21.5.2024
Kategorie: Společnost

Čau Praho! Postřelení premiéra Fica otřáslo Slovenskem i Českem

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Postřelení premiéra Fica otřáslo Slovenskem i Českem. Tragická událost, kterou ihned zneužil Petr Fiala k politickému boji, nálepkování opozičních stran a dalšímu rozdělování společnosti. Bohužel nebyl jediný.

Minulý týden jsem podal stížnost na ČT a ČRo, ze kterých se zřejmě stala provládní média. Absolutně neinformují o podivném rodinném byznysu Petra Fialy. O rodinách členů ANO přitom za vlády Andreje Babiše informovala neustále.

ODS je údajně připravená vyloučit ze strany Novotného za jeho chování. Tvrdí, že ale až po volbách. Kdoví, jak to nakonec zase dopadne. Spíš myslím, že opět unikne trestu.

Jurečkův vánoční večírek za stovky tisíc, o kterém jsem v prosinci informoval, podle inspekce porušil zákon. Ministerstvo tak dostane pokutu, ale Jurečka se svojí imunitou z toho zase vyvázne.

V Praze se na střední školy nedostalo nejvíc dětí z českých měst. Je to smutnější o to víc, že s Patrikem Nacherem na situaci upozorňujeme koalici už několik let. Pomohla by změna systému, rozšíření kapacit nebo stavba škol. Nic z toho nepodnikli.

Na Piráta Hřiba míří první trestní oznámení kvůli Novým Holešovicím. Jeho podivné chování, které může Pražany vyjít i na miliardy Kč, komentuji na sítích už dlouho. Jsem zvědavý, jestli bude stíhán.

Oprava Barrandovského mostu se znovu prodlouží. Neustálé problémy, prodražování nákladů a neplnění termínů klíčových staveb v Praze. Myslím, že je na čase, aby Zdeněk Hřib přiznal, že na to prostě nemá.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 84. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)