2.6.2024
Kategorie: Společnost

Globální oteplování je podvod: Nová výbušná studie odhaluje, že led v Antarktidě se rozšiřuje

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nezapomínejte, že EU prosazovaný Green Deal je založen na lžích, které šíří dobře placení propagandisté a rádoby vědci, kteří jsou ochotni za tučné granty a dotace přivést přinejmenším část světa zpět „do jeskyní.“

Je tedy naprosto nutné hledat důkazy, které tyto lži vyvrací, aby lidé pochopili, že celá klimatická politika, která tvrdí, že CO2 produkovaný člověkem způsobí globální apokalypsu, je jeden velký podvod.

Dokonce si troufám tvrdit, že jde o největší podvod v dějinách lidstva, který je navíc podpořen velkými globálními korporacemi a zkorumpovanými (případně pouze hloupými) politiky.

V rámci propagandy jsme byli již roky přesvědčováni, že oba póly roztají a nebude na nich led. Podle hlavního  klimatického propagandisty Al Gora neměl být od roku 2014 v Arktidě žádný letní led. Je tam i nyní, 10 let poté – a bude i za dalších 10 nebo 20 let.

Nová studie nyní potvrzuje, že led nejen zůstává, ale v Antarktidě dokonce přibývá. A bude tam dokonce i za 100 let…

Nová studie v časopise Nature odhaluje, že led v Antarktidě se skutečně rozšiřuje, což dokazuje, že příběh o globálním oteplování způsobeném člověkem je založen na podvodných datech.

„85 let růstu a stability ledovců ve východní Antarktidě,“ uvádí studie. „Odhady hmotnostní bilance širokého ledového příkrovu, které začaly  koncem 70. let, vykázaly buď celkový přírůstek hmotnosti nebo se relativně nezměnily.“

Naše výsledky ukazují, že stabilita a růst ledových nadmořských výšek pozorovaných v suchozemských pánvích za posledních několik desetiletí jsou součástí trendu trvajícího nejméně jedno století a zdůrazňují důležitost pochopení dlouhodobých změn. …

V Antarktidě však kvůli nedostatku historických údajů o klimatu jsou odhady reanalýzy klimatu před 70. léty do značné míry nejisté a pozorované trendy nelze jasně odlišit od přirozené variability.

V současnosti začínají první odhady hmotnostní bilance širokého ledového příkrovu koncem 70. let 20. století a od té doby všechny podoblasti zkoumané v této studii vykazovaly buď celkový přírůstek hmotnosti, nebo byly relativně nezměněny.

Bez ohledu na potenciální klimatické změny naše výsledky naznačují, že ledovec v Kempu a Mac Robertson Landu a podél pobřeží Ingrid Christensenové během posledních 85 let nashromáždil hmotu, což nevyhnutelně zmírnilo část nedávných ztrát hmoty z mořských pánví ve východní Antarktidě.

Očekává se, že tento pozitivní trend akumulace a pozitivní hmotnostní bilance přetrvá, protože se očekává nárůst sněhových srážek v celém EAIS i v příštím století a studie modelování ledových příkrovů promítají pozitivní odhady hmotnostní bilance ve všech třech subregionech napříč všemi budoucími RCP scénáři.

Nakonec určíme frontální změny 21 ledovců od roku 1937 do roku 2023. Za 85 let pozorování nacházíme dva odlišné regionální vzorce: jedním je konstantní nadmořská výška ledovcového povrchu a druhým je houstnutí ledu.

Na závěr připomínám, že právě jižní polokoule příliš oteplování v posledních letech nevykazuje. Právě v Antarktidě bylo zaznamenáno několik ledových teplotních rekordů, což rozhodně tání kontinentu také nenaznačuje.

Ostatně, to, že se ústup ledu neočekává ani za 100 let naznačuje i uvedená studie…

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)