3.12.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Geert Wilders, vítěz holandských voleb k muslimům: Zmizte z Nizozemska všichni, kteří nás nerespektujete!

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Maďarský premiér Viktor Orbán jako první poblahopřál Geertovi Wildersovi k jeho skvělému volebnímu vítězství v nizozemských parlamentních volbách slovy německé rockové skupiny „Scorpions“, které připomínají politickou změnu v roce 1989: “Větry změn jsou tady!”

A Orbán má k Wildersovi nejen politicky velmi blízko, ale má k němu velmi blízko i v emocionální rovině, a to proto, že symbolicky ho může považovat za polovičního Maďara.

Wilders se totiž ženil v roce 1992 v Budapešti, kde se jeho manželkou stala Krisztina Marfai, maďarská diplomatka se židovskými kořeny. A Krisztina už potom velmi rychle naučila mladého Geerta objevit v sobě i jednu novou lásku – lásku k Maďarsku.

A Holanďan Geert Wilders nyní ve smyslu slov skupiny „Scorpions“ hovoří jasně k této politické změně – ke změně myšlení společnosti směrem k nelidskému islamismu.

Ve videu vyslal poselství pro všechny holandské muslimy:

„Mám odkaz pro všechny muslimy v Nizozemsku, kteří nerespektují naši svobodu, naši demokracii a naše základní hodnoty. A kteří považují pravidla Koránu za důležitější než naše světské zákony. A je jich mnoho: studie uvádějí číslo 700 000. Tady je tedy můj odkaz pro ně:

Vypadněte! Opusťte nás a směřujte do nějakého islamistického státu. Tam si poté můžete užívat islamistické zákony. To jsou vaše pravidla, ale ne naše! Toto je naše země, ne vaše, ale naše. Toto je Nizozemsko.”

roman-bednar.com

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)