26.8.2023
Kategorie: Společnost

Další incident s “cizinci”: Ukrajinci po mně chtěli drogy. Já je neměl, tak mě zmlátili

Sdílejte článek:

FRANTIŠEK NOVÁK

MaxGreen, to je přezdívka, která už obletěla celý český internet. Tento mladík působí na YouTube a také si přivydělává jako zápasník v organizaci Clash of the Stars. Teď jej však potkalo kruté neštěstí, jelikož ho v Praze přepadli dva Ukrajinci.

MaxGreen, celým jménem Jiří Janouch, trpí sluchovým hendikepem, ale i tak miluje bojové sporty, což byl údajně důvod, proč se dal s dvěma neznámými muži do řeči. Svou přátelskou povahu ovšem prodal špatným lidem, kteří mu to splatili bolestí, modřinami, zlomeným nosem a nakonec i krádeží. Více se o tom mladý bojovník a influencer rozpovídal pro náš web.

Jiří Janouch a jeho příběh

„Byl jsem v Praze a zastavili mě dva Ukrajinci. Zpočátku byli milí, ptali se mě na jméno, a jelikož jsem společenský typ, nedělám mezi lidmi rozdíly, tak jsem se s nimi dal do řeči. Do toho mi neuniklo, že jeden z nich má ještě takový bojový dres, takže jsem se mylně domníval, že bychom si mohli rozumět… Jenže pak se mě začali ptát na drogy, já jim odpověděl, že žádné neberu, a oni začali být agresivní.

Detaily si bohužel nepamatuju, jen vím, že mě začali mlátit do obličeje. Když přestali, tak mě ještě okradli, vzali si všechny moje věci a jako naschvál mi rozbili naslouchátko, bez kterého vůbec nic neslyším…

K incidentu došlo v parku u Anime klubu a jak jsem mohl, tak jsem hned běžel za svými kamarády. Moje kamarádka zavolala policii a ostatní kamarádi se vydali hledat ty násilníky, co mě napadli… Našli je, ale když se jich ptali, co se stalo, tak jen odpovídali, že jsem upadnul… Pak ale přijela policie a ta si všimla krve na jejich botách, a navíc měli pořád u sebe některé mé věci.“

Teď se cítí lépe

K incidentu mělo dojít 18. srpna. Za tu dobu, jak nám Jirka sám potvrdil, se stihl (v rámci možností) uzdravit. Případ ovšem i nadále řeší policie.

„V nemocnici mi řekli, že mám zlomený nos a nějaká další zranění. Už jsem uzdravený, ale ne všechny věci se mi podařilo získat zpět, museli je někde vyhodit. Nejvíce mě mrzí, že mi ti násilníci zničili naslouchátko. To není zrovna levná záležitost a bez ní nemohu existovat. Teď na ni však nemám peníze. Jinak to i nadále řeší kriminálka,“ napsal nám MaxGreen, který se měl původně objevit na říjnovém turnaji organizace Clash of the Stars. Teď se neví, zdali s jeho účastí po tomto incidentu můžeme počítat. V první řadě je zdraví.​

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)