1.12.2023
Kategorie: Politika

Dají se lidi opět ukonejšit protiruským povykem?

Sdílejte článek:

Konečně se ledy trochu pohnuly a odbory začaly dělat svou práci. Lidé jsou již tak unaveni, že se přestali bát a ukázali svou sílu a ta je v jednotě. Vládní garnitura se vyděsila. Fiala, již tradičně, utekl daleko z Prahy – na statek, aby nemusel obhajovat a vysvětlovat svoji těžko obhajitelnou politiku.

Ostatní politici zalezli. I přes neschopnost a neochotu této vlády pracovat vůbec někdy pro lidi, nepochybuji o tom, že dobře fungující stroj na dezinformace, který ovládá mnoho českých médií, běží. Vláda se bude držet, jde jí o vše. A tak se objevili první, řekněme „odpadlíci“ v podobě různých platforem atd.

A začal povyk, který má vláda tak skvěle nacvičen. Protiruský povyk. O Rusku, co vím, sice nepadlo na demonstracích ani slovo, ale bylo jasné, že někdo ze strážců pravé svobody dříve či později cosi zaslechne. A také zaslechl, nebo nezaslechl, ale věděl, co je potřeba.

Ono dokud nezačneme věci nazývati pravými jmény, tak se nic nezmění. Dokud se lidi a média neodváží zeptat, proč podporujeme cizí, když nemáme pro vlastní, proč, když není na obědy ve školách a na sociální služby, kupujeme nejdražší stíhačky na světě. Proč zde platí poturčenec horší Turka?

Zkrátka dokud někdo neřekne, že žijeme pod nadvládou lidí, kteří naprosto kašlou na to, jak se žije v České republice, tak se nikam nepohneme. Pětikoalice je nereformovatelná.

A není nikde psáno, že se nemohou do vlády dostat psychopati (více psychopatů), kteří sní o válce.

Už teď slýcháme o budoucí válce atd. Na to by si lidé/voliči měli dát opravdu pozor, dnes přicházejí o peníze a část svobod. Zítra mohou padnout za zisky zbrojařských firem a štěstí psychopatů.

On dlouhodobý nedostatek peněz jistě unaví a často i radikalizuje, ale pokud budeme uvažovat jenom v číslech a budeme naprosto ignorovat deficit morálky a inteligence u vládnoucí skupiny, tak se asi dočkáme toho nejhoršího.

 

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)