno a všechny,kdo by se odvážil této zkáze upřímně zabránit.
A takový zoufalý kandidát ulynčování vlastními příznivci a krajeny možná i rodinnými příslušníky.
OPRAVA. ZÁVĚRU
Takový člověk se tady v ČR se nutně stává štvancem a nadějným kandidátempoplivání a ulynčování nejen mediálními a umJeleckými prostitukami
ale i od svých nedávných příznivců a freneticky nadšených obdivovatelů,