13.8.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Ukrajinské události, NATO a spolčený Západ

Sdílejte článek:

JANE KAUFMAN

Donbasská města jsou pod neustálým útokem ukrajinských vojsk. Ukrajinci teď dokonce začali používat kazetovou munici proti civilistům, což má příšerný vliv na neozbrojenou populaci. Ve městě Doněck vystříleli nedávno čtyři dávky těchto nábojů velikosti 155 mm za jeden den a to přímo na střed města. Způsobili několik ohňů, zničili několik obytných domů a budovu místní university.

Kazetová střela se roztrhne ještě ve vzduchu a z ní se rozprsknou malé bombičky, které mají tu nevýhodu, že špatně vybuchují. Pak někde leží v trávě, nebo na chodníku a když na ně někdo šlápne, mohou ho zmrzačit, nebo i zabít. Z toho důvodu jsou kazetové bomby zakázány ve 100 zemích světa. A Spojené státy je přesto Ukrajincům dodaly.

Rusové se vyjádřili, že Amerika se tím provinila proti morálním zásadám. Ukrajinci ty střely využívají převážně proti civilnímu obyvatelstvu. Nedávno zasáhli několik novinářů, které poranili a jednoho z nich zabili. Zkoušeli je snad umlčet, anebo to byla náhoda?

Nejen Spojené státy, ale také Turecko se přidalo na protiruskou stranu a poslali na Ukrajinu kazetové střely. Přesto že podepsali smlouvu o nepoužívání těchto nábojů, tak jich Ukrajincům dodali asi 20 000 kusů. Zdá se, že Turecko se stává z přítele Ruska, jeho nepřítelem. Anebo Turkům není možno všeobecně věřit?

Útoky na civilisty metodami teroristů

Kyjevský režim používá k útokům na civilní obyvatelstvo ukrajinských měst stejné techniky, jako používají teroristické skupiny Daeš, nebo Čečenští teroristé. Násilím vezmou neozbrojené a mírumilovné občany města do zajetí, za ně se skrývají a používají je jako rukojmí. Jaksi záhadně to nikomu nevadí. Také napadají místa, která jsou stovky kilometrů daleko od válečné zóny a terorizují jejich obyvatele.

Útočí i na ruská města a vesnice bezpilotními letadly a stejně tak útočí na Moskvu samotnou, což jim rozhodně nepomůže vyhrát válku. Skoro se zdá, že zkoušejí způsobit co nejvíc škody jak na svém vlastním území, tak i v Rusku. Nedávno napadli v noci Krym, k čemuž použili 25 bezpilotních letadel, která byla zničena ruskou protileteckou ochranou.

Obviňují Rusko

A pak obviňují ruskou armádu ze zločinů, které páchají sami. Na příklad, nedávný útok dvěma raketami na Krivyj Rog v Dněpropetrovské oblasti, což je rodné město Vladimíra Zelenského, zasáhl obytnou budovu a školu. 31 lidí bylo zraněno a 2 zemřeli. Zelenský ihned vystavil obrázky na internetu a napsal, že Rusko ‚terorizuje mírumilovná města.‘

Rusové samozřejmě popředli účast na něčem takovém a vyjádřili se, že na objekty, které nemají vojenskou hodnotu, nestřílejí. Podle nich, buď tam ty střely dopadly omylem, nebo záměrně, aby byl důvod opět obviňovat Rusy.

Jenže to, že starosta města zakázal lidem zničená místa fotografovat a filmovat říká hodně o tom, kdo útok provedl a koho tím chrání. Ukrajinský ministr vnitra Igor Klimenko šel dokonce tak daleko, že vyhrožoval obyvatelstvu, že kdokoliv by tato místa fotografoval, nebo filmoval, bude postaven před soud.

Že by útok na Krym?

Angličané v současné době trénují asi 2000 nejlepších ukrajinských bojovníků k tomu, aby převzali Krym, což mají v úmyslu podniknout ještě před Vánocemi! Kyjev plánuje převzetí Krymu již celé měsíce. Ovšem po ubohých výsledcích nedávného ‚protiútoku‘ je těžké věřit, že se těchto plánů ještě nevzdali. Zdravý rozum by diktoval to dávno vzdát.

Nově vycvičená brigáda se má stát ostřím šípu, který pronikne na Krym. Má být podpořena dalšími, bočními jednotkami a také útokem ze vzduchu a z moře. Tímto způsobem plánují proniknout skrze ruskou obranu poloostrova. Vojáci budou používat NATO taktiku k vyhrazení bojového území ještě předtím, než vyšlou vojáky.

