3.7.2024
Kategorie: Politika

Babišova nová europarlamentní frakce “Patrioti pro Evropu” je konceptuálním procesem vytvoření platformy pro “přicházení” Donalda Trumpa do Evropy a pro změnu politiky EU

Sdílejte článek:

VK

Babišova nová europarlamentní frakce “Patrioti pro Evropu” je konceptuálním procesem vytvoření platformy pro “přicházení” Donalda Trumpa do Evropy a pro změnu politiky EU! Spolu s odpisem USA přichází i odpis současné EU jako nemocného orgánu v těle umírajícího systému Pax Americana pod záminkou prosazování patriotismu!

Jak už jsem několikrát psal v článcích na Aeronetu a mnohokrát upozorňoval v pořadech na SVCS, proces odpisu USA a jeho systému Pax Americana bude velice úzce spojen s odpisem současné Evropské unie a systémového nastavení politiky, která se od roku 2014 plně amerikanizovala a bez jakýchkoliv zábran se EU transformovala do orgánu rozšířené americké unie.

Všechny procesy, které EU prosazuje po roce 2014 a od okamžiku Majdanu v Kyjevě, jsou plně pod kontrolou amerického národního prediktora, který navíc ovládl i takové původně globalistické organizace jako je SWIFT, Světová banka, Mezinárodní měnový fond a především skupina G7. A výsledkem hegemonizace USA v Evropě je válka na Ukrajině, kterou trpí hlavně Evropská unie a její ekonomika, průmysl, trhy a domácnosti.

Globalisty řízená destrukce USA zevnitř a genderová dysplazie amerického genomu v americké populaci, subverze americké střední třídy a rozklad americké ulice, je zastřešena a završena instalací dementního staříka do role prezidenta USA pomocí zfalšovaných voleb v listopadu 2020.

A destrukci USA má dokončit reinstalace Donalda Trumpa v Bílém domě, který má zasadit americkému systému Pax Americana poslední úder tím, že začne namísto hegemonismu Pax Americana prosazovat subverzní patriotismus. Subverzní proto, že americký i ten klasický patriotismus je v ostrém rozporu s hegemonismem Pax Americana, který upřednostňuje cizí zájmy USA ve světě nad zájmy americké střední třídy a vrstev populace doma v USA. Podobně jako Fialova junta upřednostňuje zájmy Ukrajiny nad zájmy vlastního lidu, průmyslu a ekonomiky.

Odchod Saúdské Arábie po 50 letech od smlouvy s USA o petrodolaru je pouze počátkem procesu na odpis USA a systému Pax Americana ve světě, přičemž na tento odpis se musí připravit i Evropská unie a Evropský parlament. Právě proto Andrej Babiš spustil projekt na vytvoření nové frakce v Evropském parlamentu s názvem Patrioti pro Evropu. A to jen krátce po debaklu Macronovy frakce Renew v Evropských volbách.

Nová frakce v EU parlamentu je reakcí na odpis Pax Americana v Evropě

Založení frakce Patrioti pro Evropu oznámili [1] na tiskové konferenci ve Vídni dne 30. června 2024 maďarský premiér Viktor Orbán (Fidesz), bývalý český premiér Andrej Babiš (ANO) a bývalý rakouský ministr vnitra Herbert Kickl (FPÖ). Aby byla frakce oficiálně uznána, musí mít alespoň 23 členů z nejméně 7 evropských zemí. Frakce již splnila podmínku na počet členů, kterých nyní má 25, ale stále ještě musí splnit podmínku 7 zemí EU, protože zatím tuto frakci tvoří poslanci jen ze 4 zemí, a to z Česka, Maďarska, Rakouska a Portugalska.

Tisková konference o založení nové frakce

Dalším členem této frakce může být podle informací tisku strana italského vicepremiéra Mattia Salviniho Liga severu, která v evropských volbách získala 8 mandátů. Dále se uvažuje o polské straně PiS, která získala 20 mandátů, a také se mluví o francouzském Národním sdružení Marine Le Pen, které získalo 30 mandátů v Evropském parlamentu.

