30.3.2024
Kategorie: Politika

Eurovoby. Proč je opravdu důležité jít volit?

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Napříč mainstreamem se šíří oslavné články na naše čučkaře z BIS, kteří prý odhalili celé tři subjekty, které obvinili z šíření ruské propagandy s cílem ovlivnění voleb do Evropského parlamentu.

V souvislosti s tím český nejprorežimnější Deník N a německý bulvární týdeník Der Spiegel „odhalili“ i jméno poslance německé strany Alternativa pro Německo Petra Bystroně. Shoda okolností s blížícími se volbami a se stoupající nervozitou současných kádrů je jistě čistě náhodná.

BISka se okamžitě neváhala „tajně“ pochlubit na síti X, a nechala se podrbat v zablešeném kožichu od psích nohsledů z NAFO, a samozřejmě nemohl chybět ani nejvlezlejší z vlezlých, Tomáš Zdechovský. Ten sám se totiž bojí o své korýtko tak, že by byl schopen odkývat cokoliv komukoliv, dokonce i BISce to, že zrovna teď ulovila slovy TŘI lidi z celé šíré Rusi, kteří tu prý chtěli změnit běh světa skrze voby do Eurosajuzu. Nicméně už je mají, takže nadále můžeme být klidní jak my, tak Ukrajinci, jelikož cílem tohoto rozsáhlého tria prý bylo nejen ovlivnění těchto voleb, ale i provádět vlivovou operaci na území České republiky s cílem destabilizovat Ukrajinu. Takoví multifunkční Čuk a Gek. Myslím, že si v tomto směru dost fandíme, leda by to byly nějaké tajné fialové podprahové destabilizační signály.

Deníku N a německému týdeníku Der Spiegel se údajně ze čtyř zdrojů podařilo ověřit, že česká rozvědka v této souvislosti do Berlína odeslala i jméno poslance pravicové strany Alternativy pro Německo (AfD) Petra Bystroně. A to proto, že jestli se v Německu – tedy v Unii, něčeho opravdu bojí, tak to fakt není naše „proruská komická scéna“, ale právě sílící AFD.

Oni se bojí demokratických voleb tak moc, že udělají prostě cokoliv. Už se ozval i nizozemský premiér a postupně to naše „odhalení“ bude jistě gradovat. BIS se bude odvolávat na to, že zjištění i zdroje jsou tajné, Němco a další se budou odvolávat na informace spojeneckých zpravodajských služeb, a než se AFD bude schopná očistit, bude už zakázaná nebo bude po volbách. A možná nebude sama.

Podle mne to zkrátka a jednoduše není nic jiného, než skutečně pokus provést operaci s cílem tyto volby ovlivnit, ovšem nikoliv ze strany Ruska, ale ze strany té jediné správné, prounijně ideově ukotvené. A něco podobného bude pravděpodobně následovat i v Americe, aby zabránili zvolení Trumpa. Takže určitě k těmto volbám běžte. Opravdu to má smysl, protože tady se počítá skutečně každý jeden hlas.

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)