I když tolik slibovaný ‚protiútok‘ proti ruským jednotkám selhal po celé čáře, přesto se velitel ukrajinské rozvědky, Kiril Budanov vyjádřil, že Kyjev převezme Krym ‚brzy.‘ Kdy je to ‚brzy‘, to neřekl, ale protože jeho dřívější předpověď o časování protiútoku se ukázala být nepravdivá, tak ani současnému prohlášení není radno věřit.

Útok ze zátylku

Podle zpráv, potvrzených tureckými vojenskými analysty, se Spojené státy spolu s Británií a Polskem připravují na velký útok na Rusy zezadu. Chtějí k tomu použít větší množství helikoptér a prorazit tak zvanou ‚Surovikinovu linii.‘ Útok má být proveden tím způsobem, že Rusové budou mít pozornost odvedenou něčím, co se bude dít na frontě a mezitím budou napadeni zezadu.

Ukrajinci využívají možnosti, které jim skýtá vyschlá část koryta řeky Dněpru a shromažďují své jednotky ve městě Stepnogorsk, odkud chtějí napadnout Vasiljevku. Zabrání tohoto města je důležitý tah, protože odtud je to do Melitopolu pouhých 70 km rovné cesty. Je také možnost, že zároveň budou zkoušet převzít jadernou elektrárnu v Energodaru.

Podle analystů-odborníků, vysílají zúčastněné státy na tuto akci své nejlepší vojáky. Chtějí za každou cenu prorazit ‚Surovikinovu linii‘ a získat Energodar. To by pro ně bylo velké vítězství. Polsko a Francie sice s plánem nesouhlasí, ale na ně není brán ohled.

Skrze media vyšlo najevo, že hlavní velitel ukrajinských vojsk, Zálužný, řeší v současné době možnost přístupu ke Krymu z moře a také odříznutí Krymu od pevniny. „A pak budou dva miliony obyvatel Krymu naše rukojmí,“ prohlásil dřívější poradce presidenta Oleksej Arestovič. „Bez vody a bez potravin bude snadné donutit Rusko vyjednávat.“

Hazardní příplatek

Pentagon odsouhlasil hazardní příplatek pro americké vojáky na Ukrajině, čímž přiznali, že američtí vojáci na Ukrajině jsou. President Biden se sice dušoval, že žádné vojáky do války nepošle a najednou jsou tam! A ještě ke všemu, vojáci mají nárok na tento příplatek se zpětnou platností až do 24. dubna 2022. To znamená, že americké vojsko je na Ukrajině zúčastněno skoro od samého začátku konfliktu!

To, že američtí vojáci byli na Ukrajině jako strážci ambasády, to nám bylo oznámeno. Taky víme, že tam přišli jako inspektoři zbraní, kteří měli pátrat po osudech amerických zbraní, na Ukrajinu poslaných. Ale to, že by byli mezi bojujícími, to podle nich nepřipadá v úvahu. A přesto tam jsou! Možná ne přímo na frontě, v prvních liniích, ale vedou vojska, vypracovávají strategii a i jinak se aktivně zúčastňují bojů.

A ještě ke všemu, Biden podepsal příkaz k odvodu, kterým připravil 3 000 amerických vojáků v záloze na odchod do války na Ukrajině. Prý aby ukázal NATO, že to s tou válkou myslí vážně, řekl reportérům Generálporučík Douglas Sims, ředitel operací pro vedení amerických vojsk. Je prý to odezva na ruskou ‚nezákonnou a ničím nevyprovokovanou‘ válku na Ukrajině.

Pentagon to celé zkoušel zaonačit, když se vyjádřil, že tihle vojáci tam nepůjdou hned, ale jedině tehdy, když se Evropa rozhodne, že je potřebuje. Velitelé v Evropě mohou považovat americké záložáky za lépe využitelné pro některé úkoly, než je současná ukrajinská armáda.

Jak ten topící se chytají stébla

Jak říká plukovník Douglas MacGregor, ukrajinská armáda se rozpadá. Mnoho vojenských jednotek prostě zmizelo a jiné přešly na ruskou stranu. Ne že by chtěli bojovat spolu s ruskými vojsky, ale neměli už žádné náboje a měli velké množství raněných. Volali o pomoc, chtěli být evakuováni, ale to nebylo možné a tak se vzdali Rusům. Na tanky a vojenská vozidla vyvěsili bílé prapory a hromadně, celé skupiny přešly na druhou stranu.

Washington dobře ví, že celá akce nedopadá dobře, což je hlavně následek jejich hloupých rozhodnutí. Ale přesto se nechtějí vzdát. Tak jako kdysi v historii Angličané, kteří nemínili ustoupit, až teprve jejich poměr dluhu vůči HDP byl 240% a nemohli nadále obhájit své pozice v Indii, tak museli vytáhnout. A pak, od r. 1947 šlo všecko v Británii směrem dolů.

