7.1.2023
Kategorie: Společnost

Dezinformátoři a konspirační teoretici měli skoro ve všem pravdu III.: Konflikt na Ukrajině

Sdílejte článek:

NIKOLA BORNOVÁ

Na začátek tohoto dlouhého a na nejasnou dobu mého posledního článku musím upozornit na několik věcí. Omlouvám se za ten zdánlivě zbytečný úvod, ale napsat ho musím – pro vysvětlení i jako určitou pojistku.

Nejsem ani pro-ruská, ani pro-americká, ani pro-ukrajinská, ani pro-eurounijní. Vždy jsem byla hlavně pro-lidská a také pro-česká, protože žiju v České republice, jsem Češka, jsem Slovanka a mluvím česky. Líbí se mi čeština, česká koruna i typický český humor. Krásnou českou krajinu považuji za naše nezpochybnitelné dědictví. Ještě donedávna jsem měla ráda i český národ. Nesmírně si vážím píle, chytrosti, odolnosti a odvahy našich českých i slovenských předků, kteří doslova v potu a krvi budovali a bránili naši zem minimálně 1 500 let, ale v reálné historii ještě o dost déle. Bránili ji po celou naši historii hlavně proti opakovaným a velmi agresivním vpádům germánských kmenů a i když jsme nakonec byli několikrát přeci jen okupováni, dokázali jsme to na rozdíl od řady jiných národů přežít a nakonec se vždy znovu postavit na vlastní nohy, často silnější než předtím.

Nezapomínám ale, že ve dvacátém století jsme se dokázali osvobodit od německého nacistického režimu (který chtěl většinu z nás vyhubit) jen díky zemi, kterou teď musíme povinně nenávidět. Tu nenávist odmítám. Bez toho houževnatého národa bychom už asi neexistovali – nejen naše samostatná země, ale fyzicky ani většina z nás. To je historický fakt.

Naše vlastizrádné, loutkové vedení se teď ale bohužel pokouší znovu provést to, co se nepovedlo nacistům před sto lety a jejich germánským předchůdcům mnohokrát v historii – rozprodat a zničit naši zemi, udělat z ní úplnou kolonii, z Čechů udělat otroky bez vlastního majetku a podstatnou část z nich poslat na nesmyslnou smrt na ukrajinské frontě. Hlavní je pro ně sloužit cizákům za kousek ohlodané kostičky! Pomocí moderních psychologických zbraní se bohužel povedlo zblbnout většinu Čechů natolik, že se své likvidaci nesnaží bránit a někteří svému zničení dokonce s hysterickým rykem pomáhají.

Snažím se vždy přemýšlet objektivně a odhalovat propagandu a skutečné dezinformace – bez ohledu na to, jak velké médium nebo jak hodně otitulovaný „expert“ je šíří. Nedělám to proto, že bych komukoli sloužila, ale proto, že bytostně nenávidím lži, manipulaci a zastrašování. Je to pro mě jak červený hadr. To je celé. Pokud já sama něco přehlédnu a dopustím nějakých nepřesností nebo dokonce napíšu nepravdu, ráda to opravím – pokud se v jakémkoli mém článku objeví náznak dezinformace, není to rozhodně záměrné, je to obyčejná lidská chyba.

A pro ty, kteří mi neustále nadávají do ruských švábů a hrozí mi smrtí, vězením nebo zmrzačením – jste zmanipulovaní chudáci nebo nemocní lidé. Období beztrestného vyhrožování nebude trvat věčně, nakonec se vše otočí, jako vždy v historii. Myslete na to. Také podotýkám, že jsem zřejmě „amerikanizovaná“ víc než vy. Podstatná část mého příbuzenstva žije v USA nebo Austrálii, kam utekli v osmdesátých letech minulého století. Mluvím plynně anglicky a rusky neumím (ale začínám se učit). Pokud mě režim donutí uprchnout, budu se snažit primárně dostat do „amerických zapadákovů“ Montany nebo Dakoty, případně na Aljašku, daleko od lidí. Sleduji stovky informačních zdrojů a naprostá většina z nich je amerických. Teprve pak následují zdroje české, slovenské, britské, irské, německé, norské, polské a až pak se někde vzadu krčí zdroje ruské. Pravidelně sleduji jen dvě Rusky – Svetlanu a Eli, což jsou kosmopolitní holky, které dělají videa v angličtině a ukazují zajímavosti z Ruska (Eli doporučuji ke sledování). Jasné?

