11.5.2023
Kategorie: Politika

GREAT RESET. Jeden světový řád. Digitální koncentrační tábor pro bioroboty

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Elity v zákulisí nasvítili Klause Schwaba. Pověřili ho, aby pokračoval v jejich práci, a zavedl nový světový řád. Podle Schwaba se staneme bioroboty. Svět bude globální, bez národních hranic, pouze jeden celoplanetární stát s jednou vládou.

Hospodářství tohoto “nového světa” bude založené na obrovských monopolech, bude centralizované a zanikne soukromé vlastnictví. Nahradí ho uživatelská ekonomika, sdílená ekonomika a takzvaný kapitalismus zúčastněných. Zruší se hotovostní peníze, které vystřídají elektronické peníze. Do roku 2035 může být automatizovaných až 86% pracovních míst v restauracích, 75% pracovních míst v obchodě a 59% pracovních míst v zábavním průmyslu. Ekonomiku zruinují další lockdowny a opatření sociálního distancování. Řešením má být “nepodmíněný základní příjem”, který ale nebude tak úplně nepodmíněný. Protože podmínkou poskytování tohoto příjmu bude podle Schwaba hlavně potvrzení o vakcinaci a poslušnost.

„Když chceme skoncovat s pandemií, musíme vytvořit globální síť a digitální kontrolu.“
Klaus Schwab

Za poslední tři roky svět sice zbláznil, ale zároveň odkryl v celé své nahotě plány globálních elit velmi podobné těm Hitlerovým. Krátký dokument „Co je Great Reset?“ je pomůcka pro nevěřící. Znát plán nepřítele, abychom věděli, kdy a kde přejít do protiútoku. Abychom znali jeho slabá místa a nejenom zobali zrní, které je jen kouřovou clonou. Ti, kteří o této agendě neměli tušení budou překvapeni. A ti, kteří alespoň náznakem věděl, budou mít definitivně jasno. Nikdo přece nechce strkat nevědomky hlavu do oprátky.

Už jednou v historii se elita zasnila, že na planetě zavládne celoplošný koncentrační tábor. Adolf Hitler se považoval za vyvoleného a chystal se uvést tuto myšlenku do praxe. V jeho “překrásné nové říši” měla být svobodná jenom arijská elita. Tento utopický sen se snažil popsat ve své knize Mein Kampf. Jeho sen se ale uskutečnit nepodařilo i když muselo kvůli jeho realizaci umřít několik desítek milionů lidí.

Historická podobnost s Klausem Schwabem není úplně náhodná a není ani náhodou, že jeho otec Eugen Schwab byl za Hitlera ředitelem společnosti Esscher Wyss, která dodávala třetí říši materiály pro válečný průmysl a byl pod speciální führerovou ochranou.

Globální oprátka. Great Reset podle Schwaba.

1. Podle Klause Schwaba a jeho globálních lichvářů  je Covid-19 unikátní příležitostí, prostřednictvím které je možné a potřebné dovést lidstvo do “úžasné budoucnosti”. Koneckonců říká to jasně: “mnozí se ptají, kdy se vrátíme do normálního života? Odpovím stručně – nikdy. Naše historie se rozdělila na dvě období před koronavirem a po koronaviru.”

2. V budoucím světě nebudou existovat rozdíly mezi bohatými a chudými státy a časem ani státní hranice. Svět bude globální, bez národních hranic, pouze jeden celoplanetární stát s jednou vládou. Klaus samozřejmě předpokládá, že patriotismus a nacionalismus budou překážkou v budování jednotného státu. Naznačuje, že zastánci “překrásného nového světa” budou muset neoblomně bojovat s mnohými náboženskými a etnickými předsudky. Ovšem tyto obdivovatele tradičních hodnot je potřeba za každou cenu zlomit a zničit.

