6.7.2022
Kategorie: Společnost

To by si přeci nedovolili …

Sdílejte článek:

JAN TOMÁNEK

Dát na trh nebezpečné a neotestované vakcíny? To by si přeci nikdo nedovolil. Máme tu kontrolní mechanismy, máme tu zodpovědnost lékařů – to by se přeci nikdy nemohlo stát.

Pamatuji si, jak jsem na podzim viděl “našeho vědce”, který s výrazem naprostého odhodlání a téměř fanatismu opakoval v televizi “Ale oni je schválili, to znamená, že jsou bezpečné – oni by je jinak neschválili…” (video)
To bylo velké varování – vědec, který by se měl snažit ptát, bádat a hledat pravdu takhle naprosto slepě a hloupě věří nějaké “autoritě”. Zvlášť úsměvné je to ve světle následujícího dokumentu.

A dalším poměrně zásadním prozřením je právě tento 27 minutový dokument (nenechte se vyplašit lehce populistickým názvem…), jak WHO testovalo v Africe nové vakcíny proti tetanu, které měly ZÁMĚRNĚ způsobit sterilitu a začít řešit “problém s přelidněním”.

O skandálu, který v Africe před několika lety proběhl, lze dohledat množství dat na internetu, ověřil jsem si existenci lékařů, kteří v dokumentu hovoří a našel studie, které skutečně hovoří o látce, která způsobuje sterilitu obsažené ve vakcínách (například zde: studie). A že by o tom věděl celý svět a lidé bili na poplach? Ale kdepak – to byla přeci “jen” Afrika…

Na dokumentu je hrozivá ještě jedna věc a to je nejprve snaha vlády skandál prošetřit, ale po nátlaku WHO, otočení o 180 stupňů, lhaní autorit (stejné jako dnes – vše je bezpečné, nebojte se…), perzekuce lékařů, kteří o tom mluví a hledají pravdu, záhadná úmrtí, peníze a korupční skandály zainteresovaných…

Možná to byl test a vypuštění balónku WHO a farmaceutických firem, čemu všemu jsou lidé schopni věřit a co vše je možné – a my víme, že je toho opravdu nepředstavitelně mnoho…

 

blog.tomanek.cz
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)