Docela by mně zajímalo, jak se zachová SMER Roberta Fica, který by logicky měl následovat krok Orbánova Fideszu a rovněž by se měl připojit k Patriotům pro Evropu. Pokud se slovenský SMER připojí k jiné frakci, tak to bude politické chucpe, protože frakce Evropští socialisté jsou pro vyzbrojování Ukrajiny a dokonce SMER ze své frakce vyhodili poté, co Robert Fico vloni na podzim vyhrál parlamentní volby a ohlásili proces prosazování míru na Ukrajině.

Podle informací se ale SMER snaží mermomocí dostat zpátky do frakce Evropských socialistů za podmínek [2], že socialisté budou v EU respektovat postoje SMERu, což považuji za snahu vlámat se oknem do hospody, ze které vás už jednou vyhodili dveřmi. Evropští socialisté chtějí válku na Ukrajině a nic se na tom nezměnilo od chvíle, kdy SMER kvůli prosazování míru z frakce vloni na podzim vyhodili. Babišova a Orbánova frakce ale představila svůj manifest v černých deskách na způsob Donalda Trumpa, a ten si teď ocitujeme:

VLASTENECKÝ MANIFEST PRO EVROPSKOU BUDOUCNOST

Národy Evropy stojí na historickém rozcestí. Evropská unie—původně vysněný projekt založený na touze po usmíření po zkáze dvou světových válek a desetiletích rozdělení—se obrátila proti Evropanům a nyní sleduje zájmy v rozporu s vůlí národů, regionů a malých komunit, které tvoří náš evropský domov.

Instituce, které jsou z velké části neznámé a vzdálené evropským občanům — spolu s mocnými globalistickými silami, nevolenými byrokraty, lobbisty a zájmovými skupinami, které pohrdají hlasem většiny a demokracií založenou na vůli lidu — plánují nahradit národy. Čím? Evropským centrálním státem.

Volby do nového Evropského parlamentu v červnu proto měly generační a existenční význam. Dělící čára politiky dnes již nevede mezi konzervativci a liberály nebo mezi pravicí a levicí, ale mezi centralisty, kteří hlásají Novou Evropu, a vlastenci a suverenisty, kteří bojují za zachování a posílení Evropy národů, které si vážíme. Pouze skrze vítězství a spolupráci vlasteneckých a suverenistických stran po celém kontinentu můžeme zajistit našim dětem dědictví.

Věříme v Evropu:

• silných, hrdých a nezávislých národů, které jsou svobodné v odhodlání žít a vzájemně ve shodě spolupracovat;

• sjednocenou prostřednictvím institucí s legitimitou zakořeněnou v národech, pověřených a odpovědných evropským národům;

• suverénní a neochvějnou ve sledování svých zájmů, osvobozenou od závislostí, které brání naplnění vůle jejích národních komunit doma i v zahraničí;

• oddanou míru a dialogu, přičemž je připravena se bránit proti jakékoli hrozbě;

• která chrání a oslavuje svou evropskou identitu, tradice a zvyky; plody svého řecko-římského a židovsko-křesťanského dědictví;

• která si váží inherentní rozmanitosti mezi svými národy, jejich historií a způsobem života, přičemž odolává ultimátům měnit se podle módních trendů;

• která brání opravdové svobody, základní lidská práva a lidskou důstojnost, přičemž tvrdě odolává pokusům o omezení nebo předefinování těchto svobod;

• konkurenceschopnou, produktivní, efektivní a hrdou na své intelektuální, vědecké a ekonomické úspěchy jako kontinent inovace, excelence a pokroku;

 připravenou chránit své hranice, zastavit nelegální migraci a uchovat si svou kulturní identitu, podle vůle naprosté většiny evropských občanů;

• národů připravených chránit své občany proti jakýmkoli a všem potenciálním hrozbám pocházejícím z politické, ekonomické, náboženské a kulturní oblasti;