Ohledně Ukrajiny – normálních Ukrajinců je mi líto, přišli o svoji zemi. Většina z nich jsou slušní, normální, nesmírně pracovití lidé. Chápu, proč tihle lidé po milionech utíkali z Ukrajiny dávno před vypuknutím války v únoru 2022. Od normálních Ukrajinců ale striktně odděluji nacistickou banderovskou pakáž, jejíž příslušníci vědomě i nevědomě slouží cizáckým zájmům, vraždí neposlušné civilisty po tisících, hlásí se k fašistické/nacistické ideologii a pomohli zničit vlastní zemi, jen aby aspoň trochu poškodili Rusko – kvůli zájmům někoho jiného. Já vždycky budu proti jakékoli totalitě, proti fašismu i nacismu, a žádný nátlak od mentálních kriplů ve vedení naší země mě nedonutí to změnit.

Omlouvám se za ten dlouhý úvod, k tomuhle poslednímu článku před bloggerskou pauzou jsem ho napsat musela – naše společnost je už napůl zfašizovaná a míří do plného fašismu, takže musím upozorňovat na základní věci.

Otázky pro zfašizované Čechy

Na začátek mám několik otázek pro Čechy, kteří podporují válku, věří že Ukrajina drtivě vítězí, že jde čistě o konflikt hodných Ukrajinců proti zlému agresorovi apod. Zkuste si na chvíli v klidu sednout, trochu se prodýchat a skutečně se zamyslet nad tím, co se kolem nás děje, čemu věříte a co podporujete.

 • Jak to, že vítězící Ukrajina už ztratila skoro čtvrtinu svého území?
 • Jak to, že prezident Ukrajiny někde neustále žebrá o další a další zbraně? Kde je to absurdně gigantické množství zbraní, které už jim desítky zemí Západu naposílaly? Pokud už skoro zvítězili, proč potřebuje dál vysávat zbraně a finance skoro celého Západu?
 • Proč už se na Ukrajině chystají dělat asi šestou vlnu mobilizace, kde budou násilně verbovat už i děti a starce? Kam zmizela jejich původní, neporazitelná armáda?
 • Proč tam tak prudce roste počet zahraničních žoldáků, například minimálně 12 000 Poláků, když ukrajinská armáda tak brutálně vítězí?
 • Proč se většina Ukrajinců snaží zoufale ze své země dostat pryč a vyhýbají se narukování jako čert kříži, když tak milují své hrdinné a nezkorumpované vedení a po narukování do té vítězící armády by prostě jen rychle doťukli prohrávající Rusko?
 • Proč už naše loutkové vlády pomalu připravují na mobilizaci i Čechy, Slováky a Poláky? Proč by měli potřebu verbovat a posílat do masomlínku na Ukrajině české kluky a později i ženy a staré pány, když ukrajinská armáda pořád vítězí a je už deset měsíců jen kousíček od totálního vítězství?
 • Když je vítězství Ukrajiny nad Ruskem tak naprosto jasné a nevyhnutelné, proč u nás panuje nad skutečnými zprávami z bojiště taková informační tma a proč Rakušan s Fialou vymýšlí další a další strategie, jak zcenzurovat vše krom oficiální propagandy v korporátních a veřejnoprávních médiích? Proč mají strach z volného pohybu informací? Nepřipomíná vám to až nepříjemně stav v nacistickém Německu i v našem protektorátu z let 1944-1945?
 • Proč ukrajinské tajné služby berou licence zahraničním novinářům, kteří si dovolili jít zkoumat bojiště na vlastní pěst, bez jejich doprovodu?

Je třeba se zamyslet nad spoustou věcí, ale tohle by mohl být dobrý start.

„Dezinformace“, které se ukázaly být pravdou

A teď k listu vybraných „dezinformací“, které jsou ve skutečnosti pravdou. Nejsou tu zdalena všechny, i tak je seznam šíleně dlouhý. Předem také upozorňuji, že některá linkovaná videa jsou naprosto otřesná, podívejte se na ně na vlastní nebezpečí.

 • Občanská válka na Ukrajině začala už v roce 2014. Začalo to státním převratem, který pomocí ukrajinských nacistů zorganizovalo USA. Po puči/majdanu přišla vláda, která byla silně pro-západní a extrémně proti-ruská a začala likvidovat všechno ruské. Což samozřejmě v zemi, která je v mnoha ohledech ruská, vyvolalo obrovské problémy a nepokoje. Protesty proti násilnému převratu skončily tím, že banderovci nahnali část protestujících do Domu odborů, který pak pomocí zápalných bomb podpálili a nechali uvězněné proti-majdanovské demonstranty uhořet, včetně těhotné ženy. Když někdo z hořícího domu vyskočil, přiběhl k němu rozzuřený dav a utloukl ho tyčemi. Upáleno a utlučeno bylo kolem 50 lidí. Následovala snaha několika území (Luhansk, Doněck) na východě Ukrajiny odpoutat se od nelegitimního režimu a začala občanská válka. Ukrajinští nacisté začali východ Ukrajiny bombardovat a výsledkem bylo asi 14 000 mrtvých, včetně skoro tisícovky dětí.