Stejně tak Washington, taky si myslí, že musí být všude, že jsou ti hlavní. Nemíní ustoupit, nemíní se vzdát. V této válce je něco takového zločin. Mnozí velitelé na Ministerstvu obrany by měli být za svá rozhodnutí potrestáni, ale to není snadné. Když je postavíte před soud, řeknou že pouze vykonávali rozkazy. To všecko jsou lidé, kteří docílili postup v zaměstnání tím, že nic nezpochybňovali a bez reptání vykonávali i ty nejhloupější příkazy.

A proč zrovna Rusko?

Ta válka je řízena z Washingtonu, z Londýna, z Paříže a z Berlína, jak říká MacGregor. Proč vedou válku zrovna s Ruskem? Protože Rusové vystřízlivěli a zbavili se komunismu. Kdyby bylo Rusko nadále sovětský stát, tak by mu teď globalisté s nadšením tleskali. To proto, že vidí komunismus jako jednu z možností, jak nastolit jejich vysněnou utopii, nové světové diktátorské zřízení.

Dnešní Rusko je národní stát se silnou kulturní osobností, založenou na ortodoxním křesťanství. To je doslova trnem v oku každému globalistovi. A ještě ke všemu se rozkládají na území, které je plné minerálních zdrojů, má nekonečné možnosti pro zemědělský rozvoj, produkuje obrovské množství potravin a sahá od jednoho oceánu ke druhému.

Takže kdyby se tihle spiklenci dostali do Ruska, zničili by existující vládu a nahradili ji svojí vlastní, což je přesně co provedli na Ukrajině a pak by ke všem těmto fantastickým zdrojům měli neomezený přístup. Rusové to určitě vědí a to je důvod, proč se nakonec nechali vyprovokovat k válce, která je ve skutečnosti bojem o jejich přežití.

NATO a jeho poslání

NATO je jedna z hlavních globalistických institucí. Není to žádná obranná organizace. Jejich touhou je stát se armádou OSN, neboli armádou jedné, celosvětové vlády a řádit po celém světě. Dnes se zkoušejí dostat do Tichého oceánu – neustále se rozšiřují, jako mor.

Kdysi mělo NATO svůj účel, tvořilo jakýsi obranný val, který měl chránit Evropu před Sovětským svazem. Ale když Sovětský svaz skončil, pak nebyla pro NATO žádná potřeba a ve skutečnosti mělo být rozpuštěno. Ale to prý by bylo předčasné, protože NATO je velmi úspěšná organizace, i když nikdy nikde za své evropské svěřence nebojovala. Jenže najednou měla ještě jiné poslání, zabránit válce v Evropě. Lidé to vzali za rozumné a souhlasili.

A ve skutečnosti NATO tu současnou válku v Evropě připravilo, nacvičilo, naplánovalo, vyzbrojilo a vyprovokovalo. Tu minulou válku, v Srbsku, zrovna tak.

Současné NATO je militarizováno k tomu, aby sloužilo mezinárodním záměrům globalistů. Je vedeno z Washingtonu a z Londýna. Když válčili na Balkáně, tak se vůbec nesnažili hledat mírové řešení problému. Stejně tak na Ukrajině, mír je to poslední, co by tam chtěli mít.

Jenže přese všecku snahu, NATO se rozpadá. To, co jsme viděli ve Vilniusu, tu zdánlivou solidaritu, to bylo pouhé předstírání. A za tou maskou přetvářky se lidé hrozí. Němci se hrozí, protože co byl ten původní cíl? Zničit Rusko, zavést jim novou vládu a vytvořit novou zemi? Němci se již vyjádřili, že s tím nechtějí nic mít společného. Protože když zničíte národ, tak vytvoříte chaos. Chaos pak vyústí ve válku, hlad, ničení – něco takového nikdo nechce.

A přesto jsou takoví, kteří to propagují.

Spojené státy a jejich záměry

Záměry Spojených států jsou jednoduché: vyhrát válku, zničit Ukrajinu a pak ji za velké peníze znovu vybudovat, vykrást Rusko a dál vládnout celému světu jako globalistický policajt. Jak již bylo napsáno, nemíní se vzdát, nemíní ustoupit. A jsou ochotni pro to podniknout cokoliv. Opravdu, cokoliv.

