Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes
PayPal, poslat
Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo
příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX),
QR platbyPokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym. Pokud máte zájem o vydání potvrzení o poskytnutí daru (např. pro daňové účely), napište nám na redakční mail
[email protected] Příspěvky za měsíc ČERVEN 2026:
*****************************************
RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, František Šmíd 1000,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Jaroslav Jedlička 200,- Kč, Pavel Komínek 300,- Kč, Dana Lufinková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Anonym 300,- Kč, Karel Vávra 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 100,- Kč, Miroslav Andreska 300,- Kč, David Bezděk 50,- Kč, Anonym 50,- Kč, RNDr. Václav Vohánka 1000,- Kč, Lubomír Štěpán 250,- Kč, Martin Vacek 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jaromír Válek 500,- Kč, Anonym 70,- Kč, ing. Jan Lipský 100,- Kč, František Burda 50,- Kč, Radomír Šimek 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janicko 500,- Kč, Jiří Kobližka 400,- Kč, Dr. Věra Hýlová 250,- Kč, František Škoda 500,- Kč, Ivo Pimper 500,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Zdeněk Frič 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Antonín Glacner 500,- Kč, Anonym 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Petr Franc 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Marek Polášek 500,- Kč, V. Trulley 500,- Kč, Hynek Řihák 140,- Kč, Bohdanka Hoťová 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Jaroslav Sypecký 1000,- Kč
Celkem za měsíc: ... 16 360,00 Kč
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku.
Jak na to? Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím
pravidla diskuze.Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). )
Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu?
Návod ZDE.Náhledové fotografie k článkům jsou většinou ilustrační. Ne všechny články musí explicitně vyjadřovat názor redakce.
Pavel prave prohral pristi volby.
Když se našlo dost lidí, kteří byli schopní navolit gumu bez politické minulosti, tak jí budou schopni zvolit znovu. Vláda by teď měla chvíli mlčet a pak prostě jet bez gumy. Nechat jí vyvztekat a veřejně jí dehonestovat včetně ústavního soudu. Jenže Babiš…… Jestli neměl žádný plán pro takový výsledek (očekávaný), tak je máslo a ČR prohrála další volby.
Ba ne, autoři této protiústavní svinárny se v tomto národě hloupých ovci budou těšit veliké vážnosti a podpory, stačí se podívat na diskusi na Novinkách seznamu, co příspěvek to vymatlaný blb adorující Pavla, ústavní soud a potažmo prÿ demokracii a Evropské hodnoty, deset z deseti jako přes kopírák, hlupák vedle ještě většího trouby, nechápu jak mohl Babiš vyhrát volby, když tam v šedesâti příspěvcích do jednoho má okamžitě rezignovat a fašista Macinka a rasista Okamura s ním.Snad nejsou Novinky/hovinky/cz. ukazatelem jak na tom jsme potom bůh s námi.
Všichni ti horlivci tak odhodlaně hájící ty rychteckého fakany ,vlastzrádvého válečného štváče chameleona cestách a celou tu smečku všekazů hájí jsou především jejich obslužným personálem.
Kdo by se z těch podržtašek slouhů zemských škůdců dobrovolně zřekl místenky u hojně doplňovaného koryta a bezpracně bezstarostného se proskotačením se svým bytím v ráji netahavých na zemi -ČR ?
Dále ty flanelovo/fialovké zločince podporují právě na nich vydatně přiživujicí se stáda aktivistcko, neziskofkových cizopasníků,doplněne houfky školou a medii nevratně poškozezevých lidským životům vážně nebezpečných zoufalců,
Kromě toho “ věrohodné “ informace prezentované „Novinkami, svoji ubohostí a viditelnou až fialpvskou prolhaností čsto zastíní Mitrofanovi Čt24 nebo Blicí listy jemu podobých špinavců.
Druhý protentokrát čtvrté říše se konáním svého ústavního soudu zbavil jalékoliv iluze pověsti právního státu.
Země kde si její neskrývaný škůdce z jednáním nájemného válečného štváče a vlastizrádce muže dovolit ovládat její ústavu,zákon a právo
nemá právo nazývat se státem.
Nic z toho se nestane, protože je Babiš posera. Je to přečkávač problémů.
tenhle „problém“ nepřečká , leda v teplákách za ptačák
největší blbec v evropské politice a to počítám i Nerudovic krávu a nacistku Lejnovou
Považuji to za elegantní řešení. Gratuluji.
👍
Pro pana autora,
jehož jméno nebudu psát,
ale ani jakkoliv hanobit,
zesměšňovat apod.
ani kdyby se třeba Kozel jmenoval,
protože to slušný člověk nedělá,
je místo v množině ubožáků.
