28.11.2022
Kategorie: Politika

Dáte někomu z devíti kandidátů prezidentské volby svůj hlas?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Za dva měsíce již bude známo, kdo nastoupí na prezidentský post po Miloši Zemanovi a kdo tedy bude druhým přímo zvoleným prezidentem České republiky, přičemž  – jak tvrdí některá média – účast u voleb má být velká.

Při velmi malých kompetencích prezidenta v parlamentním systému se však podle mého názoru význam těchto voleb příliš přeceňuje.

Z mého pohledu budou mnohem důležitější volby do EP za rok a půl, neboť právě z Bruselu přichází všechny ty šílenosti, které již naše vládní loutky jen oddaně implementují do zákonů.  A pouze vyslání těch, kdo jim budou do zajetého soukolí sypat písek, může něco změnit.

Ale k eurovolbám se začnu vyjadřovat víc až někdy během příštího roku s tím, jak se budou volby blížit. Nyní se vraťme k těm aktuálním, tedy prezidentským.

V pátek ráno jsem již sice prezidentské volby okomentovala, ale to bylo ještě v době, kdy nebylo jasné, kdo se volby zúčastní a kdo ne. Nyní již máme celkem jasno, kdo se bude účastnit alespoň prvního kola, i když několik odmítnutých adeptů podalo stížnost, takže se může přihodit, že kandidátů na první kolo bude 10 nebo 11..

Kolik nakonec bude kandidátů je vcelku jedno, neboť nikdo z těch, kdo podali stížnost, příliš pořadí u voleb nenaruší.

Z těch, koho média od samého počátku postrkují do popředí jako „velmi pravděpodobné finalisty“, tedy samozřejmě prošli všichni. S českou pobočkou US Deep state Aspenem za zády to jde samozřejmě lépe. Ostatně, z kandidátů, kteří byli závislí na podpisech lidu, prošli výhradně Aspeňáci. To jen dotvrzuje význam těchto globalistických struktur.

Jak jsem uvedla již v předchozím článku, tak volby prezidenta jsou jen formalitou, neboť ať už to bude jakkoli, vyhraje některá z oddaných globalistických loutek. Ať z těch, které jsou na seznamu nyní nebo tam byly dříve a „záhadně“ z řad „Aspeňáků“ zmizely.

To je ovšem nepodstatné. Jde o stejný systém jako v zemích, kde je převaha exponentů WEF, také oni jasně vyhrávají volby.

Pro antisystémového voliče jde o těžkou volbu. Tedy v prvním kole by snad byl volitelný p. Bašta, který nemá minulost ani současnost jakkoli zatíženou těmito institucemi, i když i u něj by se našla spousta jiných výhrad.

Řekněme, že pokud bych z mého pohledu (který ovšem nikomu nevnucuji!!) měla v prvním kole volit ono pověstné menší zlo, tak pak by to byl zřejmě právě p. Bašta. Víceméně jako kandidát odpovídá alespoň několika pro mne důležitým podmínkám – tedy neúčast ve WEF, Aspenu či jiné globalistické neziskovce, požadavek CZEXITu, není zastáncem covidismu a patří k odpůrcům cenzury.

Ve všech uvedených ohledech by neprošel ani jeden z ostatních kandidátů, snad vyjma pro mne zcela neznámé p. Rohanové, o jejíchž názorech toho zatím mnoho nevíme, takže můj současný komentář se týká především zbývajících 8 kandidátů.

Později se jistě ještě budu kandidátům a jejich „hříchům“ věnovat více, ještě je také vhodné počkat na to, zda nakonec nepustí do prezidentského klání i někoho z těch, kdo jen těsně neprošli podivnou kontrolou hlasů.

Samo o sobě je velmi zajímavé, že dva hlavní favorité mainstreamu – Pavel a Nerudová – prošli jen s malým „výpadkem“ hlasů, zatímco jiní jejich protikandidáti neprošli právě proto, že jim velké množství hlasů nebylo vůbec uznáno.

V prvním kole tak nejspíš ještě dokážu jít cestou menšího zla a k volbám se dostavit. Jak to ovšem bude ve druhém kole si nejsem vůbec jistá.

A co vy, jste již jste se rozhodli zda půjdete volit prezidenta? Pokud ano, komu svůj hlas udělíte v prvním kole?

 

Koho budete voli v 1. kole presidentských voleb?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
90 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)