28.11.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

Maroko porazilo Belgii ve fotbale … a Maročané rozpoutali v Belgii peklo

Sdílejte článek:

IVAN DAVID

„Vidíme, co se tady děje,“ požadovali mnozí uživatelé sociálních sítí, ale také odborníci na migraci jako Ahmad Mansour po excesech násilí v Bruselu okamžité přehodnocení imigrační politiky: Ilegální azylové vlny musí být zastaveny.“ To píše Richard Schmitt v dnešním Exxpressu.

„Dnes večer v Bruselu – možná by se teď hodila debata o integraci?“ napsal na Twitteru známý autor knih, psycholog a odborník na migraci Ahmad Mansour k šokujícím snímkům vlny násilí v belgické metropoli Bruselu. Ve svém tisíckrát sdíleném rozhovoru na expresTV Berlín řekl: „Ano, jsme zavaleni současnou azylovou situací, pokud chápeme integraci jako proces, pokud to chceme dělat správně. Umíme se dobře postarat jen o určitý počet imigrantů, integrovat je. Ale „levice“ vidí uprchlíky jen jako čísla s tím, že přijít může každý.”

Po kraválech žadatelů o azyl v Linci a Salcburku zejména během Halloweenu, zažila nyní Evropa masivní míru násilí v Bruselu:

Protože vyhrálo Maroko nad Belgií v mistrovství světa ve fotbale, Maročané zapalovali auta, rozbíjeli výlohy, napadali policejní síly – vše za výkřiků „Alláhu Akhbar“. A také se hrdě natáčeli se svými vlajkami před hořícími vraky pro své fanoušky na TikToku.

V každém případě je mnoho uživatelů sociálních sítí šokováno podmínkami podobnými občanské válce v belgickém hlavním městě v bezprostřední blízkosti sídla EU, Evropského parlamentu!

Reakce na tyto snímky z Bruselu byla jednoznačná: Mnoho Belgičanů, ale také Němců a Rakušanů, jako Ahmad Mansour, věří, že by nyní mělo být okamžitě zastaveno ilegální masové přistěhovalectví do Evropy: „Belgie má jedenáct milionů obyvatel – 500 000 z nich Maročané,“ napsal naštvaný uživatel sociálních sítí.

„Co také vyvolalo kritiku ze strany některých mainstreamových médií – pokus označit brutální násilí marockých výtržníků za „nepokoje belgických fotbalových fanoušků“. Magazín Stern například ve svém internetovém vydání doslova psal o „belgických fanoušcích“ – což přineslo médiu smršť nesouhlasu“, píše Richard Schmitt.

Je jasné, že minimálně část imigrantů své hostitelské země a lidi v nich nenávidí. Po desetiletích „integrace“. Dovedeme si jistě představit, k čemu dojde poté, kdy tito lidé díky „dělohám svých žen“ původní populaci v Evropě přečíslí. Ostatně – v Maroku je válka?

 

Ivan David

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)