12.11.2022
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Ovčáček se oženil

Sdílejte článek:

EMA

Když dnes proti Rusovi bojujeme tím, že zmrzneme doma, jde vlastně o takový “Stalingrad na home office”.

Všechny svobodné ženy napříč celou republikou, které lačnily po vláčném těle charismatického a žádaného prezidentského mluvčího Jiřího Ovčáčka, pláčou. Jejich idol a hlavní protagonista jejich erotických snů se oženil. Jiří Ovčáček se oženil se svou ukrajinskou partnerkou, se kterou se znal od jara a kterou tehdy jako uprchlici ubytoval. Své ano si řekly obě zamilované hrdličky v kostele. Podle svědků to byla požehnaná svatba.

„Byl to hezký obřad. Jak nevěsta, tak i ženich měli nádherné bílé šaty. Jiří Ovčáček měl o něco delší vlečku než jeho nevěsta, což mělo symbolizovat, že to on je v dominantním postavení, a tedy v domácnosti bude představovat muže,“ prozradil jeden ze svatebních hostů, který si nepřál být jmenován.

„Pana Ovčáčka k oltáři dovezl sám prezident Miloš Zeman. Pan Ovčáček mu seděl na klíně, když prezidentovo kolečkové křeslo dotlačil k oltáři zaměstnanec Hradu. Bylo to milé a důstojné. Pan prezident šel zároveň Ovčáčkovi za svědka. Původně Jiří Ovčáček požádal Vratislava Mynáře, ale ten se bohužel nemohl svatby zúčastnit, protože kdyby překročil brány kostela, Bůh by ho smetl bleskem a seslal by na lidstvo hladomor. Druhý z Ovčáčkových dvou kamarádů, které kdy měl, Martin Nejedlý zase neodsouhlasil panu Ovčáčkovi manželku z Ukrajiny,“ vysvětloval svatební host.

Byl to skromný obřad, na kterém se sešli jenom nejbližší. Mezi hosty byl přítomný i partner Jiřího Ovčáčka, který byl svatbou zaskočen, stejně jako zbytek republiky. Nikdo z médií nebyl kontaktován ani pozván. Jelikož Jiří Ovčáček běžně prahne po pozornosti médií, lze v tomto případě usuzovat, že svatba s ukrajinskou ženou pro něho byla natolik osobní a intimní, že si nepřál, aby ho fotografové zastihli u oltáře, kterak pláče. Jestli radostí nebo zoufalstvím, to není jisté.

Krátce po skončení obřadu odjel Jiří Ovčáček na svatební cestu. Jestli s ním odjela i jeho novomanželka, není známo. Jisté jenom je, že Jiří Ovčáček si vzal dovolenou a někam odjel.

Zatímco se Jiří Ovčáček aktuálně toulá s manželkou po republice nebo zapíjí svůj žal někde v zastrčeném gaybaru, jeho svatbou končí naděje mnoha vdavkuchtivých žen, které neprahly po ničem jiném než po tom, klofnout hradního mluvčího.

Dlouholetý svobodný mládenec, který má blízko k prezidentovi, jistě bude i finančně zajištěn a je mediálně známý, byl dlouhá léta jasným cílem nejen mnoha zlatokopek a takzvaných slávokopek, ale i upřímných žen, které chtěly najít v životě jen kousek toho štěstí.

Všechny tyto ženy mají smůlu, protože nadsamec Ovčáček už není volný. Skončila tak jedna kapitola.

Jak by se moderní žena měla chovat k muži, aby žila v šťastném manželství
Praktický návod napsaný roku 1920 v Československu
1). Aby se manžel nesnažil jíst v restauraci, měla by se manželka snažit, aby mu to doma co nejvíce zpříjemnila. Musí mít doma vždy přichystanou večeři a po každém jídle by mu měla utřít pusu a knír ubrouskem a políbit ho.
2). Manželky by vždy měly počkat na své muže u vchodu do kanceláří a doprovodit je domů.
3). Hodí se přilákat manžela amatérskou fotografií a pózovat pro něj jako nymfa nebo na jiných zajímavých pozicích.
4). Pokud si manžel rád zdřímne po obědě, manželka ho musí položit na pohovku, přikrýt nohy dekou a přečíst mu knihu nebo noviny, dokud neusne a když usne, tak zahánět od něj mouchy (v létě).
5). Aby manžel nesnažil po večerech opustit manželku a jít do hospody na panáka, měla by manželka mít vždy doma připravenou zásobu kvalitních lihovin a také vychlazené pivo.
6). Manželka musí občas bavit manžela hudbou, tancem, zpěvem, nebo alespoň tleskáním.
7). O dovolené, by manželka měla vždy včas připravit ranní kávu pro svého muže, donést mu ji do postele a číst mu při tom noviny a časopisy.
8 ). Vzhledem k tomu, že manžel například chodí ke kadeřnici, může při tom potkat kamaráda a někam s ním jít, manželka se musí bezpodmínečně doma naučit holit a stříhat manžela.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Máslo už nekoupíte pod 60 Kč. Vzhledem k tomu, že naše rodina maže máslo jak divá, tak nám kostka vydrží sotva 3 dny. Děti jsou pak bez másla jak bez života. Takže se nedivte, že mám ty nejčernější obavy o budoucnost, které se dokonce nebojím pojmenovat jako tzv. máslový žal.
  • Já teda spíš místo odměňování věrnosti navrhuju dávat chlapům vyznamenání. Bylo by odstupňované a jmenovalo by se Vydržel 10, 20 nebo 30 let. O těch nejstatečnějších by se pak psalo v novinách v rubrice Hrdinové mezi námi.
  • Říkám to odjakživa. Po návratu z dovolené mám vždycky takový problém normálně fungovat, že by měla být uzákoněna ještě dovolená na zotavenou z dovolené.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 votes, average: 4,44 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)