28.6.2026
Kategorie: Politika2025 přečtení

Tak nám vypískali Macinku

Sdílejte článek:

ALEŠ SVOBODA

Tak nám vypískali Macinku. Librtadí lepšolidi jásají jak mu to zfanatizovaný dav náctiletých duhových ekofanatiků, kteří vědí o životě úplný hovno nandal… Když vedle sedí patnácti letý fracek co se cítí býti koněm vedle ekoteroristy přilepujícího se k magistrále a opodál stojícího davu náctiletých snažících se zachránit ČT aniž by sami někdy platili poplatky a aniž by na ni vůbec koukali, tak se dalo čekat že pan Macinka těžko sklidí potlesk.

Podle mě by si ho ale zasloužil ve stoje. Nepamatuji se že by měl za bývalé vlády kdokoliv z ministrů, či dokonce premiér koule na to veřejně vystoupit na nějaké akci i když dopředu věděl že to schytá.

Za odvahu má pan Macinka za 1. Dokážete si představit že by na Václavském náměstí na demonstraci pořádané třeba Rajchlem vystoupil Fiala a snažil se obhájit své činy?

Pan Macinka se zachoval jako chlap. Šel s kůží na trh. Mluvit na dav pubertálních fracků, oblbnutých propagandou, to chce odvahu.

Za mě má palec nahoru. Hlavně za jeho neustálé zesměšňování toho šaška na Hradě, ten si to zaslouží. A co se cesty Pávka na summit NATO týče, rozhodne se zítra. Na otázku zda do 29. Macinka podepsal prezidentovi akreditaci odpověděl že asi došlo k nějaké administrativní chybě, že to nějak nestihl a že se rozhodne vláda zítra, jak to vyřeší.

Takže ta mediální kampaň jak to Macinka schytal… Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp a myslím že prezident to nebude.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
2025 přečtení
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)