To se dá poznat, aniž by musel mít člověk lupu či využíval služeb detektivní kanceláře,
již z první věty.
Ovšem komolení jména pana prezidenta ČR (kdyby fakt nevěděl je to PETR PAVEL) si užívá pan autor až do konce,
až do poslední tečky pravděpodobně uspokojen tím – „to jsem mu to po macinkovsku nandal“.
Sám sobě jste, pane autore,
nastavil zrcadlo.
Jak se vidíte?
Jak se vnímáte?
Jste sám se sebou spokojen?
Vy, určitě jste?
Pochvalte se, pohlaďte se?
Fakt jste borec?
Ovšem do borce Macinky máte ještě daleko!
Učte se, stejně jako se hošík Peťa učil dlouho a intenzivně od pana Václava Klause.
A že toho pochytil a PRAKTIKUJE od svého učitele dost.
Akorát ještě nikde před kamerou – k pobavení
(spíš svojí ostudě)
milionů lidí,
nikde nic,
třeba jen nějakou tužtičku, nečmajznul.
Názor pana autora na aktualitu,
která hýbe naší zemí a jak by to i mohlo a
ŽE I MOHLO dopadnout, (třeba by několik lidí náhle rozbolela záda a oni by museli akutně hajínkat na pár dní a nocí do nemocnice. Jo zdravíčko, to je prevít. O páteři, která sviňa jedna umí udělat jauvajs,
ví své i takový Filip Turek.
Nápady pana Macinky jsou vskutku nepochopitelné i neuchopitelné samozřejmě pro všechny slušné lidi,
kteří jsou vnímáni jako současná opozice, ale oni jsou jen slušní!!!
Ale světe div se dokonce má fukoty z toho mladého hošíka i pan premiér.
A MUSÍ SI TO VE NECHAT LÍBIT!!!
Pokud pan autor vnímá dějiny naší země
jen od doby
vzniku samostatné České republiky,
kdy došlo k rozdělení –
a to je to jediné kladné u čeho byl Václav Klaus,
pak snad by se tato taškařice,
která je jen díky tomu, že Andrej Babiš je MOTORISTy VYDÍRATELNÝ – a vydíraný A ON VÍ PROČ A ZA JAKOU CENU.
Avšak historie
i kdyby jen samostatné ČR
nezačíná nulou a na zelené louce.
Moje 94letá teta s dobrou pamětí by vám mohla vyprávět co vše zažila a přežila.
Co vám český národ udělal , že usilujete o jeho zničení ?
Je až dojemné když se na obranu zločinců využívajích
pro svůj zisk a slvu všech lidských špatností a zločinů.
Od Goebelesokovské stokrát opakované lži , presstitutský mediální lynč, nájemnou vraždu vlastizradu a pohrdání zákonem,právem a ustavou naléhavě vemlovavě apeleje na slušnost a úctu od jjejich obětí,
V cíleně rozervané zemi jejíž svobodně a demoGraticky jejími škůdci vyvolená loutková divadelka určené k jejímu očištění od domorodých obyvatel vládne jediný zákon
Zákonu džungle drze veřevně na nich aplikovanýého se lze ubránit využitím jejich vlastních zbraní.
Svobodomyslně šířenému trachu,závisti nedůvěry ke všem a všemu,pasívní rezistence,sabotáže občanské neposlušnout k zákonům nařízením a příkazům vědomých likvidátorů této země
To je realita progresívní demoGracié, pozlátkově falešně poutlocitný Jiří vpodmínkách druhého protentokrátu čtvrté Říše.
“ NA HRUBEJ PYTEL,PATŘÍ JEN HRUBÁ ZÁPLATA.
Jasně! Heslo slušnost není slabost. Falešné moralizování, dvojí metr, nálepkování nepohodlných, vyhazování z míst s vymyšlenými záminkami. Světový řád a patřit na Západ. Hlavně patřit k někomu, deset vlaječek na profilu. Oganesjan, Pšenák, Etzler, Přibáň s trabantem, potetovaný primář ‚hvězda‘ v covid době, Halík, Novotný, zástupy herců a další rádoby liberálně demokratická sprostá, drzá cháska lidí na správné slušné straně. Pravda a láska zvítězí lží a nenávistí. Napadat lidi i fyzicky. Vše povoleno.
V podstatě by asi pomohlo hned na úvodním shromáždění oznámit, že Pávkovy pravomoci jsou čistá nula, a že cokoli slíbí nemá žádnou hodnotu, pokud to není posvěceno premiérem nebo jím jmenovaným členem vlády.