20.7.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

Transžena oplodnila dvě své spoluvězenkyně

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V pokrokových zemích jako je USA, Velká Británie, Švýcarsko a několik zemí EU (nově se chystá zákon přijmout Německo) jste takovým pohlavím za jaké se prohlásíte. A nepotřebujete k tomu ani žádnou operaci nebo hormonální terapii. Systém je pak povinen se k vám chovat podle toho, za jaké pohlaví se prohlásíte – a také vás tak nejen oslovovat, ale také zahrnovat mezi osoby, jejichž deklarované pohlaví je stejné. Máte tedy právo používat šatny, toalety, nemocniční oddělení, lázně, sauny, věznice a další místa, kde jsou pohlaví separována, s tím pohlavím, kterým se identifikujete.

V těchto pokrokových zemích se tak stále více mužů objevuje v ženských věznicích a stále více mužů závodí v ženských kategoriích v různých silových sportech. Zajímavé je, že se ještě žádná transžena (tedy biologický muž) neobjevila například mezi gymnastkami nebo akvabelami.

Není divu, že v takových skupinách, kde je jeden biologický muž mezi samými ženami, dochází občas i ke znásilnění. nebo možná i dobrovolnému sexu. A ten samozřejmě nemusí zůstat bez následků…

Kam může taková regulace vést  nyní ukazuje zpráva z USA.

Ve skutečnosti jsou údajně ve vězení „Edna Mahan“ pro ženy umisťovány pouze ženy, ale nyní jsou dvě z nich těhotné! Jak k tomu mohlo dojít? Kuriózní případ nyní řeší v americkém státě New Jersey. Demi Minor (27), která byla odsouzena za zabití, je trans žena, ale stále má mužské reprodukční orgány. Ale byla umístěna do vězení pro ženy, protože se prohlásila za ženu.

Přijímání vězňů s mužskými pohlavními orgány v ženských věznicích v tomto americkém státě je možné díky zákonu z roku 2021 přijatému v New Jersey pro transgender lidi, pokud mají odsouzení pocit, že patří k jinému pohlaví.

To znamená, že i normální mužští vězni se mohou jednoduše prohlásit za ženy, aby se dostali do ženského vězení.

Ovšem ve věznici, kde již otěhotněly dvě vězenkyně, zřejmě dostali strach, že nebudou tyto dva případy poslední. Takže Minor, která oplodnila dvě ze svých spoluvězenkyň, byla nyní převezena do jiné věznice, kde je nyní jedinou ženou.

v této ženské věznici byl(a) Minor umístěn(a)

Zajímavé ovšem je, že Minor se prohlásil(a) za ženu až nějakou dobu po svém odsouzení poté, co byl kontroverzní zákon v New Jersey přijat.

Údajná trans žena Minor nyní tvrdí, že se  cítí diskriminována, protože byla poslána zpět do mužské věznice a obviňuje strážné, že ji sexuálně obtěžovali: „Nezasloužím si, aby se se mnou takto zacházelo,“ napsala na Twitteru (ke kterému má ve vězení očividně přístup).

Jak vše nejspíš dopadne? Tipuji, že Minor nyní podá stížnost, která dopadne ve prospěch vězně. Minor se tak opět dostane za čas mezi ženy a je více než pravděpodobné, že bude příkladem pro mnoho dalších mužů, kteří se začnou prohlašovat za ženy, aby si dobu výkonu trestu patřičně zpestřili.

Pak již zřejmě nezbývá nic jiného, než zřídit při ženských věznicích i porodnice, jesle a mateřské školky…

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
26 komentářů