7.12.2022
Kategorie: Společnost

Amnestie na Twitteru, kterou vyhlásil Musk, byla zmařena totalitní EU

Sdílejte článek:

SLOVANKA

EU je totalitní moloch, mající za cíl pracovat v zájmu mamutích korporací a proti zájmu evropských občanů.  Evropané sami to vše ještě bruselským papalášům usnadňují. Vždyť to nejhorší, co EU generuje, se tam dostalo díky volbám – ať chceme nebo ne.

I když pouze europoslanci jsou přímo voleni občany, tak také eurokomisaři jsou zástupci Evropany volených – a většinou v daných zemích preferovaných – stran. Jde o podobný systém jako v případě ministrů, kteří zpravidla nejsou voleni občany, ale jimi zvolenými partajemi.

Eurokomisaři jsou vždy jmenováni vládami zemí EU – a ty vlády NĚKDO ZVOLIL. Takže i vrchní cenzorka Jourová, matka cenzurních pravidel, je „dítětem“ všech voličů ANO. Je jejich jasný zástupce, který byl do EU vyslán opakovaně jen proto, aby tam – podobně jako mnozí jiní – pracoval proti zájmům většiny Evropanů.

A například Lejnová byla na post ve vedení EK připravována na srazech Bilderbergu a loutky (zvolené vlády evropských zemí) tuto všehoschopnou zkorumpovanou osobu „odkývly“ tak, jak jim to bylo předem nařízeno.

Tak bychom mohli pokračovat i s dalšími eurokomisaři, kteří byli na své posty vysláni vládami evropských zemí. A kolik voličů těchto loutek tuší, že právě díky jejich volbě může EU nastolovat různá fašistická nařízení? Ať už se jednalo o covid pasy, které EU zavádí pod falešnou záminkou bezinfekčnosti nebo o cenzuru, v níž tato instituce nadále přiostřuje, neboť nyní dokonce zavádí jakýsi centrální cenzurní orgán..

Jak již víte, tak Musk se po převzetí Twitteru pokusil o zrušení cenzury, ale po intervencích všech bruselských cenzorů – od Lejnové přes JourovouMacrona až po eurokomisaře Bretona – a po jejich výhružkách nakonec couvl a neobnovil ani jeden z účtů smazaných evropským uživatelům.

také Macron si vzal Muska na „kobereček“ kvůli cenzuře v EU

Připomínám, že již dříve Musk vyhlásil amnestii poté, co po hlasování většina uživatelů souhlasila s tím, aby byly navráceny účty všem, komu byly dříve kvůli cenzuře jejich účty smazány.

„Lidé promluvili. Amnestie začíná příští týden. Vox Populi, Vox Dei,“ tweetoval Musk poté, co on-line hlasování, které zveřejnil, přineslo drtivý výsledek ve prospěch „amnestie“. Evropská komise ale evidentně věří, že svoboda slova by měla být dopřána jen jednomu povolenému názorovému proudu. 

Například 30. listopadu, pouhé dva dny po začátku amnestie, zveřejnil komisař EU pro vnitřní trh Thierry Breton na Twitteru  5vteřinový klip ukazující zachmuřeného Muska na videomonitoru, který dostával „kapky“ od samotného Bretona pohodlně sedícího v bruselské kanceláři na pozadí s vlajkou EU.

Neslyšíme, co Breton říká Muskovi, protože klip byl vydán bez zvuku. Zdá se, že videokonference se konala dříve ve stejný den. 

Doprovodný tweet zní: „Tleskám záměru @elonmusk připravit Twitter 2.0 na #DSA. Stále je co dělat, protože Twitter zavádí transparentní uživatelské zásady, výrazně zvyšuje moderování obsahu a řeší dezinformace. Těším se na pokrok ve všech těchto oblastech.“

„DSA“ je nedávno schválený zákon EU o digitálních službách. DSA vyhrožuje „velkým“ online platformám, jako je Twitter, zničujícími pokutami až do výše 6 procent celosvětových příjmů, pokud nedodrží to, co Evropská komise považuje za takzvaný kodex chování v oblasti dezinformací. Hlavním zaměřením „Kodexu“ v posledních dvou letech byl „Program monitorování dezinformací COVID-19“ zřízený podle tohoto Kodexu.

Konkrétně to znamená, že v klidu můžete šířit dezinformaci, která tvrdí, že „covid očkovaný“ je automaticky bezinfekční. Ostatně, tuto dezinformaci dosud šíří i samotná EU. Ovšem pokud si někdo na svůj účet napíše, že měl po této „báječné vakcíně“ například srdeční problémy, pak je nemilosrdně smazán jako dezinformátor.

Pro více podrobností o tom, co přesně Evropská komise žádá od Muska a Twitteru, aby prokázali shodu, Breton  odkazuje na vlákno s „kontrolním seznamem DSA“. Bod 3 (viz níže) se rovná nepříliš rafinované výtce Muskovi za to, že navrhl všeobecnou amnestii, a to konkrétně za to, že tak učinil na základě principu vox populi, vox dei. 

Jediné, co požaduje, je „odvolací řízení pro pozastavené účty“ – tedy žádná „amnestie,“ ať už obecná nebo částečná – a trvá na tom: „Obsahové zásady musí být uplatňovány důsledně a na základě objektivních kritérií (např. ne prostřednictvím průzkumu)“.

Bod 1 vyzývá Muska a Twitter, aby „posílili moderování obsahu“ – což znamená „posílit cenzuru“ – a zároveň, jakoby kvadraturou kruhu, „chránili svobodu slova“. Tato svoboda slova je však vyhrazena jen pro ty, kdo názorově plně souzní se „stranou a vládou“ – tedy s EU.

Všimněte si, že jak Bretonův tweet, tak úvodní příspěvek k jeho vláknu Mastodon vyzývají Muska, aby „výrazně zvýšil moderování obsahu“, čímž je jasné, že komise nejenže nesouhlasí s vyhlídkou na obnovení pozastavených účtů, ale dokonce chce, aby zastal Musk tvrdý postoj i ke stávajícím, zatím nezablokovaným uživatelům.

Ale možná nejvýmluvnější je, že Breton ve svém úvodním příspěvku vyjadřuje své uspokojení nad tím, že si Musk pozorně přečetl zákon o digitálních službách – což je vzhledem k délce a složitosti legislativy vysoce nepravděpodobné – a zjistil, že je to rozumný přístup, který by měl být implementován po celém světě.

To znamená, že cenzurní pravidla EU by měla platit nejen v rámci EU samotné, ale celosvětově. Jak tedy vidíte, tak totalitní EU by se líbilo, kdyby se stejná cenzura zavedla plošně po celém světě, aby se lid v EU náhodou nedostal k informacím, ke kterým se dostat nemá. Ovšem fašistické EU, která je v těžkém hospodářském úpadku, dnes nikdo nenaslouchá. 

Úplný seznam Bretonových požadavků si můžete přečíst zde.

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)