Prezidentské volby z roku 2010 docela dobře ukazují názorové rozdělení Ukrajiny a možná i její budoucí podobu.

 • Západ válku proti Rusku za pomoci ukrajinské krve dlouho plánoval a Minské dohody byly podvod. Potvrdila to i Angela Merkel, která řekla, že Minské dohody podepsali jen proto, aby měla Ukrajina dost času se vyzbrojit a zaútočit na pro-ruská a ruská území (jinými slovy provést etnickou čistku na Donbase a na Krymu). Potvrdilo to i ukrajinské vedení ústy Porošenka. Poznámka – Minské dohody měly zajistit příměří a zabránit tomu, aby byla „proruská“ východní Ukrajina dál vyvražďována banderovskou pakáží.
 • Od roku 2014 do roku 2021 odešlo/uteklo z Ukrajiny skoro 5 miliónů obyvatel. Proč asi?
 • Ukrajinská armáda byla připravena na hranicích Donbasu a plánovala na březen 2022 masivní ofenzívu na Krym i na celý Donbas. Všichni „proruští“ civilisté měli být vyhnáni nebo pozabíjeni (jedná se o několik miliónů lidí). Tohle západní média zatím odmítají uznat, jde tedy jen o „ruskou dezinformaci“.
 • Ukrajinští nacisté mučí zajatce a týrají civilisty – zdrojů jsou spousty, protože ukronacisté si to dokonce sami hrdě točí na mobily! VAROVÁNÍ, LINKOVANÁ VIDEA JSOU ABSOLUTNĚ PŘÍŠERNÁ A NELIDSKÁ, ZŮSTANOU VÁM V HLAVĚ DO KONCE ŽIVOTA – LINKUJI NĚKERÁ Z NICH JE JEN JAKO DŮKAZ! Pokud chcete, můžete najít stovky videí, kde jsou přivazováni „proruští“ civilisté k dopravním značkám, obličej je jim namazán dezinfekcí (aby se očistili od „rusácké špíny“), jsou v mrazu svlečeni do naha a pak zbičováni. Lynčování je oblíbená „výchovná metoda“ pro nedostatečně poslušné Ukrajince. Ukronáckové také chytají páry a lámou jim za neposlušnost prsty bejsbolovou pálkou. Najít si můžete i to, kdy si sami ukronáckové natáčí jak uřezávají na silnici perořízkem varlata válečnému zajatcijak prostřelují kolena zajatcům, jak na ulici tlučkou děti za „proruský“ příspěvek na internetu, jak na parkovišti bijou a ponižují starého pána až se počůrá strachem, jak tlučou „proruskou“ stařenku před obchodem a rozkopou jí skromný nákup, jak ukřižují a upálí lidskou bytost (tohle video ale ukronáckové popírají, možná je to ultrarealistický „fake“), jak popravují ležící zajatcemučí zajatce a vypalují jim do těla hákové kříže atd. Je toho mnohem, mnohem více, já už sem víc dát nezvládnu. A TOHLE ZLO PODPORUJE NAŠE VLÁDA!!!! TOHLE CHYSTAJÍ NA ČESKÉ OBČANY!!! Ale na ničem z toho nezáleží, naše oficiální reakce jsou zásadně jen dvě – buď je to naprosto ignorováno jako „dezinformace“, nebo je to otočeno a ty zločiny jsou připsány druhé straně.
 • Na Ukrajině opravdu bylo 46 nebezpečných bio-laboratoříPotvrdila to i náměstkyně ministra zahraničí USA Victoria Nuland (doslova mluvila o tom, že pokud se americké bio-laboratoře na Ukrajině dostanou do rukou Rusů, tak to bude velmi nebezpečné, takže nějaké motýle tam asi nezkoumali). Potvrdil to i Pentagon a nakonec to potvrzuje i uniklý notebook Huntera Bidena, tedy pravidelně zfetovaného syna amerického prezidenta, který na Ukrajině mimo jiné pral Američanům peníze a založil tam firmu Metabiota, která pokračuje ve výzkumu biologických zbraní, který byl zakázán v americké Fort Detrick. V ukrajinských bio-laboratořích se mimo jiné zkoumal smrtelně nebezpečný antrax nebo koronaviry. USA, Francie a Británie aktivně blokují vyšetřování činnosti těchto laboratoří. Proč asi?
