14.6.2024
Kategorie: Společnost

Bývalý slovenský ministr obrany bude čelit žalobě z vlastizrady za podezřelou dodávku celkem 13 stíhaček MiG-29 na Ukrajinu

Sdílejte článek:

VK

Bývalý slovenský ministr obrany bude čelit žalobě z vlastizrady za podezřelou dodávku celkem 13 stíhaček MiG-29 na Ukrajinu! Aeronet na chystanou žalobu upozornil již v březnu minulého roku, když jsme prověřovali informace o transakci, která zbavila Slovensko veškeré protivzdušné obrany! Podobné žaloby jsou podle našich informací již chystány i na Janu Černochovou a Petra Fialu v souvislosti s podporou terorismu v Rusku!

Minulý rok v březnu jsme přinesli článek [1] o tom, že tehdejší slovenský ministr obrany Jaroslav Naď nařídil přesun celkem 13 slovenských stíhaček MiG-29 na Ukrajinu společně s páteřním radarem S-300 a už tehdy jsme do článku uvedli, že do redakce jsme dostali od našeho zdroje ze Slovenska a z okruhu tehdejší opozice informaci, že se chystá po volbách žaloba na Jaroslava Nadě, protože odevzdáním všech stíhaček a jediného páteřního radaru Ukrajině se Slovensko stalo zemí zcela zbavenou protivzdušné obrany, což bylo tehdy slovenskými právníky vyhodnoceno jako trestný čin vlastizrady.

Bývalý slovenský ministr obrany bude čelit žalobě z vlastizrady přesně podle predikce Aeronetu!

Kdokoliv sníží obranu vlastní země v zájmu či prospěch jiné země, dopouští se vlastizrady. A přesně toho se podle všeho Jaroslav Naď dopustil, protože ve jménu šílené a bezmezné podpory Ukrajině zbavil protivzdušné obrany svoji vlastní zemí. A to není nic jiného než vlastizrada. A právě nový ministr obrany Robert Kaliňák ze SMERu na tiskové konferenci po zasedání vlády ve středu oznámil, že jeho ministerstvo obrany podá trestní oznámení proti Jaroslavu Naďovi [2].

Slovensko je v současné době bez jediného PVO radaru a nemá ani jednu jedinou stíhačku. Bývalý ministr obrany tak zbavil zemi pod Tatrami naprosto veškeré protivzdušné obrany, de facto provedl dokonalou demilitarizaci slovenské PVO způsobem, že ani ruský raketový útok na Slovensko by takovou demilitarizaci nedokázal.

Bývalý slovenský ministr obrany a dnešní poradce Jany Černochové bude čelit žalobě z vlastizrady

Jaroslav Naď navíc postupoval způsobem, že nebyla vyhodnocena bezpečnostní rizika pro Slovensko, když bude země zcela zbavena své PVO páteřní obrany složené normálně z aktivních (stíhačky a rakety) a pasivních (radary) prvků, protože kdyby Slovensku nějaké stíhačky zůstaly a rovněž nějaké radary, celá věc by pro Jaroslava Nadě byla mnohem jednodušší, protože obvinění z vlastizrady by se potom těžko prokazovalo. Naď ale zbavil Slovensko naprosto všech stíhaček a naprosto všech radarů (jednoho) bez jakékoliv trvalé náhrady.

Jaroslav Naď, bývalý ministr obrany SR a dnes poradce Jany Černochové, české ministryně obrany

Několik měsíců po přesunu stíhaček a radaru na Ukrajinu chránila slovenský vzdušný prostor PVO baterie Patriotů vyslaná z Německa, ale tato baterie byla po několika měsících stažena a Slovensko dodnes zůstává bez PVO obrany. Podle našich informací se tato kritická situace nouzově řeší tzv. radarovým překryvem z České republiky, z Polska a Maďarska, kdy alianční země suplují část PVO ostrahy prostoru nad Slovenskem.

Ale v případě narušení vzdušného prostoru nemá slovenská armáda pod kontrolou zásahy proti případnému narušení vzdušného prostoru. O tom by se rozhodovalo v Praze, ve Varšavě a v Budapešti. Jinými slovy, v tomto okamžiku je Slovensko zemí, která byla zbavena části suverenity vlastní obrany, a to rukami a rozhodnutím svého vlastního bývalého ministra obrany. Pomalu by si člověk řekl, že takovou tragédii mají jenom Slováci. Jenže v Česku to s bezmeznou podporou Ukrajiny není o nic menší psycho.

Zajatí Ukrajinci začínají mluvit, že měli povolení ke střelbě na Belgorod přímo z Prahy

Když zrovna český ministr vnitra nevěší na budovu ministerstva plachtu s Vladimirem Putinem v pytli na mrtvoly, tak pro změnu ministerstvo obrany uděluje licence na vývoz českých dronů a raketometů na Ukrajinu, které potom létají a střílí z Ukrajiny rozhodně jinam, než by se očekávalo. České drony a rovněž raketomety RM-70 Vampire jsou totiž jednotkami Aidar začleněnými do ukrajinské armády používány k teroristickým útokům proti civilním cílům v ruském pohraničí. To je nález ruských vyšetřovatelů, se kterým jsme byli seznámeni. Nejedná se o střelbu a nálety dronů na vojenské cíle, ale jde o obyčejný terorismus páchaný pod pláštíkem války.

Raketomet RM-70 Vampire

České raketomety střílí nejen na Belgorod, ale na celé ruské pohraničí a české drony shazují na ulice, civilní auta a rodinné domy tříštivé granáty. Nemá to nic společného s válkou a s útoky proti ruským vojenským bodům. Je to obyčejný terorismus, který má za úkol vyprovokovat mezi Rusy protesty a nepokoje proti ruské vládě.

