17.6.2023
Kategorie: Ze světa

Dojde skutečně ke třetí světové válce?

Sdílejte článek:

PZ

Držme si palce a modleme se společně, aby se tak nestalo, píše se v článku na francouzském webu AgoraVox.

Navzdory své demonstraci síly, navzdory nasazení desítek bojových letadel a dalšího vojenského vybavení nejnovější generace během tohoto rozsáhlého vojenského cvičení nazvaného Air Defender 23 nejsou spojenci NATO tak šílení, aby šli rozpoutat třetí světovou válku. Jen nafouknou hruď (troufám si říct), aby Medvěda vyděsili. Medvěd se ale nebojí, pokračuje ve své vojenské taktice, dokud nedosáhne všech cílů, které si vytyčil od začátku svého OMS, tedy demilitarizace Ukrajiny a při stejné příležitosti znovuzískání některých území, která jsou historicky jeho.
.
Takto vidí vývoj situace většina politologů, kteří se o tento konflikt zajímají. Jiné východisko nevidí. Z našeho pohledu nedává smysl to, co říká například bývalý generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen. Žádná východoevropská země není připravena zapojit se do tohoto konfliktu vysláním vlastních jednotek na válečné pole. Pomoc Ukrajině bude vždy omezena na zaslání vojenské techniky. Nic víc, nic míň. A dokonce se zdá, že zásoby vojenské techniky některých zemí této západní koalice začínají být vyčerpány. A v každém případě to bude k ničemu, protože Rusové mají prostředky na zničení tohoto materiálu, než skutečně dorazí na frontu.
.
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)