
Chciválci přibývají
JINDŘICH KULHAVÝ
Ze všech stran se na nás valí názory na mezinárodní situaci a úřednická a mediální banda hovoří stále častěji o potřebě ukázat především Rusům, zač je toho loket. Zvyšují se výdaje na zbrojení, hledají se důvody, proč to dělat a jak to obhájit, nakupují se předražené válečné šroty a lidé na to víceméně nereagují. Přitom jsou to oni, kdo by umíral na bojišti. Byly by to jejich děti, které by ležely v zákopech.
Do Rumunska dorazil údajně dron, prý ruský, ovšem bez munice, a poškodil budovu. Český prezident a jeden z největších světových válečných štváčů ihned volal po potřebě dát Rusku pádnou výstrahu. Ještě dříve, než dorezonovalo jeho volání po odvetě, jeho rumunský protějšek pronesl větu, která jasně vysvětlila výskyt dronu v jeho zemi s odkazem na vinu ukrajinské armády, která odklonila dron tak, aby dopadl v jiné lokalitě než u nich. A byl li bez nálože, pak i to je sporné a podobné scény už jsme zažili například v Polsku. Zatímco reálně funkční jiné drony, prokazatelně ukrajinské, nadělaly škody v Pobaltí v jiných státech NATO. Petr Pavel se klasicky opět ztrapnil a jde ve stopách bývalé ministryně obrany Černochové, která za ukrajinský „útok“ na polský traktor prezentovaný jako napadnutí státu NATO Ruskem chtěla začít 3.světovou válku. Stříkající tupost z obou politiků by byla úsměvná, kdyby nebyla tak nebezpečná.
Chciválků je v EU doslova přebytek. Kdysi ekonomické a hospodářské společenství se mění ve vojenský pakt mající jediného nepřítele a zároveň cíl. Rusko a vysněné přírodní bohatství. Ignorace reality, kterou je ruská historická neústupnost, je však zásadní chybou. Všichni ti klauni vedoucí Evropskou unii se znemožňují každý den neznalostí fyzikálních, přírodních a ekonomických zákonů. Výsledkem je Green Deal, energetika a následně propadající průmysl, likvidované zemědělství a soběstačnost. A nyní chtějí stejní pitomci hovořit do vojenské strategie. Taková Kallasová vyzývá Moskvu, aby se vzdala části své armády, zbraní a vlivu v zemích, kde ho dosud má. Ruský ministr zahraničí Lavrov její požadavek nazval jako idiotský, a to byl diplomatem.
Rusové velmi dobře vědí, že slabost by byla jejich posledním činem, který by jako samostatní učinili. Všechny ty Orešniky, Sarmaty, Zirkony, Poseidony a další zbraně schopné zasáhnout kohokoliv, kdo by měl tendence výrazně otravovat a ohrožovat Ruskou federaci, mají především kvůli obraně svého státu. Bez nich by ruskou ropu těžil Shell, plyn by chtěl například Innogy, ryby by lovili v Severním ledovém oceánu Norové, Japonci a Američané, kovy by těžily americké koncerny a zlato by parkovalo ve Fort Noxu. Oni jsou totiž ti evropští elitáři tak hloupí, že by stejně většina zisku skončila v USA. Umírali by Evropané za úplně zcestnou ideu, zničil by se kontinent, a nakonec by Američané podepsali dohody s pozůstatkem Moskvy. To vše by se dělo, kdyby Rusové nebyli připraveni. Ale oni jsou.
Neberte délku války na Ukrajině za bernou minci. Při použití elitních zbraní v plné výzbroji by byla Ukrajina neobyvatelná po týdnu důrazných akcí. A stejně by dopadli další trpaslíci včetně České republiky. Více práce by měli Rusové s Velkou Británií, jenže k spláchnutí ostrovní říše zla mají v Rusku podvodní rakety Poseidon schopné vyvolat tsunami s radioaktivním dojezdem. Pokud jde o USA, tam by museli Rusové přenést zkázu, aby Američany probudili z naivity. Dlouho se na jejich území nebojovalo a tady by došlo k šoku. Navíc by ve hře byly Čína, KLDR a určitě by se přidal Írán. 3.světová válka by byla skutečně globální a dost možná by moc lidí nepřežilo. Nepřeje si právě toto Bill Gates?
Evropští váleční štváči sedící v oblecích v kancelářích a na summitech o utrhaných končetinách, stříkající krvi, nemocích z ozáření a hladu i žízni neví vůbec nic. Válka není počítačová hra. Generál Pavel žádnou bitvu neprožil a ani tedy nevedl. Jedna věc je velet, druhá je být pod palbou. A všimnuli jste si, jak krvelačné jsou ženy na vedoucích postech, kam se nevíme jak a proč dostaly? Jak nejvíce křičí zženštilí chlápci prosazující LGBT, Green Deal, elektromobilitu a jiné úchylnosti, zatímco skuteční bojovníci vědí, jaká řež by to byla a jsou z toho nervózní? Na obou stranách. A to Rusové válečníků vychovávají mnohem více než celý Západ. Kdo chce válku, je blázen, idiot a naivka. A my jen čučíme a místo abychom Pavla dostali z Hradu co nejdříve, najde se plno hlupáků typu Foltýna, Vetchého, Řehky a dalších stupidních příznivců destrukce světa. Adorují nacismus, třesou si s potomky fašistů pravicemi a shání peníze a zbraně pro narkobarona Zelenského. A mají dost zastánců myslících si, že jich by se důsledky netýkaly. Svět se v řiť obrací.