V této souvislosti se skloňuje jakási Dvořákova doktrína, přičemž není jasné, jestli jde o kódové označení, anebo jde o nějakého generála nebo vysokou šarži na českém genštábu nebo na ministerstvu obrany, protože v dokumentech, které máme k dispozici, se hovoří o jakési “Dvořákově doktríně“… pro zasetí nepokojů mezi ruským obyvatelstvem v důsledku přenesení projevů války do domovů ruských civilistů. Panečku, to je síla. Tak už ne terorismus, ale projevy války.

Ukrajinci směli do ruského vnitrozemí střílet jen českými zbraněmi a drony, žádné jiné země NATO k tomu souhlas nedaly. Až donedávna

Dokument jsme získali už před časem a je to výbušný materiál, který zatím nepotvrzuje, ale naznačuje, že za organizováním ukrajinských útoků raketami a drony na ruské civilní cíle v ruském pohraničí může být česká armáda, případně česká vojenská rozvědka, případně někdo z okolí české mise v NATO. Až donedávna, než americký Kongres a Bílý dům daly v květnu povolení Ukrajincům k používání amerických zbraní proti ruskému pohraničí, nesměli Ukrajinci západními zbraněmi střílet do ruského vnitrozemí.

Do té doby jediná země NATO, která Ukrajině povolovala používat své zbraně pro útoky v Rusku, byla Česká republika. Pouze české raketomety RM-70 Vampire měly dovoleno střílet na Belgorod, a pouze české drony mohly shazovat tříštivé granáty na civilní budovy a civilní auta v ruském pohraničí. Jinými slovy, česká vláda je podezřelá z osnování a plánování, nebo minimálně napomáhání či spoluúčasti na mezinárodním terorismu a proti ministryni obrany již skupina mezinárodních aktivistů chystá žaloby. A nejen aktivisté, ale hlavně ruská prokuratura.

Ševron jednotky Aidar ukrajinské armády, dříve samostatný polovojenský pluk jako byl Azov

Ruské armádě se podařilo během operace v Charkovské oblasti zajmout několik členů Aidaru, kteří podle našich informací začali spolupracovat s ruskými vyšetřovateli. Potvrzují informace ruských médií, že jednotka Aidar dostala z Prahy jasné a zřetelné povolení používat české zbraně a drony proti civilním cílům v ruském pohraničí. Jenže nitky zdaleka nemusí končit v Praze u Černochové.

Není vyloučeno, že Praha toto povolení Aidaru udělila na přímou žádost amerického ministerstva zahraničí v době, kdy v americkém kongresu a v Bílém domě ještě nebyla politická vůle pro vydání souhlasu, aby Ukrajinci mohli na Rusko střílet americkými zbraněmi. Takže Američané obvolali partnery v NATO a zjistili, že jediná vláda, která Ukrajincům to povolení dá, je vláda Petra Fialy.

Terorismus páchaný českými zbraněmi na ruském civilním obyvatelstvu v ruském pohraničí zřejmě přišel na americkou žádost

Podle našich informací tak ruští vyšetřovatelé pracují s teorií, že české raketomety a drony byly Ukrajincům povoleny z Prahy k útokům na ruské vnitrozemí právě na základě žádosti Američanů, kteří chtěli dát Ukrajincům možnost ke střelbě na ruské vnitrozemí, ale žádná jiná země NATO než ČR nebyla v té době ochotna k tomu dát povolení, a to ani Bílý dům. A tím se znovu dostáváme k tzv. Dvořákově doktríně. Právě na tu se v dokumentu odkazuje to zasetí nepokojů mezi ruským obyvatelstvem v důsledku přenesení projevů války do jejich domovů.

Název dokumentu je přitom začerněn, takže neznáme oficiální název materiálu, ale na několika místech se tam odkazuje na tzv. Dvořákovu doktrínu. Přestože jsme se snažili zjistit, co by ta doktrína měla obsahovat, nepodařilo se nám zjistit žádné další informace. Pokud se jedná o nějaký materiál zevnitř NATO, potom určitě nebude veřejný. Níže je drastické video z našeho článku [3] z února tohoto roku, které natočil svědek po útoku českým raketometem na stadion vedle základní školy v Belgorodu, který ruská prokuratura vyšetřuje jako mezinárodní terorismus.

Každopádně fakta jsou nezvratná. Až do minulého měsíce, než přišlo povolení pro Ukrajince z Bílého domu, žádná země NATO, s výjimkou ČR, nedovolovala Ukrajincům střílet svými zbraněmi na Rusko. A když si k tomu přidáte fakt, že premiér Petr Fiala si před časem na kobereček k šéfovi CIA Williamu Burnsovi přivezl všechny 3 šéfy českých tajných služeb, tak je jasné, že Fialova vláda je prodlouženou rukou americké agrese uvnitř Ruska. Celé to do sebe zapadá a vlastně nás už ani potom nepřekvapuje, že někde nějaká doktrína navrhuje zasít mezi ruské obyvatelstvo teror, tedy pardon, projevy války.

To je rukopis z Langley. Nepochybně. Proto Fiala i Černochová mají de facto role deprivantů na špinavou práci. Budou se ale za podíl na terorismu proti civilním cílům v Rusku jednoho dne spoluzodpovídat. Na Jaroslava Nadě už podle všeho došlo, další jsou jistě v pořadí. Globální prediktor jede a dějí se věci. A brzy budou Rusové s Číňany i na Měsíci [4]. A to znamená, že Rusko a Čína mají povolení od Syndikátu. Na rozdíl od Američanů. To je ale s přesahem, který si nechám na pátek na SVCS.

-VK-

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)