28.10.2022
Kategorie: Společnost

28.10.2022

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

28.říjen kteréhokoliv roku od letopočtu 1918 patří k svátku už jen proto, že tehdy vzniklo Československo. Po dlouhé době jsme se tehdy utrhnuli z germánské nadvlády a vykročili tak vstříc nové budoucnosti s vědomím, že jsme samostatným státem. Zní to velmi hezky i dnes, přestože jsme za tu dobu prošli německou okupací, dohledem Sovětů, a nakonec ohnuli hřbet před Američany, abychom se stali součástí prohnilé a diktaturské Evropské unie centrálně řízené na první pohled z Bruselu a ve skutečnosti opět z Berlína. Obloukem jsme se tedy stali opět německou kolonií a při té cestě ztratili Slovensko, samostatnost, hrdost a vše, co tu naše rodiče a my za ty roky vybudovali.

Smutných epizod jsme tak za tu dobu zažili více, z nichž absolutně nejhorší byla nacistická okupace připomínající nám mimo jiné i schopnost řady Čechů kolaborovat s jakýmkoliv režimem, jen když to přinese nějaké výhody (řada šlechtických rodů, průmyslníků umělců a třeba i rodina Václava Havla). Poté roky 1948 1968, kdy nás zaprodali komunisté, také procitnutí z nadšení z Václava Havla, kdy nám došlo, jak vše Američané v roce 1989 připravili. Rozprodej toho, co komunisté i přes často oprávněnou nenávist většiny národa proti nim vybudovali, už byl jen hořkou tečkou za tzv. Sametovou revolucí. To je ve zkratce uplynulých 104 let naší novodobé historie.

Dnes se nacházíme v situaci, kdy je z Československa pouze Česká republika (název Česko je záměrně degradující a často používaný těmi, kterým je jedno, že se tak nazývají například územní celky velikosti okresu či krajinné oblasti). Tato republika je rozdělena na různé segmenty, přičemž ty velké již vlastní zahraniční majitelé. Týká se to průmyslu, obchodu, zemědělství, komodit. Zvláště odporný je byznys s vodou, likvidace českých výrobních podniků a dílen, přechod na skladování a montování pro cizí firmy. Z Čechů, Moravanů a Slezanů se stali často pouzí otroci a nádeníci. Navíc byli naředěni jinými národy, v poslední době především Ukrajinci, opomenout nelze ani Asiaty, kteří se však díky své pracovitosti a relativní bezkonfliktnosti stali součástí naší země a postupně i díky vzdělání začali být přínosem. Tedy budeme li ignorovat množství daňových úniků a zahrnutí země fejkovým zbožím.

Instalace ukrajinské národnosti však probíhá úplně jinak a řekněme si po pravdě, že původně potřebné pracovníky v mnoha sférách našeho hospodářství doplňují momentálně úplně jiní příchozí. Luxusní auta, arogantní chování a rozšíření šedé zóny včetně stoupající agresivity doplňují tito lidé nepřiměřenými nároky, kterým vychází naše vláda vstříc. Do konfliktu mezi Ruskou federací a Ukrajinou jsme příslušníky ukrajinské národnosti brali vcelku s nadhledem, ovšem po špinavé a vylhané vládní a mediální propagandě a jejich tažení proti Rusku řada z českých občanů cokoliv ukrajinského začala nesnášet. Jde o logický vývoj, neboť zcela nekritická podpora režimu Zelenského dosazeného Američany dopadá na naše občany až děsivě. Tady už nejde o solidaritu s ukrajinským národem, ostatně naprosto zkreslenou zamlčováním faktů, ale o systematické plundrování České republiky ze strany vlády, Evropské unie a USA. Hloupost a řízená idiocie našich vlád v době od vstupu do EU (možná od roku 1989) tak způsobuje příchod chudoby, ekonomickou, energetickou a brzy i potravinovou krizi, přičemž ta poslední Fialova slouží cizím zájmům až excelentně..

Stav naší společnosti je špatný. Je rozvrácena a neschopna se spojit proti jedinému společnému nepříteli, kterým je liberální politika vedoucí ke Green Dealu a Great Resetu. Včera se v Bruselu dohodli o zákazu prodeje vozidel se spalovacím motorem od roku 2035. Odtržení těchto klaunů od reality je natolik obrovské, že si vůbec neuvědomují následky svých špatných rozhodnutí a horizont, na který jsou schopni dohlédnout, je velmi blízký. Z dlouhodobého hlediska nevnímají nic ani při pohledu na historii, tak ani při přípravě vzdálenější budoucnosti Evropy. I ve chvíli, kdy nespokojení občané dokážou zaplnit při protivládních akcích Václavské náměstí, se bohužel jejich organizátoři hádají a porcují dosud nenarozeného medvěda. Přesto Vás žádáme, přijďte na dnešní demonstrace bez ohledu na to, koho z nich podporujete. Máme společného nepřítele s mnoha pravomocemi, které jsme mu dali. Je jím systém, ve kterém se k moci dostala tato vláda a ti, kteří nás nyní z vládního či poslaneckého piedestalu ponižují, ovládají a nazývají jako dezoláty a proruské šváby. Ještě nedávno jsme byli většinou antivaxery. Ne, my jsme hrdí Češi, Moravané a Slezané žijící v České republice. Pojďme si ji vzít od pro germánských a proamerických kolaborantů vzít zpět.

Jindřich Kulhavý

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)