 • Pomoc Ukrajině ve skutečnosti vůbec nejde běžným Ukrajincům – obrovské množství financí, které se „posílají na Ukrajinu“ a kvůli kterým jsou zadlužovány už i naše děti, ve skutečnosti běžným Ukrajincům nijak nepomáhají. Peníze přidělené na zbraně dá USA rovnou vlastnímu vojensko-průmyslovému komplexu a jen pošle na Ukrajinu starší vojenský šrot, který je dobrý tak na ostřelování civilních domů a nemocnic (což tam žoldáci také nadšeně dělají). Další prostředky „pro Ukrajinu“ si například přes nedávno záměrně zkrachovalou kryptoměnovou burzu FTX posílali američtí demokraté sami sobě. Část peněz skončí i u zkorumpovaných ukrajinských politiků, jejichž manželky byly už několikrát chyceny na hranicích doslova s kufry plnými dolarů nebo zlatých cihliček. Humanitární pomoc zase často zabavují místní drobní mafiáni a zboží pak zoufalým Ukrajincům prodávají (humanitární pomoc se k lidem skutečně dostane jedině tak, že ji nějaký obětavý Čech doveze doslova až k nohám civilistů nebo když ji tam přivezou Rusové – největší poskytovatelé humanitární pomoci na Ukrajině vůbec).
 • Jen asi 30% zbraní poslaných na Ukrajinu jde skutečně na bojiště, zbytek se rozkrade a rozprodá. Zbraně se prodávají komukoli, kdo dá peníze, a to dokonce i Rusům. Částky, za které se na Darknetu zbraně prodávají, jsou obvykle naprostý zlomek skutečné ceny – třeba francouzský systém CESAR se prodává jen za 118 000 Eur, zatímco reálná cena je asi 7,5 milionu dolarů.
 • Podstatná část zbraní posílaných na Ukrajinu končí v rukách mafií a islámských teroristů po celém světě. Mimo jiné i u zločinců přímo v zemích EU. Ukrajinci nebyli na hranicích prakticky nijak kontrolováni, ale při namátkových kontrolách byly v jejich autech několikrát nalezeny například plné kufry útočných pušek.
 • Nejvíc ukrajinských uprchlíků uteklo do Ruska – z Ukrajiny do Ruska utíká asi dvakrát více lidí, než do jejich druhé nejoblíbenější destinace, Polska. Vyšinutí lepšolidé na Západě to vysvětlují tak, že „zlí RuSSáci ty miliony lidí na svoje území prostě unesli…protože jsou zlí a chtějí jim tam dělat zlé věci!“. Ano, i takovým věcem dnes lidé věří.
 • Ukrajina má obří problém s korupcí – platilo to i před ukrajinským konfliktem a platí to i dnes. Ukrajinská korupce je absolutně proslulá, bez úplatků tam ani nevyložíte zboží v přístavu. Ve většině indexů patří Ukrajina v korupci na první nebo druhé místo v celé Evropě. Ale dnes se ten problém z médií úplně vypařil.
 • Ukrajina je prolezlá nacisty – existují tisíce a tisíce fotek i videí, kde davy ukronácků hromadně hajlují, pořádají průvody na podporu nacistického zločince Bandery, jsou od hlavy až k patě potetováni hákovými kříži, na uniformách používají logotyp podle vzoru jednotek SS, mluví o touze vyvraždit ruské děti atd. I kvůli tomu utekly z Ukrajiny miliony slušných Ukrajinců už dávno před tímto konfliktem (který začal v roce 2014, ale ve skutečnosti ještě dlouho předtím). Dříve o rostoucím fašismu/nacismu na Ukrajině dokonce občas psaly i mainstream noviny, část těch článků jde dokonce ještě najít. Když to ale dnes zopakujete, hrozí vám vyšetřování policí. Celou tuto realitu prý navíc „vyvrátil“ známý dezinformátor Cemper tím, že z tisíců fotek ukrajinských nacistů vytáhl jednu (předtím účelově rozšířenou?), kde prý nejsou náckové ukrajinští, ale maďarští.
 • Ukrajinští fašisté už řadu let beztrestně převychovávají děti k nacistické ideologiiNacistická indoktrinace je tam všudypřítomná. Pro děti se pořádají převýchovné nacistické táborymládež dělá demonstrace uctívající nacistu Banderu a volající po brutálním vraždění Rusů atd
 • Většinu civilních objektů na východní Ukrajině ostřelovala „ukrajinská“ armáda, nikoli armáda ruská. „Ukrajinská“ je v uvozovkách záměrně, protože třeba obsluha raket HIMARS je z velké části složená ze zahraničních žoldáků.
 • Referenda v Záporožské oblasti, Chersonské oblasti, Luhansku i Doněcku zcela jasně řekla, že se tato území chtějí připojit k Rusku. Pro připojení byl následucí počet lidí: Záporožská oblast – 93,11 % voličů, Chersonská oblast – 87,05% voličů, LLR – 98,42 % voličů, DLR – 99,23 % voličů. Z jaké pozice se jim to snažíme zakázat a přání takřka celé populace daných oblastí ignorovat?

