Změní se příchozí v ohrožující?

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRPřišli mnozí a s uprchlíky neměli vůbec nic společného. Ale kdo by nepřišel, když Evropskou unii ovládá jedna z nejhloupějších a nejhorších političek světa, co prý má „vedoucí úlohu“. Dostali bydlení, oblečení a zadarmo zdravotní péči a k tomu dávky ve výši, kterou tam u nich doma pokládají za zázrak. Nemusejí nic. Ani pracovat, ani dodržovat zákony ani se asimilovat.

Evropané, odsouzeni to vše financovat, místo toho, aby elitu EU nahnali do moře a před nové norimberské tribunály, se jen ohnuli a pár se jich anonymně zlobí kdesi na sociálních sítí. Tragická realita probíhá od roku 2015, a je proto doprovázena také růstem extrémistických stran. Protože každá akce nakonec vyvolá reakci. A zloba mezi národy a Evropskou komisí je také realitou. Tomu všemu se oni „mnozí“ jen smáli a kdo se na na ně jen mžikem kriticky podíval, toho okamžitě označili za rasistu a nepřítele. A stát na udaného občana vyslal policii a soudy. Něčeho podobného dosáhly jenom totalitní režimy se svými gestapy, KGB, Stasi či Stb.

Dnes zuří ve světě koronavir a politici, co celou tu globálně-migrační vlnu zavinili, hovoří o válce. Budou ji mít. Protože tito „mnozí“, jak vidíme na amatérských záběrech z celé té nepovedené unie, žádné pokyny a příkazy nerespektují. Nedělali to dodnes, nebudou to dělat nikdy. Vždyť to po nich vůbec nikdo nevyžadoval. Takže nějaká karanténa? Nedejme se vysmát. Tu budou mnozí přehlížet.

Důsledky umíme odhadnou všichni. Nemoc je dostihne. A protože ta nekázeň zaviní rychlé šíření nemoci COVID-19, tak se zdravotní systém stane přetížený. „Solidární vlády“ budou stát před rozhodnutím, koho upřednostní, protože na všechny jednoduše lůžka nezbudou.

Systém falešné solidarity začne vykazovat i jiné závady. Především se původní evropští obyvatelé začnou těchto „mnohých“ ještě více bát. Včera jim „mnozí“ s podporou „solidárních vlád“ sebrali peníze, poté svobodu vyjadřování a sebrali jim i to platné právo. Zavedli si svoje. Nyní by mohli všem kolem sebe ignorováním karantény ohrožovat život. Jak dlouho si toto nechají původní Evropané a ti skuteční uprchlíci líbit? Jak dlouho budou těm „solidárním vládám“ dál dělat užitečné idioty a zásobárnu márnic?
Ondřej Neff (vyjma jiného autor výborných sci-fi) nedávno, ještě před koronavirem předvídal, že pokud vlády „solidárních států“ nezmění svou katastrofální politiku, dojde k městským gerilovám válkám. Pokud se výše uvedená prognóza naplní a „mnozí“ budou pokračovat v karanténní nekázni tak, jak leckde předvádějí, stane se z Neffa druhý Nostradamus. Nepochybně o tento „úspěch“ nestojí. Ale jeho předpověď nabírá nebezpečně reálné kontury.

„Vigilantibus iura scripta sunt,“ tedy právo přeje bdělým. Možná i proto britský premiér Boris Johnson uvedl do pohotovosti dvacet tisíc vojáků pro případ, že nové karanténní restrikce pro Londýn bude třeba vynucovat. Asi ta videa příchozích na sociálních sítích také viděl.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (48 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...