30.4.2021
Kategorie: Společnost

Ekoteroristé dostali v Německu ještě zelenější než jen zelenou

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝO prosazování naprosto nesmyslného Green Dealu, o které se snaží v Evropě především Německo a Velká Británie, s nimi samozřejmě severské státy, si normálně uvažující člověk myslí, že je produktem chorých a nějak tak divně se zelenajících mozkomorů. Přesto se některým lidem zdá tempo řítící se k smyšlenému bodu nazvanému uhlíková neutralita pomalé.

Mezi tyto pravděpodobně mentálně postižené se řadí zástupci Greenpeace, Friday For Future, Přátel země a několika dalších pochybných spolků. Ti podali žalobu na státní přístup k ekologické otázce, tempo v jejím řešení označili za pomalé a u soudu v Karlsruhe uspěli. To by znamenalo, že v Německu budou muset zatopit pod kotlem a značně přidat. I když to asi také ne, protože ze zatopení by se mohl uvolnit smrtonosný plyn CO2 a udusit vše kolem sebe.

[ad#article_et21]

Po letošní studené zimě a chladném dosavadním průběhu jara si při zjištění, jak rozhodnul německý soud, musíme klepat na hlavu. Je vcelku očekávatelné, že ochlazení svádí ekoaktivisté na snížení hustoty letového provozu a menší počet aut na silnicích, což údajně způsobila covidová hysterie. Další roky, které mají být chladnější díky cyklům provázejícím změny počasí na planetě, se budou tito zelení šílenci být do prsou s tím, že to zařídili svým omezováním normálních lidí. Bylo by zlomyslností přát si, aby ty změny byly takové, že by mrzlo až praštělo, bylo trochu pod mrakem a nefoukal vítr, což by způsobilo obrovský nedostatek elektřiny z ,,obnovitelných zdrojů“ a totální nefunkčnost elektromobilů. To si však lidé, kteří nevolí všechny ty politiky umožňující devastaci ekonomik ve jménu likvidace CO2, nezaslouží.

O tom, že se Němci doslova zbláznili, svědčí mnohé. Nejdříve si svou zemi zavezli nepřizpůsobivými migranty, přičemž je vnucují celé Evropě, Great Reset propaguje Němec Schwab a jako jeho jmenovec šváb je snad nezničitelný, nyní výrazně otravují evropskou atmosféru zjištěním, že se ochlazuje nedostatečně rychle. A všechny své ,,dobré“ nápady a plány protlačují do celoevropské legislativy, a to za každou cenu. Přidáme li ještě genderovou odvázanost, ke které se čerstvě u nás především díky Pirátům, STAN a Topce s přispěním poslanců z několika dalších stran přihlásil Parlament České republiky, a velkou možnost přestat posuzovat úmyslné šíření HIV pozitivy jako trestný čin, o čemž uvažuje vláda, hrne se to na nás horem dolem a nejde o nic dobrého. A to tu máme ještě covid.

V kontrastu s předešlými řádky je radostné dění ve Francii, kde s imigrační politikou EU a francouzské vlády už došla trpělivost elitním vojákům v záloze a policistům, kteří společně projevili nesouhlas s děním kolem přijímání migrantů a Macronovi pohrozili. Armáda a ostatní ozbrojené složky jsou v této zemi velkou silou a hrozba je pro prezidenta a vládu vážnější, než vnímáme v našich končinách. A to je dobrá zpráva. Vše, co bude stavět opozici vůči německé rozpínavosti v jakémkoliv směru, musíme brát za pozitivní. V tuto chvíli lze francouzským generálům držet palce. Německo by mělo zůstat časem se svými snahami osamocené a vůbec by nevadilo, kdyby si i samotní obyvatelé našeho západního souseda uvědomili, jaká sbírka pochybných individuí jim vládne. Zeleno-liberární chobotnice už prorostla všemi úřady včetně tamních soudů. Bylo by dobré jí utnout chapadla. Pro celou Evropu.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...