 • Zelensky je dosazená loutka – druhořadý komik, který se před prezidenturou proslavil jen hraním na klavír pomocí penisu nebo lascivním homo-tanečkem v latexovém obleku, byl na svoji pozici prakticky dosazen ukrajinským oligarchou Kolomojským. Ten ho v pravou chvíli nacpal do dojemného seriálu Sluha národa o poctivém chlapíkovi, který vtipně nadává na bující korupci a nakonec se stane skvělým prezidentem. Ukrajinci si spletli seriál s realitou a komika si pak skutečně zvolili za prezidenta. A ten se jim pak náramně odvděčil.
 • Zelensky je diktátor – Zelensky zakázal veškeré opoziční politické strany, umožnil ještě větší rozbujení korupce, tvrdě zlikvidoval všechna ukrajinská média krom těch extrémně prorežimních, nacistické jednotky jako Azov nebo Ajdar se staly součástí regulerní armády (to už udělal jeho předchůdce), zakázal používání ruštiny (přitom i přes obrovský tlak státu většina Ukrajinců stále mluví rusky, Ukrajinština byl ještě před 30 lety spíše marginální jazyk vesničanů a západoukrajinců), nechal propustit těžké zločince z věznic a rozdal jim zbraně atd. Aktuálně připravuje kompletní zákaz Ukrajinské pravoslavné církve (možná i celého pravoslaví), protože mu přijde příliš proruská. Je ignorováno i to, že ukrajinští náckové tlučou pravoslavné kněze a snaží se lidem zabránit v chození do kostelů. V hlavních médiích o tom není ani zmínka a Zelensky naopak dostává jednu „humanitární“ cenu za druhou a americké celebrity se z něj mohou posr**.
 • Buča byla operací pod falešnou vlajkou / mediální show. Důkazů je obrovské množství a tak se o incidentu najednou raději nemluví. Například – o „masakru“ se tam nikdo ani nezmínil, dokud tam 4 dny po odjezdu Rusů nepřijela západní média – asi si tam té ulice plné mrtvol do té doby prostě nevšimli. Mrtvoly byly nesmyslně naaranžované kolem silnice, řada byla v pokročilém stádiu rozkladu (protože je vytahali ze starého hromadného hrobu). Čerstvé mrtvoly měly na svázaných rukách bílé pásky (což je znak sympatizantů Ruska) atd. Satelitní snímky, které měly přítomnost mrtvol potvrdit, poskytla soukromá společnost a ukázalo se, že byly zfalšované (média to samozřejmě zapomněla zmínit). „Buča“ zní anglofonnímu publiku skoro stejně jako „butcher“, tedy „řezník“ – možná i proto padl los na toto místo.

Takhle nějak média tvoří spoustu “autentických” zpráv…

 • Teroristický útok na Kerčský most z pevniny na Krym předem plánovali Britové. Ono celkově jsou Ukrajinci spíš jen nástrojem anglosaských cílů než samostatně se rozhodující stranou.
 • USA připravovaly vraždu prezidenta Běloruska – rozsáhlé spiknutí mělo připravit prezidenta o život během jednoho veřejného vystoupení a pak mělo v Bělorusku dojít k majdanu, podobně jako v roce 2014 na Ukrajině. Ruští agenti ale včas odhalili agenty západní a k atentátu nedošlo. Akce tak měla opačný efekt – Lukašenko zlomil nad Západem hůl a přidal se na stranu Ruska.
 • Joe Biden a jeho syn Hunter používali a používají Ukrajinu jako obří pračku peněz. Dělali to přes krypto-měnovou burzu FTX, přes různé bílé koně a firmy atd.
 • Americký korporát divoce skupoval ukrajinskou půdu i nemovitosti – až třetinu ukrajinské zemědělské půdy podle všeho vlastní nechvalně proslulý GMO gigant Monsanto. Americké skupování Ukrajiny je i jeden z důvodů, proč ji nechtějí opustit a dál rozdmýchávají válku. Na Ukrajincích jim nezáleží, ale na tamním území z mnoha důvodů ano – to si nechat chtějí.
 • Ukrajinští nacisté už roky masivně ostřelují civilní objekty na Ukrajině a zabíjí „proruské“ civilisty – jen na Donbase bylo v letech 2014-2021 podle odhadů povražděno až 14 000 „proruských“ lidí, včetně asi tisíce dětí. Podle aktuálních médií ale začala historie celé Ásie až v únoru 2022 tou „naprosto nevyprovokovanou“ agresí Ruska. To, že prapory jako Azov využívaly ukrajinské civilisty jako živé štíty, už ale nenápadně musel přiznat i Západ po řadě zpráv od nezávislých novinářů a neziskových organizací pro lidská práva. Jakýkoli zločin je pak ale stejně vždy svalen na ruskou stranu, a to i když to nedává žádný smysl, takže pro hrstku psychopatů a zvrhlíků je teď na Ukrajině doslova krvavý ráj.

