4.3.2023
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Mynář se přestal ovládat

Sdílejte článek:

EMA

Češi klídek, Jourová bude brát důchod pouze 232 000 korun měsíčně a také nebrečí, že umře hlady.

Sára slaví čtyřicátiny.
„Drahá, co by sis přála za dárek k narozeninám? Jaguára? Sobolí kožich? Briliantový náhrdelník?“
„Morisi, chci se rozvést!“
„No tolik utratit jsem v plánu neměl.“

Kancléř, podnikatel, vlekař a drobný šizuňk Vratislav Mynář se tváří v tvář skutečnosti, že se mu to velmi krátí, přestal úplně ovládat. Po menších malých domů, kdy si z hradního skladu vypůjčil veliký párty stan, za který nezaplatil, nechal Hradní stráž obsluhovat ve své hospodě nahoře bez nebo hradní náklaďák převážel zadarmo náklad stromků do Osvětiman, za to před finišem pořádně vzal a rozhodl se, že si trochu toho štěstíčka urve i pro sebe.

Nejprve založil zážitkovou agenturu, kde zájemcům nabízí za úplatu, že si mohou vyzkoušet být na jeden den prezident.

Za rovných sto tisíc korun proběhne u klienta inaugurace a následně stráví celý den jako prezident České republiky se všemi prezidentskými pravomocemi. V ceně je i výměna plenek od Jiřího Ovčáčka nebo jmenování soudců či guvernéra národní banky.

„Utracených peněz nelituju. Byl to parádní zážitek. Celý jeden den jsem byl prezidentem České republiky. Přijal jsem dvě zahraniční delegace. Dojednal nějaké obchody v Arabských emirátech, udělil jsem milost svému bratrovi, který sedí za vraždu, a vyhlásil jsem válku Maroku, protože mě tam minulý rok na dovolené okradli, takže mě to dost nasralo. Pan Mynář se o mě staral hezky. Nechal si ode mě podepisovat důležité státní zakázky, a dokonce mi nabídl paní Ivanu na sex. To jsem odmítl, protože paní Ivana není můj typ, ale i tak to bylo moc hezké. Akorát pan Ovčáček to moc přeháněl. Snažil se mě krmit a pořád se mě ptal, jestli nepotřebuju přebalit. Bylo to dost otravné a určitě bych si uměl představit, že bych se bez něho obešel. Na druhou stranu to nejspíš k tomu zážitku patří,“ vysvětloval pan Antonín, který byl českým prezidentem 13. února.

I přes otravného Ovčáčka pan Antonín potvrdil, že by si tento zážitek rád zopakoval. V takovém případě s sebou nejspíš bude muset hodit, protože je pravděpodobné, že tým nového prezidenta Pavla takový zážitek nabízet nebude.

Ještě pár dnů může Mynář pronajímat prezidentský post zájemcům, než se mu tenhle kohoutek definitivně uzavře.

Toho si je Mynář zřejmě vědom, proto se snaží urvat peníze, kde to ještě jde. Už toho ale moc nezbývá. Podle zaměstnanců Hradu jsou již všechny stěny bez měděných kabelů, které Mynář vytrhal a prodal. Všechen křišťál i umělecké předměty zmizely dávno. Nově nejsou nikde ani žárovky, které Mynář rovněž odšrouboval a prodal, takže je na Hradě večer tma.

Jelikož nemá Mynář potřebné klíče ke korunovačním klenotům, zbylo mu pouze už jenom prodat Pražský hrad, což také učinil.

„Mohu potvrdit, že prodej tohoto objektu šel skutečně přes naši realitní kancelář. Pan Mynář si sehnal potřebné plné moci a Pražský hrad prodal. Částku ani kupce uvádět nebudeme,“ potvrdila mluvčí jedné nejmenované realitní kanceláře prodej Pražského hradu. Kde a jak sehnal Mynář potřebné plné moci k prodeji, neupřesnila, ale Mynář dokáže sehnat všechno, takže to zase takové překvapení není.

Prodejem Hradu Vratislav Mynář definitivně ukončil svou činnost kancléře, protože nezbylo už nic, co by se dalo zpeněžit.

Kde bude úřadovat nový prezident Pavel, není známo, ale podle katastru zbyl před Pražským hradem malý pozemek o velikosti padesát metrů čtverečních, který se Mynářovi nepodařilo prodat, takže nový prezident bude úřadovat v maringotce před Hradem.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Musím se podívat, jak si dnes cenově stojí hrách. Dávám si právě v bistru hrachovou polévku a vlastně nevím, jestli jím jídlo chudých nebo lahůdku pro horních deset tisíc.
  • Vůbec nechápu, proč Andrej Babiš dnes marní čas ve žvanírně, místo aby se věnoval řádné práci poslance spočívající v oblizování důchodkyň u obytňáku.
  • Jestli je lepší koupit auto nový nebo ojetý je v podstatě stejný rozhodování, jestli je pro vztah lepší panna nebo zkušenější žena. Nikdy nevíte, kdo to měl před váma v rukách a co s tím vyváděl.
  • Kamarád mi líčil svou první konzultaci u obezitologa. Nejvíc ho prý překvapilo, že obezitolog měl opravdu pořádné panděro. Připadal si tam prý, jako když Schillerová káže o zdravých státních financích.
  • Jedno z hesel demonstrantů proti rozmisťování amerických raket v západní Evropě v osmdesátých letech bylo “Raději rudý nežli mrtvý.” Zdá se, že zásobárna těchto idiotů je nevyčerpatelná.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 votes, average: 3,52 out of 5)
Loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)