14.11.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Jakub Michálek – jakobín, bonzák nebo zbabělý pokrytec

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Tak se nám projevil Jakub Michálek, pirátský bonzák. Už by chtěl chytat kolaboranty a špiony. Jestli to není málo od tohoto úderníka ? Co takhle odhalit nějaké spiklenecké centrum na úrovni Rudolfa Slánského a spol. ? Nepověsí konečně alespoň na web svazák Michálek alespoň fotky těch, kdo byli ve Vrběticích, těch kdo chtěli zlikvidovat bývalého starostu Prahy 6 Koláře ricinem ?

Já mám osobní zkušenost se svazákem a úderníkem Michálkem. Potkal jsem ho před komunálními volbami v podchodu metra Můstek. Položil jsem mu otázku: „Proč bych měl volit totalitní vládní stranu (Piráti), když jejich vláda zavedla v naší zemi cenzuru ?“. Sdělil mi, že „To nebyli oni s tou cenzurou, ale sdružení cz.nic.“ Na další otázku „Proč se v tom tedy angažovaly tajné služby ?“, již neodpověděl. Dále tvrdil, že na těch zakázaných webech prý píšou dezinformace. Na mojí další otázku „Které z těch zakázaných dezinfo webů zná a četl ?“, když to tvrdí, odpověděl, že on nezná žádné konkrétní weby a žádné tedy nečetl. Poté začal zbaběle ustupovat dozadu do podchodu a diskutovat nechtěl. Ani na mojí poslední otázku „Kam jdete, bavím se s Vámi slušně, jsme na veřejném prostranství a jako politika Vás živím z daní, můžete mi odpovědět na moje otázky ?“, mi tento „hrdina Michálek“ neodpověděl.

Můj kamarád právník má také zkušenost s tímto pirátským svazákem. Vyhrál pravomocně jeden spor s pražským magistrátem. A od svazáka Michálka se dočkal veřejného osočení z možného podplácení soudu. Důkazy svazák Michálek nepotřebuje.

Ivan Bartoš, další svazák a úderník, mně dokonce vyhrožoval podáním trestního oznámení. Napsal jsem mu totiž, že je správné, aby se veřejnost dozvěděla o řádění migranta, který přijel z Německa a bohužel znásilnil u Terezína nějakou dívku.

To je patrně ten nový svět, který chtějí vybudovat novodobí svazáci, pardon Piráti. Ještě takhle nějaká Stavba mládeže by nebyla nebo další Most inteligence pro ty špiony a kolaboranty ?

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)