HIMARS zasáhl školu se sirotky v Luhansku.

 • CIA mělo (a má) tajné mučírny na politické oponenty v cizích zemích – bývalé mučírny se odhalují hlavně v pobaltských zemích, ale jsou i na řadě jiných míst, mimo jiné právě i na Ukrajině.
 • Propaganda o prohrávajícím Rusku, které už deset měsíců šíří hlavní média, ne pravdivá a jen způsobuje protahování války a další nevinné oběti. Média už skoro rok tvrdí, že „Rusko už má zbraně jen na několik dní“ a „Putin je smrtelně nemocný a zemře do několika týdnů“ a „Čína zrazuje Rusko“ a „Rusko je jen krůček před státním převratem“ nebo „Rusko se už za tři dny ekonomicky zhroutí“. Vše se znovu a znovu a znovu ukazuje jako cílená lež a dezinformace, diváci hlavních zpráv tomu ale vždy znovu uvěří. Upozorňovat na tyto mainstreamové dezinformace je prý dezinformace.
 • Duch Kyjeva byl podvod. Duch Kyjeva prý bylo zázračné letecké eso, které sestřelilo naprosto absurdní množství ruských letadel (prý až dvacet). Žádný duch Kyjeva ale neexistuje, nedošlo k žádným sestřelům letadel, vše byla jen mediální propaganda a musela to už přiznat i ukrajinská strana.
 • Masové znásilňování Ukrajinek ruskými vojáky byl záměrný hoaxVymyslela si to komisařka pro lidská práva Ljudmila Denisová, aby zmanipulovala Západ a donutila ho posílat ještě více zbraní.

Hrdinný válečný reportér si v té bitevní vřavě nevšiml, že kolem něj v pohodě prochází paní s nákupem.

 • Ukrajinské nacistické jednotky se schválně schovávají v obydlené civilní zástavbě – je to taktika, kterou je naučili instruktoři NATO. Tímto způsobem omezují možnosti, jak je mohou Rusové ostřelovat přesnými raketami, protože ruská armáda se snaží minimalizovat civilní oběti. V případě zásahu civilního objektu, který je obsazen ukrajinským vojskem, se to samozřejmě využije v PR o „Putinovi, co vraždí civilisty“.
 • Raketa, která dopadla do Polska a zabila dva civilisty, nebyla vystřelena Rusy, ale Ukrajinci. Jen o kousek minula sklad hnojiva (což by způsobilo gigantickou explozi a skutečný původ rakety by se mnohem hůře odhaloval). Naše krvelačná ministryně války Černochová ale nečekala na žádné potvrzení a okamžitě začala bubnovat, abychom už konečně plnohodnotně vstoupili do války s Ruskem a Češi mohli konečně začít hromadně umírat na frontě.
 • Na Ukrajině už bohužel zemřelo minimálně 100 000 ukrajinských vojáků – potvrdila to dokonce i prezidentka EU Ursula von der Leyen, familiárně přezdívaná Lejnová. Tato část jejího proslovu byla okamžitě vystřižena, ale internet nezapomíná. Podle nezávislých vojenských expertů ale řekla číslo z konce jara a aktuální ztráty na ukrajinské straně už přesahují 200 000 vojáků!!
 • Ukrajinská armáda kvůli západnímu PR vede šílenou sebevražednou válku – ztráty na ukrajinské straně jsou v poměru ke ztrátám ruským příšerných 6:1, někdy i 10:1!!! To znamená, že na každého mrtvého ruského vojáka je šest až deset mrtvých vojáků z ukrajinské strany (jen není jasné, kolik z nich jsou Ukrajinci a kolik jsou zahraniční žoldáci). Zelensky to neřeší změnou strategie, ale dál posílá desetitisíce špatně vybavených a nedostatečně vycvičených vojáků na smrt, aby pak mohl v televizi říkat, jak udrželi nějakou bezvýznamnou vesnici (a aby shrábl další milióny dolarů na svůj extrémně tučný účet, viz Panama Papers).
 • Gigantické ztráty ukrajinské armády doplňují zahraniční žoldáci, kterých jsou na Ukrajině už desetitisíce. Právě oni nyní ovládají americké zbraně a dál bombardují civilisty na Donbase. Nejvíce jich je z Polska (asi 12 000), ale mnoho jich přichází i z USA, Francie a dalších zemí. Z Česka jsou debilizovaných sebevrahů naštěstí jen jednotky kusů.
 • Největší evropskou jadernou elektrárnu Energodar v Záporoží zabrali a brání Rusové, ostřeluje ji „ukrajinská“ armáda. Média nás ale přesvědčují, že Rusové sice zabrali tu obří jadernou elektrárnu a mají v ní své lidi, ale…sami sebe ostřelují z ukrajinské strany. Smysl to dává asi jen lidem na Twitteru a naší ministryni války.
 • Nord Stream odpálili Američané. Zásadní zdroj zemního plynu pro Evropu zničili Američané (i když možná cizíma rukama). Udělali přesně to, co sliboval Joe Biden a další američtí politici, pokud by se Němci pokusili plynovod používat. Němci i jejich čeští mopslíci v reakci stáhli zadečky a tento válečný zločin se pro ně stal neviditelným.
 • Zelenský rozhodně nemá jednohlasnou podporu Američanů. A to dokonce ani ve sněmovně, kde před několika dny zahrál projev jak z béčkového filmu. Hysterický a jednohlasný potlesk, který po jeho show následoval, nastal proto, že do Sněmovny reprezentantů přišlo na jeho komické číslo „Prezident Drsňák“ jen 86 z 213 členů Republikánů.
 • Většina Ukrajinců nechce do nesmyslné války. Verbováni jsou násilně. Utíkají z Ukrajiny před povolávacím rozkazem, protože nechtějí umírat za nějaké fašounské zmetky nebo za miliardáře z USA. Bohužel ne všichni, někteří po vraždění „Moskalů“ opravdu prahnou.