• která respektuje svůj vlastní mandát a pravidla, nepřekračuje své kompetence, dodržuje zásadu subsidiarity a proporcionality, a přestává ospravedlňovat své útoky na národní suverenitu uplatňováním tlaku prostřednictvím evropského rozpočtu;

• národů, které odmítají další přesuny národní suverenity na evropské instituce;

•  která respektuje právo veta národů

• která uznává diplomacii jako základní prvek suverenity členských států a jako záležitost, o níž rozhoduje každý národ svobodně, aniž by k témuž postupu zavazoval ostatní.

My, vlastenecké síly Evropy, se zavazujeme vrátit evropskému lidu budoucnost našeho kontinentu tím, že si vezmeme zpět naše instituce a přesměrujeme evropskou politiku, aby sloužila národům a našim lidem. Upřednostňování suverenity před federalismem, svobody před příkazy, míru před válkou: to je Manifest Patriotů pro Evropu.

Manifest plný výroků z Aeronetu a z volebních mítinků Donalda Trumpa

Na malý okamžik mi při čtení předmluvy manifestu spadly stolní hodiny ze stolku, protože jsem měl pocit, že čtu něco svého z Aeronetu, především ty věci o globalistech a o Nové Evropě. Doslova to vypadá, jako kdyby někdo konceptuálně “nakupoval” informace na našem serveru a potom je použil do předmluvy manifestu nové evropské frakce Patrioti pro Evropu. Ano, hlavním cílem původní EU byl projekt Nové Evropy (Das neue Europa) a vlastně ten projekt běží dosud.

Donald Trump

I když běží pod kuratelou Pax Americana a z toho projektu moc nezůstalo, protože dnešní EU je spíše protektorátem amerického národního prediktora. Ten manifest my rovněž připomíná projevy Donalda Trumpa, který o hrozbě globalismu a migrace mluví na každém předvolebním shromáždění. A najednou Trumpova slova a varování před globalisty a migrací čteme v manifestu nové evropské frakce. Tím je to dané, je to naprosto jasné!

Trump se krok za krokem vrací do Bílého domu a bude znovu ukazovat černé desky… jako Babiš, Orbán a Kickl

Celá ta frakce je konceptuálním procesem přípravy platformy v Evropském parlamentu pro přicházení Donalda Trumpa a jeho trumpizace do Evropy po listopadových volbách v USA. Právě v pondělí americký Nejvyšší soud rozhodl [3], že američtí prezidenti mají absolutní trestní imunitu na všechny své činy a rozhodnutí učiněné v oficiální rovině. Nemají imunitu na činy v neoficiální rovině, což ale je prakticky nemožné prezidentovi prokázat v době výkonu jeho funkce, neboť okamžikem uvedení do funkce je prezidentem 24 hodin denně bez přestávky v ohledu soukromého života.

Trump ukazuje černé desky s dekretem. A porovnejte s deskami a manifestem frakce z titulní fotografie na úvodu článku

A není prakticky možné odlišit, který krok prezidenta je oficiální, a který už není. Pondělní rozhodnutí Nejvyššího soudu v USA je obrovské vítězství pro Donalda Trumpa v jeho soudních sporech a nyní se čeká na 11. červenec a rozsudek soudu v New Yorku ve věcí falšování účetnictví. To bude finální test toho, jaké postavení má národní prediktor v USA a jaké mají globalisté.

Pokud je Donald Trump předurčen k procesu odpisu USA, stane se znovu prezidentem, protože urychlí proces demise systému Pax Americana, a to především v Evropě. Není třeba o tom pochybovat, když jeho hesla z volebních kampaní se najednou dostala do manifestu nové frakce v Evropském parlamentu. A nelze si nevšimnout černých desek a ukazování manifestu stejným způsobem, jako Donald Trump ukazoval své dekrety ve funkci prezidenta. Všude jsou totožné symboly, stačí si jich všímat.

-VK-

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 4,38 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)