14.4.2023
Kategorie: Politika

Vládo, jste normální?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Co to zase do prdele děláte? Zvyšovat DPH v době inflace je nehorázné a snižovat je pro sázkaře je nad všechno normální chápání. Váš inteligenční kvocient je na minimu a i ta drůbež je na tom líp než vaši ministři. Já z vás mám velmi vtíravý pocit, že tohle všechno děláte záměrně. Chcete nás dostat na úplné dno a pak nás i s mašličkou začleníte do Německa a zase budou z našich žen služky a z mužů mizerně placení dělníci. Pořád nám mlátíte o hlavu Ukrajinu a to je vše co umíte. Víte co? Já vám na Ukrajinu seru. Je mi bližší každý český žebrák a bezdomovec, než Ukrajinec v nablýskaném fáru.

Když vidím některý z těch ksichtů jak nám kážou vodu a chlastají víno dělá se mi fyzicky špatně. Jich se to nedotkne, ale co obyčejní lidé? Starým lidem sebrali 10 000 za rok a teď jim chtějí zvýšit přes DPH cenu za léky? Už teď se někteří rozhodují mezi chlebem a lékem? Krucinál tak mám dejte pistoli a my se buď odstřelíme sami nebo je otočíme neznámo kam, ale Rus to nebude.

Je neuvěřitelné jak nám Fiala říká, že to nechá na volném trhu. No to se snad podělal? My tu máme nějaký volný trh? Všechno zdotovali, na všechno musí kývnout EU a navíc tu máme tajné smlouvy mezi kartely. Čert nám byl dlužen dotace, EU a celou tuhle zasranou vládu která nás vede k bankrotu.  Malé podnikatele nenecháte vydechnout a přitom na nich stojí ekonomika země. Kdy to konečně lidé pochopí, že obří podniky jsou akorát proto, aby dělali z boháčů ještě větší boháče a z chudáků ještě větší chudáky.

Jejich změny a úvahy jsou ve stylu Jak pejsek a kočička vařili dort. Míchají dohromady nesmíchatelné, pak tam někdo strčí pracku a vytáhne nějakou krávovinu a Slepenec ji společnou silou protlačí parlamentem a opozice zírá a my už jsme všichni tak nasraní, že na slušnost už není místo. Pak to strčí do svého senátu a někdo z nich je tam dotlačí k té správné odpovědi. Nakonec si zajdou za exgenerálem a je to. Měli by vědět, ale oni to určitě ví, polovina národa je nenávidí a navíc jimi opovrhují. Nemají žádnou morálku, slovo empatie ani neznají a drzost z nich přímo kape.

Na závěr slova Tomáše Bati se kterým souhlasím a podle kterého byste se měli učit.

„Příčinou krize je morální bída. Přelom hospodářské krize? Nevěřím v žádné přelomy samy od sebe. To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu. Mravní bída je příčina, hospodářský úpadek je následek. V naší zemi je mnoho lidí, kteří se domnívají, že hospodářský úpadek lze sanovat penězi. Hrozím se důsledku tohoto omylu. V postavení, v němž se nacházíme, nepotřebujeme žádných geniálních obratů a kombinací. Potřebujeme mravní stanoviska k lidem, k práci a veřejnému majetku. Nepodporovat bankrotáře, nedělat dluhy, nevyhazovat hodnoty za nic, nevydírat pracující, dělat to, co nás pozvedlo z poválečné bídy, pracovat a šetřit a učinit práci a šetření výnosnější, žádoucnější a čestnější než lenošení a mrhání. Máte pravdu, je třeba překonat krizi důvěry, technickými zásahy, finančními a úvěrovými ji však překonat nelze, důvěra je věc osobní a důvěru lze obnovit jen mravním hlediskem a osobním příkladem.“ — Tomáš Baťa

MILENA DOUŠKOVÁ

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (56 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
67 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)