13.4.2024
Kategorie: Společnost

Bonzáci ve Skotsku mají žně!

Sdílejte článek:

NIKOLA BORNOVÁ

Ve Skotsku nedávno vstoupil v platnost nový zákon o “zločinu nenávisti” – Hate Crime and Public Order Act 2021. Tenhle zákon, který byl podle Junckerovy doktríny zuřivě tlačen ke schválení celé tři roky, samozřejmě ještě víc „zpříjemní“ život původní a duševně zdravé populaci Skotska. Jak to?

Je to jednoduché – nový skotský zákon ještě víc rozšiřuje rozsah orwellovského ideozločinu a kriminalizuje „předsudečnou nenávist“ u dalších kategoriích „nesprávného myšlení“. Obrovský problém tohoto zákona je, že nepracuje se skutečnými zločiny, ale s tím, jak si někdo vysvětlí vaše slova. Cití se někdo, že je váš vtip nenávistný? Tak šup trestní oznámení a automatické vyšetřování policií. I když jste pak shledání nevinnými, zůstanete na speciálním indexu. Skvělé, že?

Abyste se dostali do problému s policí, tak tedy stačí jediné – když si někdo z vybrané “menšiny” vysvětlí vaše slova jako předsudečnou nenávist a nahlásí vás. Takže když někomu ze srandy řeknete třeba: “Ses dneska oblíkl jak buzik, ha ha!” a on čirou náhodou buzík fakt je a podá na vás trestní oznámení, tak můžete jít v krajním případě až do kriminálu. To si nedělám legraci – už padají oznámení třeba za konstatování na sociální síti jako třeba: „Volba identifikovat se jako “nebinární” je stejně platná jako volba identifikovat se jako kočka.“ Ano, i tohle stačí, abyste byli vyšetřováni skotskou policií. Kriminalizují se jakékoli vaše domnělé “předsudky” kvůli věku, pohlaví, rase, náboženství, sexuální orientaci či “genderu”. Prakticky nezáleží na tom, co přesně jste řekli, jak jste to mysleli a co jste udělali – záleží především na pocitech dotčené osoby. Pokud se tedy budete vyskytovat v blízkosti hyper-citlivé osůbky nebo vedle nenávistného magora, tak budete konstantně páchat zločiny a budete neustále jednou nohou v pořádném průs…průšvihu.

Z dlouhého listu „zločinu nenávistného myšlení“ je samozřejmě jedna výjimka – bílý heterosexuální muž. Ten je není bráněn ničím a je automaticky brán jako čisté zlo. Tedy pokud nepřetržitě neryčí, jak podporuje všech 112 pohlaví, jak chce vygenocidovat všechny Rusy a Palestince a jak nenávidí ropu – to mu může poskytnout dočasnou iluzi ochrany. Dočasnou!

A jaký je výsledek schválení tohoto šíleného zákona? Hned první týden dostala skotská policie 8 000 udání na domnělý “hate crime”. Ano, 8 000 udání za pouhý týden!!! Připomínám, že Skotsko má 5,5 milionu obyvatel – je tedy velké jen asi jako Slovensko! Tolik ke staré a vylhané nacistické propagandě, že Češi jsou prý národem udavačů. Když se člověk podívá jen na nedávnou historii a to, jak se udávalo v zemích Kolektivního Západu během covidové plandemie, tak mu rychle dojde, že Češi jsou spíš ta rozumnější část Evropanů…i když teď bohužel máme status kolonie a fašistickou vládu, ale to je jiná kapitola.

Skotští policisté si teď prý musí kvůli obřímu počtu udání za „předsudečnou nenávist“ brát přesčasy a přestávají řešit reálné zločiny. Prostě nestíhají. Pokud zůstane stejné tempo bonzáctví jako je teď, bude nahlášených “hate zločinů” skoro půl milionu ročně. To hravě překoná počet nahlášených napadení (tedy skutečných zločinů), kterých je ve Skotsku ročně kolem 58 000.

Kolem zákona jsou ještě dvě kuriozity. První je, že byl uveden v platnost na prvního apríla 2024. To asi jen těžko bude náhoda – loutkáři tím spíše znovu posměšně plivli do obličeje lidem s fungujícím mozkem. Druhou kuriozitou je to, že hned na začátku bylo podáno cca 1 000 oznámení za „nenávist“ na nejvyššího představitele Skotska, tedy Prvního ministra Skotska Humza Yousafa, který schválení zákona silně podporoval a neustále obhajoval. Počkat, vám přijde zvláštní, že nejvyšším představitelem Skotska je pákistánský muslim Yousaf? Sestimsmiř, voe, tohle je Nová Evropa!