3. Hospodářství tohoto “nového světa” by mělo být založeno na obrovských monopolech. Starý název nadnárodní korporace vlastně už nebude vhodný, protože nebudou existovat národní státy ani národní hranice. Hospodářství bude centralizované a zanikne soukromé vlastnictví. Nahradí ho uživatelská ekonomika, sdílená ekonomika a takzvaný kapitalismus zúčastněných. Zruší se hotovostní peníze a místo nich je vystřídají elektronické peníze. Sami vidíte, že v současné chvíli již banky intenzivně pracují na zavádění CBDC, tedy digitálních peněz centrálních bank. Ty jsou založené na plně programovatelné technologii blockchain, ovšem na rozdíl od klasických kryptoměn jsou plně centralizované. Centrální banka bude mít kontrolu kdy, kolik a za co utrácíte. Může Vám zavést záporné úroky, poskytnout peníze s časově omezenou platností a určit na co je smíte použít.

4. Takzvaná ekologizace hospodářství a všech oblastí lidského života, tedy přechod na zelenou energetiku, která by měla úplně vytěsnit uhlíkovou a uhlovodíkovou ekonomiku. Přijmou se radikální opatření na převýchovu člověka, aby přehodnotil svoje postoje ke spotřebě. Zavedou se limity na spotřebu vody, elektrické energie a některých produktů, které jsou “nebezpečné” pro životní prostředí (například maso) a totálně se omezí spotřeba průmyslových výrobků. Není vyloučené, že se omezí, ale nebo dokonce zakáže používání automobilů a tak dále.

Ale nejradikálnějším a zároveň nejefektivnějším nástrojem snižování zátěže na životní prostředí je samozřejmě snížení demografického růstu. Přeložte si to  jako snížení počtu obyvatelstva. Šváb konkrétně říká že “vyšší demografický růst zapříčiňuje vyšší rizika pro klima a vznik nových pandemii”.

5. Ve všech hospodářských odvětvích a společenském životě nastupuje robotizace. V knize několikrát vzpomíná na prudký pokles pracovních míst. Do roku 2035 může být automatizovaných až 86% pracovních míst v restauracích, 75% pracovních míst v obchodě a 59% pracovních míst v zábavním průmyslu a až 75% restaurací zrujnují další lockdowny a opatření sociálního distancování. Zasáhne to každé jedno odvětví hospodářství, respektive každý jeden podnik. Přesně tak to říká Klaus Schwab.

Lidi, které nahradí automaty budou dostávat, takzvaný “nepodmíněný základní příjem”. Ovšem není tak úplně nepodmíněný, protože podmínkou poskytování tohoto příjmu bude podle Schwaba hlavně potvrzení o vakcinaci a poslušnost.

6. Pokračování v procesech digitalizace hospodářství, jako i všech dalších oblastí života a zavedení globálních 5G sítí. Tím se docílí účinného kontrolního systému chování lidí a kontroly přemisťování lidí. Nejvíce to prý usnadní technologie rozpoznání tváře. Klaus doslova říká: “když chceme skoncovat s pandemií, musíme vytvořit globální síť a digitální kontrolu”.

7. Vznikne nový systém zdravotnictví zahrnující pravidelné testování, pravidelnou vakcinaci, vydávání zdravotních pasů a omezení a zákazy pro lidi, kteří nebudou chtít plnit pravidla této zdravotní disciplíny.

8. Zdokonalování člověka prostřednictvím nejnovějších nanotechnologií digitálních technologií a biotechnologii. Podle  Klause se vlastně staneme bioroboty. Proto se snaží o praktické zavádění myšlenek transhumanismu a o nové futuristické filozofické směry. V podstatě o takové mezinárodní hnutí podporující využívání výdobytků vědy a technologií za zlepšení duševních a fyzických možností člověka s cílem odstranit negativní aspekty lidské existence, jako je trápení, choroby a dokonce i smrt. Zní to vznešeně, ale za vznešenými názvy se skrývá ďábelský plán.

Klaus Schwab ve 20ti minutách. TV dokument „Co je Great Reset?“ jako pomůcka pro nevěřící.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)