Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes
PayPal, poslat
Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo
příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX),
QR platbyPokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym. Pokud máte zájem o vydání potvrzení o poskytnutí daru (např. pro daňové účely), napište nám na redakční mail
[email protected] Příspěvky za měsíc ČERVEN 2026:
*****************************************
RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, František Šmíd 1000,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Jaroslav Jedlička 200,- Kč, Pavel Komínek 300,- Kč, Dana Lufinková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Anonym 300,- Kč, Karel Vávra 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 100,- Kč, Miroslav Andreska 300,- Kč, David Bezděk 50,- Kč, Anonym 50,- Kč, RNDr. Václav Vohánka 1000,- Kč, Lubomír Štěpán 250,- Kč, Martin Vacek 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jaromír Válek 500,- Kč, Anonym 70,- Kč, ing. Jan Lipský 100,- Kč, František Burda 50,- Kč, Radomír Šimek 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janicko 500,- Kč, Jiří Kobližka 400,- Kč, Dr. Věra Hýlová 250,- Kč, František Škoda 500,- Kč, Ivo Pimper 500,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Zdeněk Frič 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Antonín Glacner 500,- Kč, Anonym 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Petr Franc 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Marek Polášek 500,- Kč, V. Trulley 500,- Kč, Hynek Řihák 140,- Kč, Bohdanka Hoťová 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Jaroslav Sypecký 1000,- Kč, Jan Tengler 1000,- Kč, Květoslav Ondráček 30,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, ing. Vojtěch Vorel 500,- Kč
Celkem za měsíc: ... 17 940,00 Kč
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku.
Jak na to? Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím
pravidla diskuze.Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). )
Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu?
Návod ZDE.Náhledové fotografie k článkům jsou většinou ilustrační. Ne všechny články musí explicitně vyjadřovat názor redakce.
Mladí lidé často volí lidi a strany, kteří dělají vše, aby se mladým lidem žilo čím dál hůř a nadnárodním nebo zbrojním společnostem, co nejlépe. Volí podle ksichtu (Pávek), účesu (dredatý Bartoš), věku a názvu strany. Někdy si poslechnou i sliby strany a z nezkušenosti volí někoho, kdo slibuje nesplnitelné. To vše se dá omluvit mládím a dobou, kdy staří lidé jsou považováni za méněcené. Někdy třeba jen proto, že neumí hned zacházet s novým mobilem. Co si, ale myslet o lidech 50+ kteří volí jako ty „děti“? Oni už mají zkušenost s lidmi a stranami. Vychází mi z toho, že velká část dospělé populace jsou lidé neschopní přenést svoje životní zkušenosti do výběru volby politika nebo strany a to opakovaně. Dalo by se to napsat i expresivněji. Pak tedy budeme opakovat stále stejné chyby až do další války……. Good luck!
Dá se to napsat jednodušeji.
V kolonyjy ukroczechyja je asi 80% tupých, vyžilých a konzumních ojroovcí nad 40 let a 95% pod 40 let nevratně dementních.
Podle toho to zde taky dopadne.
No, oni staří na tom nejsou o moc líp. Volí často podle toho co jim vtloukli do hlavy když byly mladí. Kromě toho tak jako tak není moc koho volit. Vidíte to třeba na ODS nebo lidovcích – to byly hlavní komunistobijci a proto byli ti dobří a mnoho starých je volí proto, že se to kdysi naučili. Stačí říct že ti a ti jsou komunisti (aniž by někdo z nich věděl co je skutečně komunista) a ti a ti jsou proti komunistům, a polovině národa to stačí aby věděli, koho mají volit.
„Za odvahu má pan Macinka za 1. Dokážete si představit že by na Václavském náměstí na demonstraci pořádané třeba Rajchlem vystoupil Fiala a snažil se obhájit své činy?“
– – – –
Odvaha nestačí. Nic tím neodkázal, akorát dal davu důvod k tomu, aby na něj nadávali. Když někdo mlátí hlavou do zdi aby ji zbořil, tak to také lze označit jako statečnost. Ale také to jde označit i jinak.
„Nic tím neodkázal, …“
Jen další případ mobilu chytřejšího než pisatel.
I odvážného MACI-PACI lze zpacifikovat do svěrací kazajky a šup s ním do příslušného ústavu.
No ano už tam na něj nějakou dobu čekají s rezervací vypolstrovaného pokojíčku číslo 1.
Ovšem i pro dalšího, kterého zmiňujete, a je to člověk, který možná měl zůstat u video-produkce pro dospělé,
nebudou mít v nějakém takovém ústavu problém ho někam šoupnout.
Mladí lidé si chtějí formovat svou budoucnost. A já bych jim to plně dopřál. Budou to oni, kdo se bude za nějakých 40 let bít do hlavy a proklínat. Stejně jako se bijeme do hlavy my za svatou sametovou revoluci….