- Padající libtardí modly - 22.6.2026
- Jak Člověk v tísni připravuje nenávistné zprávy o Rusku? - 22.6.2026
- Okamura varuje: Z Evropanů se stává lovná zvěř - 22.6.2026


(26 votes, average: 4,85 out of 5)
Ukázat Rusům… A proč vlastně?
Co nám Rus udělal v posledních cca 30 letech? Zásoboval nás surovinami a kupoval naše auta a potraviny.
Chtěl po nás něco?
Hrozil nám něčím?
Tak proč??
.
Ukrajinská válka není naším bojem. Nemáme tu žádný zájem. Jde o nesvár dvou bratranců o dva baráky od nás. Do kterého je lepší se neplést.
Přesně, nepřítel musí v první řadě škodit. Nevzpomínám si na nic, čím by nám Rusko uškodilo. Naopak Ukrajina nám škodila už před SVO zavíráním ropovodu a plynovodu a pak samozřejmě jejich úplným zastavením Zelenským. Nemluvě o otevřeném vměšování do naší vnitřní politiky (nemělo by to dělat Rusko?). Ale Ukrajina je prý náš přítel. Holt žijeme v době, kdy černá je bílá.
https://www.rt.com/news/640777-us-fire-missile-ship-iran/
https://youtu.be/Q_WHGV5bejk?si=eB7tWesMxGIFT7Z5
Zablokováno ojrouhnijí.
Zkuste takový myšlenkový experiment:
představte si, že by se stalo nemyslitelné – Ukrajina s celým NATO v zádech by drtivě prohrála a my bychom spadli do ruské sféry vlivu.
Co myslíte – sebrali by nám všem domy, auta i fabriky? Přišli bychom o lázně, divadla, obchody, záhumenky, chaty, lesy a mopedy? Stát by nefungoval, hasiči nejezdili k požáru a vlaky stály v depech? Otročili bychom na polích za stravu? Nebo co?
Ano, asi bychom přišli o Gay pride a Green deal, ba možná i o inklusi a neziskovky… Ale byla by to ztráta k nepřežití?
Tento experiment bych použil spíš na Ukrajinu. Výsledek – pro Ukrajince by se absolutně nic nezměnilo k horšímu. Dál by mluvili rusky, vařili ruská jídla, způsob života a zábavy by se nezměnil. Navíc by stát začal aspoň trochu fungovat, Rus by tam investoval víc než sliboval Fialenko. Byla by to pro Ukrajinu tragédie?
Nechápete hru.
Rusko jede agendu NWO úplně stejně jako kolektivní záchod. O buzerantpochody, ani grýndýl, ani islamizaci, ani politické ziskovky bychom nepřišli.
Blbost.
Leda vaše.
Seš arogantní blbec.
https://www.centcom.mil/MEDIA/PUBLIC-RELEASES/Article/4504816/us-forces-disable-non-compliant-vessel-in-gulf-of-oman-to-prevent-blockade-viol/
https://aje.news/rwlju7?update=4614539
Pro ty, kdo nečtou ruský zlý noviny. (Browser to přeloží)
Tupé gayropské ojroovce potřebují prohranou válku jako sůl. Po dobrém si na to, že mají mozky nevzpomenou.
Ani po zlém :).
Měl by nastat takový stav věcí veřejných,že každý „chciválek“ by měl být být eliminován a zavřen do blázince,jelikož na prahu třetího tisíciletí lapsus v podobě „chciválka“ je veskrze hloupý a až debilní a tito blázni jsou příčinou veho zla ve světě.Zákony na potírání těchto hlupáků jsou napsány a zbývá je jen použít bez ohledu na to o koho se jedná.
Dvakrát měř, jednou řež. Jde o to co si, kdo představuje pod NWO.
https://xtv.cz/za-carou/za-resenim-korupce-na-ukrajine-mohou-stat-britove-i-trump-ten-chce-dohodu-s-ruskem-odstraneni-jermaka-i-zelenskeho-utok-na-kubu-nevylucuji-erik-best
V každém případě se situace nenápadně, ale trvale zhoršuje. Mezi evropskými politiky není jíž v podstatě nikdo, kdo by si přál mír na Ukrajině a také proto něco dělal ( s vyjímkou slovenského premiéra) . Stručně řečeno, směrujeme ke střetu Rusko.-NATO. Chciválkům se jejich přání může vyplnit.
Ale pozor! Byl to mysllím exprezident Ruska Medvěděv, který se vyjádřil tak, že se velmi mýlí ti, kteří si tento konflikt představují jako válku na Ukrajině. A jeho myšlenku upřesnil prezident Putin, který se vyjádřil tak, že v případě války Ruska a kolektivního Západu Rusko pak už nebude mít s kým vyjednávat.
Dnes by možná vynechal USA, jinak stačí tři Sarmaty, nějaký ten Orešnik a Německo, Francie a Anglie jsou v prdeli . A možná i pobalstké státy, viď Kájo Kallasová. – Pěkný den všem.
A možná i Česká republika, že pane prezidente…