Tenhle odporný zákon má samozřejmě jediný účel – ještě víc štvát lidi proti sobě, ještě víc rozvrátit společnost a dát psychopatům do rukou další nástroje pro cenzuru a útlak svobody projevu. Zákon samozřejmě ve výsledku jen ještě víc zvětší bariéry mezi lidmi, zvýší odpor většinové populace k jakékoli menšině a bude sloužit k vyřizování si účtů mezi rozhádanými sousedy nebo konkurenčními firmami. Nebo vy jste si opravdu mysleli, že ten zákon má pomoc nějakým homosexuálům nebo členům církve Pastafariánů, kteří uctívají velké špagetové monstrum? Ale no tak – zkuste se nad tím zamyslet, jak to asi prakticky pomůže normálním lidem z „menšin“, kteří chtějí normálně žít, nikoho neprudit a nebýt nikým pruzeni. Ano, hodnota bude jako vždy jen záporná. Pomůže to jen bandám sorošovských neziskovčíků a úchyláků, kteří pomocí tohoto novodobého kladiva na čarodějnice budou ještě víc terorizovat všechny kolem sebe.

Znovu připomínám, že všechny ty pokrokářské zákony, vyhlášky, nařízení, community guidelines atd. mají jediný účel – rozhádat a oslabit společnost a k tomu dál utahovat smyčku kolem vašeho krku.

  • Green Deal nemá absolutně nic společného s ochranou přírody. Spíše naopak.
  • Zuřivá propagace LGBT nemá nic společného s lepší integrací sexuálních menšin do zdravé společnosti. Spíše naopak.
  • Boj proti „fosilním“ palivům (ropa a plyn ve skutečnosti nejsou fosilní paliva!) nemá nic společného se skutečnou snahou o zlepšení ovzduší. Slouží jen k omezení svobody pohybu pro běžnou populaci.
  • Propagace války a dodávání zbraní na Ukrajinu nemá nic společného s ochranou míru a demokracie. Naopak to má zatáhnout Evropu do zničující války, pomoct zavést ještě větší cenzuru (tedy anti-demokracii) a jako bonus obohatit zkorumpované fašisty, kteří většinu pomoci vždy rozkradou jak hladoví supi.
  • Boj proti nenávisti nemá nic společného s bojem proti nenávisti – naopak ji fikaně rozdmýchává a zároveň s tím krutě omezuje ústavní svobodu projevu.
  • Agresivně tlačená aplikace experimentálních pseudo-vakcín nemá absolutně nic společného s ochranou zdraví. Naopak má mnoha lidem zdraví ještě více podlomit a udělat je ještě závislejšími na farmaceutickém průmyslu. Jde jen o prachy a o omezení svobody. A zřejmě i o takovou tu rozkošnou drobnost, kterou nám Globální Parazit neustále prezentuje jako Velké Dobro – tedy o depopulaci.
  • Mainstreamová věda jde stále častěji proti reálné vědě a slouží spíše k manipupaci nepohodlných faktů a k fanatickému potlačování kritického myšlení a skutečné vědecké metody. Ať už jde o ekologii, klima, astronomii, historii, genetiku, farmakologii nebo jakýkoli jiný vědní obor.
  • Mainstreamový novináři tu nejsou od toho, aby šířili informace a pomáhali vám zorientovat se v dnešním složitém světě. Jejich účelem je vás naopak mást, štvát proti sobě a držet vás v nevědomosti (a to v té nejhorší verzi nevědomosti, kdy si myslíte, že naopak něco víte).
  • Filantropie nemá nic společného s pomáháním chudým, je to přesně naopak. Je to jen marketingově skvěle ošetřené rozkrádání vašich peněz. Ne nadarmo Bill Gates řekl, že na filantropii vydělává nesrovnatelně víc než na Microsoftu. A věděli jste, že třeba tu gigantickou pomoc pro Haiti po zemětřesení v roce 2010 (až čtvrt milionu mrtvých), na kterou jste podobně jako autorka tohoto blogu možná také přispěli pár tisícovkami, tak že to takřka celé rozkradli Bill a Hillary Gatesovi? Ne?

Takhle je to prakticky se vším, co nám prezentuje Globální Parazit i lokální mafie Deep State jako Velké Dobro. Všechno jsou ve skutečnosti jen marketingově skvěle ošetřené podvody, jak vytahat z reálně pracujících lidí stovky miliard dolarů a jak neustále snižovat jejich svobodu.

Mimochodem, sociální inženýři chystají něco podobného, jako je ten šílený skotský zákon o „předsudečné nenávisti“, i u nás. Samozřejmě skrz tu skvělou EU. Těšíte se? A co vy, páni policisté, kteří se ještě pořád snažíte dělat svojí práci místo plnění povelů od mafiána PreVítka Cenzuršana – už se těšíte, až budete nuceni zahodit poslední zbytky své důstojnosti a místo pronásledování zločinců budete nahánět už jen starou babku před vchodem do paneláku za to, že třeba na fejsbůčku napsala, že se jí nelíbí, že její vnučku ochmatával v šatně nějaký chlupatý ichtyl, který ráno nahlásil, že se cítí jako malá holčička? No?

 

bornova.pub

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)