„Tak nám vypískali Macinku. Librtadí lepšolidi jásají jak mu to zfanatizovaný dav náctiletých duhových ekofanatiků, kteří vědí o životě úplný hovno nandal… Když vedle sedí patnácti letý fracek co se cítí býti koněm vedle ekoteroristy přilepujícího se k magistrále a opodál stojícího davu náctiletých..“
Moc úderně jste to napsal, teda alespoň pro někoho, co se ani nepodíval na záběry z akce. Že by mladí byli většinovým publikem na folklorním festivalu? Možná tak na tuc tuc techno akci. Když nebudete příště líný a podíváte se na záběry z akce, neuvidíte tam většinu náctiletých, ale lidi středního věku a důchodce. Tihle vypískali Prcinku za jeho politickou agitku. Ale chápu, už to nebude tak senzačně znít jako zfanatizovaní mladí. Vypadá to, že ve článku upřednostňujete senzaci před pravdou.
„Za odvahu má pan Macinka za 1.“
Tak určitě, přijít jako ministr zahraničí na hudební festival, to chce kus odvahy, zvlášť pokud jste provokující dítě a víte, že přes hubu nedostanete. Přístě by měl vystoupit ministr průmyslu na sportovní akci nebo ministr obrany na důchodcovském Bingu, to prostě dává smysl.
Není snad v podmínkách svobodomyslné liberání demoGracié dovoleno jednat stejně konat všechno co tolik obdivujete u té vlastizrádné prasedentské hyeny?
Stážnický festival byl od svého vzniku ve šťasných padesátých setkání předvoje kommunistické strany.,který snad měli i za povinost navštívit stranické a vládní špičky.
„všechno co tolik obdivujete u té vlastizrádné prasedentské hyeny“
Asi jste si mne spletl se svým synem z komunistické rozvědky. Nebo s někým, koho dobře znáte a o kom si můžete dovolit to prohlásit. O mne víte kulový, ale vězte toto – já na prezidentovi neobdivuji nic.
Mohu vás ujistit že můj syn je majitetelem prosperující firmy počestného cechu kominického,nikoliv spolku komunistického.
Kromě toho od vás pro mě nečekaný stupidbně holínkovský výpad komunistický pro mě není urážkou.
Jsou to lidé věřící svému,dnes už zbaveni na nich dlouho cizopasících příživníků mající můj obdiv
„Kromě toho od vás pro mě nečekaný stupidbně holínkovský výpad komunistický pro mě není urážkou.“
Na hrubý pytel hrubá záplata. Když mne napadnete, že obdivuji prezidenta, tak opravdu nečekáte, že se ozvu zpět? Nedávno jste mne zase napadl, že jsem si nakradl a byl hrozně překvapen, že jsem reagoval něčím ošklivým. Máte zapotřebí zkoušet takové ubohé podpásovky?
Je snad příznačné že svoji slezinu ta oblblá progresivisticko bolševická chátra v duchu bojových tradic nasměrovala na shromaždiště vyvolebých – stadionu moravskoslovácké Strážnice,.
Tam si od chvíle jeho vzniku dodávala odvahu
snad už od šťastných padesátých společnost vybraných svazáků ČSM,SSM ,
Nejen přímou podporou vedoucích činitelů KSČ.
A jak to tak v těchto končinách bývá tamní činorodípodnikaví vinaři udělali inventůru
svého vína pro pražáky a nezelenalých loren ztuchlých nepodarků klobásek ze soji, majoránkových pilin a nahnilých nakladaček,slivovice z petroleje jiných vybraných zdejších láhůdek.
Nelze se vůbec divit jakou bouři útrobách a myslích
přítomných aktivistických konzumentů fetu tyto šmakulády nadělaly,
Petr Macinka nastoupil podle mě správnou cestu svého směrování úspěšného politika a státníka.
Buďme jako oni !
No nevím nevím jakou cenu na trhu by mohla mít „kůže“ tohoto hrdiny.
Bůh nás opatruj před politiky a státníky typu tohoto egocentrického spratka. Od Friga mě ani tato jeho slova nepřekvapí, protože tohle je přesně to pro co může ten chlapec, kterému se chvíle jeho slávy chýlí ke konci, být nějakým vzorem.
Vy jste Frigo opravdu vrchovatě hloupý a dutý. A ještě navíc by bylo dobré a příznačné, kdyby jste byl v sobotu v publiku ve Strážnici tj. jedním z těch, které ten Váš odvážný Macinka označil
„Vy jste se zbláznili.“
U Vás, Frigo, se na stopro by se nemýlil.
PRAVDA VYDĚSÍ
Macinka – 100x PALEC NAHORU!
Já ti něco řeknu, Aleši. Ono je to tak, že i kdyby Macinka nasrával jednou týdně a to hodně, Babišovi na hlavu a ještě to rozmazal, Babiš by Macinkovi neřekl ani Ň.
Protože Babiš potřebuje tu IMUNITU, Babiš bez MOTO tj. bez Macinky, by byl v prdeli, tak si nechá vše líbit.
Né Babiš, premiér, ale takovej drzej nevychovanej spratek naši zemi řídí.
Nu což, je třeba dát šanci mladým!
Někteří z nich mají rádi punč.
Však ona ta Kačka Konečná až tak letitá.
Staličnaja možná přijde zase do módy.