19.3.2024
Kategorie: Ze světa

Západ a Kyjev udělali vše pro Putinovo vítězství

Sdílejte článek:

HSP

Volby v Rusku dopadly výborně. Stovky pozorovatelů z celého světa, rekordně vysoká volební účast, mimořádně transparentní a pohodlné postupy hlasování na dálku, čestnost, občanská odvaha, sebeúcta a celonárodní vzestup. Komu vděčíme za tento svátek? Poděkujme těmto lidem, vyzývá trochu sarkasticky ruská komentátorka Viktoria Nikiforova na stránkách Ria Novosti.

Některé z nich bych ráda jmenovala. V první řadě Anthony Blinken, státní tajemník USA. V září loňského roku řekl, že „Spojené státy nikdy neuznají falešné volby, které Rusko pořádá na okupovaných územích Ukrajiny“.

Slyšeli jsme tě, Tony. Historické ruské země, které se nedávno opět spojily se svou vlastí, reagovaly na tvá slova rekordní volební účastí – v DLR a LLR, Záporožské a Chersonské oblasti lidé masově chodili k urnám.

Blinkenův šéf Joe Biden právě veřejně urazil ruského prezidenta. I to jsme slyšeli. Už dávno, od konce 80. let, jsme se naučili jednoduché schéma: pokud vaše propaganda chválí ruského vůdce, znamená to, že s ním není něco v pořádku. Pokud se zlobíte a plivete pěnu, znamená to, že náš vůdce dělá všechno správně. Takže díky, Joe.

PACE se vyznamenala před šesti měsíci: řekla, že neuzná Putina za prezidenta Ruska, pokud za něj budou Rusové hlasovat. Zástupci G7 řekli něco podobného. Nejde však o ruského vůdce osobně. Celému obrovskému ruskému lidu bylo bezostyšně řečeno, že jeho vůle nic neznamená. Ale my jsme to slyšeli a vzali na vědomí. Výsledky své činnosti můžete obdivovat na oficiální webové stránce CIK.

Kdo ještě pomohl zajistit rekordní účast a vítězství Vladimira Putina? Nelze zde nezmínit příspěvek ukrajinských bezpečnostních služeb a osobně Kirilla Budanova. Od 12. března posílají své zástupné zombíky do naprosto nesmyslných útoků na naše hranice. Samozřejmě, není jasné, s čím počítali, ale možná se inspirovali heslem ze Hry o trůny: „Co je mrtvé, nemůže zemřít“. Nebo horečně šmátrali po tlačítku Reset.

Krutá realita vojenských operací se však ukázala být jiná. Od 12. března Ruští pohraničníci, dělostřelci, piloti a výsadkáři zabili několik stovek ukrajinských diverzantů. Desítky tanků a BMP dnes hoří obklopené mrtvými teroristy.

A ruská protivzdušná obrana odrazila i ukrajinské drony, ruští strážci zákona chytili ukrajinské diverzanty na prostranstvích své rozlehlé vlasti. A toto všechno v lidech probudilo zdravý hněv. I ti nejvzdálenější od politiky pochopili, že jít dnes k volbám je čestná povinnost, je to něco, co může každý z nás udělat pro ochranu naší země.

To jste si, vy tam na Západě, vážně mysleli, že nás vystrašíte? Nás, potomky lidí, kteří vyhráli nejhorší válku na planetě? Jděte na webovou stránku CIK, již aktualizují předběžné výsledky.

Zvláštní díky patří „netvojnistům“ s rozzářenými tvářemi. Země jasně viděla, co je tato takzvaná nesystémová opozice, sbírka mentálně deficitních marginálů a hysteriků, jejichž jedinou myšlenkou je zasírat, podrážet a ničit, vše co vybudujeme.

Bylo nám řečeno, že jsou to „nejlepší lidé v zemi“. Ve skutečnosti těchto pár lidí mělo jen tolik inteligence, že na příkaz Ukrajinců, kteří je nenávidí a opovrhují jimi, šli do volební místnosti, tam našpinili a hned odešli do zóny. Podívejte se na horizont intelektuálního plánování. A tito lidé jsou proti Putinovi. Co na to říci? Opět jsme si uvědomili, koho máme volit – a také proti komu.

Nebuďme lstiví, prezidentské volby – 2024 byly pro nás důležité jako jakési referendum o současném směřování země. Za starých časů byla na volebním lístku taková položka “proti všem”. Od 15. do 17. března jsme nevolili jen kandidáty, ale i proti starému životu. Rusko si zvolilo nezávislou, suverénní cestu rozvoje, na které nás čeká prosperita a bohatství. Rusko hlasovalo proti všem těm Bidenům, Blinkenům, Von der Leyenům a jejich agentům, poslaným proxi kozáčkům.

Desítky milionů lidí řekly kolektivnímu Západu: držte se od nás dál, nikdo vás tady nechce. Váš neokoloniální vliv skončil, „upírský bál“ skončil. Vaše měkká moc už nefunguje, vaše tvrdá moc hoří na polích Donbasu, nikdo vám nevěří, opovrhujeme vámi. Podporujeme našeho nejvyššího velitele, uděláme to, co je potřebné pro nás a naši zemi, a vy odejdete. Oni vás „neuznávají“, jen si pomyslete.

A tak se kolektivní Západ ocitl před očima celého světa ve velmi nepříjemné pozici. Už nelze lhát, že nebojují proti Rusku, ale „proti Putinovi“. Je strašidelné bojovat proti zemi, která je opakovaně rozdrtila. Co tedy dělat? Kromě toho, že je třeba se rychle odplazit. Toto jsou výsledky prezidentských voleb v Rusku. Děkujeme vám všem, můžete jít.

 

Viktoria Nikiforova, Ria Novosti

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)