Takové normální verbování dobrovolníků…

 • Mnozí ukrajinští vojáci na frontě nenávidí Zelenského víc než Putina. Ve videích mu slibují, že jestli dokáží na frontě přežít zimu, tak ať se Zelenský modlí, aby ho Rusové našli dřív než oni, protože ti k němu budou milosrdnější.
 • Mnoho ukrajinských vojáků popisuje taktiku, jak je jim bráněno v dezerci a dobrovolném přeběhnutí do ruského zajetí – dopředu jsou vysíláni nově naverbovaní vojáci a za nimi jsou fašistické jednotky, které je nemilosrdně střílí do zad, pokud se pokusí z nesmyslných bojů utéct. Mají tedy volbu buď umřít pod ruskými raketami nebo pod hlavněmi ukrofašistů.
 • Česko už se otevřeně hlásí k nacismu. Nejen podporou banderovského hnutí na Ukrajině (Stepan Bandera byl prokazatelně nacista a válečný zločinec), křičením banderovského hesla „Sláva Ukrajini“, podporou války, podporou válečné propagandy, cenzurou, trestním stíháním opozičních hlasů a zastrašováním obyvatel, ale teď už dokonce i hlasováním v OSN, kde schvalovali propagaci a glorifikaci nacismu. (v Německu jsou samozřejmě ještě dál a blokují bankovní účty nejen nezávislým novinářům, ale i jejich rodinám).
 • Protiruské“ sankce jsou od počátku namířeny proti obyvatelům EU. Sankce dopadají mnohem více na evropské země a nejvíce na jejich východní část. V Rusku sice sankce také způsobily inflaci, ale méně drastickou než u nás – krom překvapivě vysoké ceny másla tam například mají jídlo za stejné nebo nižší ceny než my, kteří je „trestáme sankcemi“. A hlavně – Rusko to nakonec spíš posiluje, protože odejité západní firmy jsou rychle nahrazovány ruskými a Rusové mají i lepší pozici pro zavedené vlastního finančního systému (na který se postupně napojuje většina světa). Ale to už asi vidí každý, kdo si nezastrčil hlavičku hluboko do zadečku. Cílem je rozvrátit nejen Rusko pomocí tamnější páté kolony (to zatím moc nefunguje), ale i EU pomocí ekonomického a energetického kolapsu. Snahou je udělat EU absolutně závislou na ropě a plynu dodávaným za šílené částky přes USA, přesun evropských podniků do USA a ponížení Německa. Má být také vytvořen východoevropský blok Trojmoří, který už nebude pod kontrolou EU, ale pod přímou kontrolou deep state USA a který bude používán jako beranidlo proti Rusku po finálním zničení Ukrajiny (démoni z amerického deep state samozřejmě vědí, že Ukrajina už prohrála a brzy přijde porcování mršiny; další maso na porážku už je tedy vybrané – Polsko, Slovensko a Česko).

Když opustíme propagandistickou realitu v našich fašounských médiích, tak ve skutečnosti Rusko na Ukrajině drtivě zvítězí…respektive, ono už v podstatě zvítězilo, ale některé procesy musí bohužel doběhnout. Bude to naneštěstí stát další obří množství životů. A my tomu pomáháme. Nebude to rychlé, bude to pokračovat metodou „parního válce“. Pomalu, bez spěchu ale už bez možnosti to jakkoli zastavit. Medvěd byl vypuštěn. Vše ukončit by už mohla jen jaderná válka, ale k té to snad nedojde. Nezapomeňte, že globální paraziti, kteří to celé spustili, jsou s námi pořád na stejné planetě a nukleární apokalypse by neunikli ani oni.