Jak říká významný novinář Seymour Hersh, rozvědka Spojených států pomohla Ukrajincům napadnout a zničit most na Krym. Taky byli zapleteni v minulém útoku na ten stejný most. Neznámý US úředník to potvrdil, když řekl Hershovi: „Samozřejmě, že to byla naše technologie. Drón byl naváděn na dálku a potopen jen do poloviny, stejně jako torpédo.“

Tento nejmenovaný člověk, člen americké rozvědky dále dodal, že americká národní strategie je nechat Zelenského dělat co chce. Nikdo na něho nedohlíží. Řekl, že:

Touto dobou, když ukrajinský protiútok proti Rusku selhal, Zelenský nemá žádný plán, než se zkoušet udržet. Je jako sirotek, ubožáček, jen ve spodním prádle a Američané nemají zdání co on a jeho lidé mají v úmyslu. Ukrajina má tu nejvíc zkoruptovanou a hloupou vládu na světě, s výjimkou Nigerie a Bidenova podpora Zelenského může pramenit pouze z toho, že Zelenský ho dobře zná a ne kvůli tomu, že se staral o Bidenova syna.

Někteří v americké rozvědce se obávají, jak zareaguje ruský president Putin na nedávný útok bezpilotními letadly na Moskvu. Co když zaútočí na Kyjev?“

Ukrajina plní příkazy Západu

Ukrajinský ministr obrany, Aleksej Reznikov vyzradil časopisu ‚Foreign Policy,‘ že hned na začátku vojenského konfliktu na Ukrajině, západní podporovatelé Kyjeva po Ukrajincích požadovali, aby „zabili co nejvíc Rusů.“ Zpočátku je nechtěli ani nijak finančně podporovat, o zbraních nemluvě, ale pak, když to všecko začalo skřípat, tak se zavázali k nekonečné podpoře, ‚tak dlouho, jak dlouho bude potřebná.‘

Ukrajinci se ptali: „Můžeme mít Stingers?“ (protiletecký systém). A bylo jim řečeno: „Ne, kopejte zákopy a zabíjejte co nejvíc Rusů, než to všecko skončí.“ Později, když Západ viděl, že válku tak snadno nevyhrají, tak vozili Ukrajincům Stingers, Strykers, Bradleys, Abrams, Leopards a všecko možné.

Rusové umírají,“ řekl americký ‚otevřhuba‘ senátor Lindsey Graham ukrajinskému presidentovi Zelenskému při jeho nedávné návštěvě Ukrajiny. „To jsou naše nejlépe utracené peníze.“ Kreml jeho výrok nazval ‚kanibalistickým.‘

Dnes ani podpora Západu nestačí. Ukrajinci jsou v koncích, finance docházejí, zbraně zničené, vojáci nespokojení, zranění, nebo mrtví. Takže vydali ven zprávu, že jsou ochotni platit za vojenskou pomoc ze Západu lidskými orgány svých občanů.

Maria Zacharova, mluvčí ruského Ministerstva zahraničí se vyjádřila, že kyjevský režim mění celou zemi v největšího dodavatele lidských orgánů. Doslova vzali nůž a uřezávají ze země čím dál víc a víc. A mezinárodní organizace na to vůbec nic neříkají.

NATO si to už nacvičilo ve válce v Jugoslávii. Už tam se obchod s lidskými orgány točil na plné obrátky. Dnes, na Ukrajině jen vzkvétá a to kvůli velkým ztrátám na životech ukrajinských vojáků. Vyřežou jim orgány, těla spálí a příbuzným řeknou, že voják prostě zmizel v boji. MIA – Missing in action, jak tomu Američané říkají. Nebo taky POW – Prisoner of war, neboli válečný zajatec a DOA – Dead on arrival, mrtvý při příjezdu.

Ukrajinská vláda sama obchodu s lidskými orgány napomáhá. Již v prosinci 2021 vydali zákon č. 5831, který se týká transplantování lidských anatomických materiálů. Podle tohoto zákona, odstranění orgánů nepotřebuje notářsky ověřený podpis dárce, nebo jeho příbuzných. Také celý proces ‚darování‘ orgánů je usnadněn a lidé mohou ‚darovat‘ orgány po smrti i když k tomu za života nedali souhlas.

Jako další, prodej těchto orgánů, který je vynáší statisíce euro, nebo dolarů či jiné měny, nepodléhá DPH daním. Zákon z dubna 2022 číslo 5610 toto umožňuje.

Ovšem zamyslete se, na co je tolik orgánů zapotřebí? Je snad tolik lidí těžko nemocných, že čekají na patřičný orgán? Pochybuji. Sama neznám a ani jsem neslyšela o jediném člověkovi, který by měl voperován cizí orgán. Znáte vy někoho?

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)