Mír zatím asi nenastane – Západ na každý dosavadní pokus o vyjednání reagoval jen odmítnutím a zvýšením agrese (skrz ukrajinské ruce). Možnost míru prozatím zmizela a není to vina Ruska, ale Západu, který odmítl udělat jakýkoli ústupek. Nyní tedy bude Ukrajina jako státní útvar zničena a teprve pak půjde restartovat snahu o vyjednávání. Možná. Moc po komikovi Zelenském možná přebere drsný generál Valerij Zalužnyj, který má na rozdíl od současného fetujícího prezidenta jakýs takýs respekt Rusů (přestože proti Rusům v současné době usilovně bojuje, ale také chápe realitu).

Pokud se ale bude Západ dál chovat agresivně a sebevražedně a bude pokračovat v podpoře války, tak je možné, že šance na vyjednávání zase na čas zmizí a Rusko se posune dál na západ, do pobaltských republik a Moldavska. Pokud pak bude Západ dál podporovat válku a zabíjet ruské civilisty, cyklus se zase zopakuje a Rusko se posune do Polska a na Slovensko. Není vůbec vyloučené, že ruská armáda se nakonec zastaví až někde u Aše – na hranicích, kde jim bylo v devadesátých letech svatosvatě slíbeno, že bude končit NATO.

V sepisování seznamu odhalených mainstreamových dezinformací by se dalo pokračovat ještě dlouho. Ohledně války mezi NATO a Ruskem na Ukrajině se šíří snad ještě víc fake news, než okolo předchozí proti-lidské psychologické operaci, která využívala lidskou hrůzu ze „smrtícího moru“. V podstatě jakákoli informace, na kterou v hlavních médiích ohledně Ukrajiny sáhnete, je buď silně manipulativní nebo rovnou lež a záměrná dezinformace. Jedinou pravdivou informací je, že na Ukrajině se dějí příšerné věci a spousta Ukrajinců tam nepředstavitelně trpí nebo zemřela. A to vše kvůli mocenským zájmům skupiny zrůd za oceánem, které se snaží zachránit své impérium a dolar.

Je to strašné. Je mi líto normálních Ukrajinců i Slováků, Poláků a Čechů. Sledovat, co se děje, je ten nejhorší horor – děje se totiž doopravdy, v reálném světě. Šílené vraždění, mučení, znásilňování, mrzačení lidí, masakrování lidské mysli, ubližování dětem… Je těžké pochopit, že se něco takového může dít ve 21. století, když už přece máme TOLIK zkušeností z minulosti! Ustupování totalitním praktikám ani fašismu nikdy nedopadlo dobře, přesto to většina tupě dělá znova.

Možná už teď lépe chápete, proč si chci na čas od blogu odpočinout. Nemám čas, nemám energii, ale hlavně mě psychicky decimuje bezmocné sledování všeho toho zla, které kolem nás metastazuje jak rakovina. Covid, válečné štváčství, etnická nenávist, ekonomická decimace populace, šílená korupce… Nejsem nějaký chladnokrevný robot, který bez mrknutí analyzuje stovky zdrojů a nic s ním nehne. Dohání mě k šílenství nekonečná lidská tupost, myšlenková lenost i to, jak jednoduše dokáží globalističtí psychopaté manipulovat davy. Brečím, když vidím, jak jsou všude týráni nevinní lidé nebo dokonce děti. Jako mnoho jiných mám pocit, že snad ani nepatřím na tuhle planetu a mezi ty dvounohé živočichy, kteří si s takovým nadšením navzájem ubližují.

Takže si dávám pauzu. Možná budu pracovat na alegorickém fantasy románu na pokračování, který se bude dotýkat současné reality, ale zároveň si od ní bude držet bezpečný odstup. Nevzdávám se, jen si chci oddechnout a pak zkusit nějaký jiný přístup. Ale ještě nevím…

Zatím vám přeji hodně síly a naděje do budoucnosti. Zcela upřímně – vy, co se stavíte na odpor proti rostoucí totalitě, jste tou skutečnou esencí lidství! Všude kolem nás je pořád spousta hodných a morálních lidí, skutečných hrdinů. Jen jsou teď ve stínu zrůd, které zas dočasně vzaly do rukou otěže a devastují svět. Nestvůry ale nakonec vždycky padnou a dobří lidé postaví z trosek nový svět – často o kousek lepší, než byl ten předchozí.

Věřím, že to tak dopadne i tentokrát.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (61 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
164 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)