22.1.2021
Kategorie: Společnost

Tak k čemu jsou ty vakcíny?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝIzrael dávaný všem za příklad zažívá údajně nejhorší stav v průběhu ,,pandemie“ covidu. To i přesto, že je světovým lídrem v proočkovanosti národa. Otázkou tedy zůstává, k čemu je tedy očkování, když nezabrání nakažení, roznášení, těžšímu průběhu, a dokonce může způsobit vážné komplikace a v určitých případech i smrt.

Kolem vakcín se dějí zajímavé události. V Indii vyhořela továrna, ve které se připravuje tolik očekávaná látka od Astry-Zenecy, která je založená na jiném principu než ta, jakou nás zásobují Moderna a Pfizer. Obě tyto firmy však mají problém s dodávkami do Evropy. Možná je to lepší, protože tak nedojde k tolika komplikacím po jejich aplikaci. Německo a Maďarsko uvažují i o nákupu ruských vakcín, o kterých zpočátku hovořili všichni tak hanlivě. Arabské země pro změnu pořizují vakcínu v Číně.

My jedeme tvrdou linii. Vláda s médii dohromady nadále soustavně pracují na vytváření strachu. Dle TV Nova v prosinci došlo k 14ti procentní nárůstu počtu úmrtí, což zasáhlo nejvíce seniory v pečovatelských ústavech. Kdo si dal tu práci sledovat přístup k seniorům, nemůže se divit. V uplynulém roce se z většiny vitálních stařečků a stařenek stali nechodící lidé bez možnosti zachovávat dosavadní sociální kontakty například se svými příbuznými či mezi sebou. Ve chvíli, kdy těmto lidem vezmete možnost pohybu a aktivit, upoutáte je do izolace na lůžko, v podstatě jim ustřihnete dobíjející kabel vedoucí od zásuvky. A netýká se to pouze lidí v domovech pro seniory, ale i důchodců žijících doma, ovšem covidem upoutaných k obrazovkám plným hysterických moderátorů. Na každého nesmysly omílané stále dokola působí jinak, ale přiznejme si, že ve stáří nám ubývají nejen síly, ale také odolnost vůči manipulaci a lži.

Je také se třeba ptát, jak dlouho si vláda myslí, že bude stávající izolace snesitelná. Jistě, na stejné bázi funguje celá Evropa, přičemž nejšílenější jsou Němci a Slováci. Mnoho lidí už dále takto nemůže žít a týká se to jak psychického stavu, tak i financí. Nejde však jen o to. Tato doba zlikviduje několik ročníků žáků, studentů, sportovců a mladých, kteří by měli začít pracovat. Nemají kde. Ta všeobecná devastace všeho je prostě šílená. Snad už nikdo nepochybuje o tom, že jde o prvoplánovanou krizi, jejíž tvůrci jsou nejen bez potrestání, ale zároveň na ní ještě bohatnou. Jedná se o vrcholnou formu hyenismu, která v minulosti neměla obdoby. Opravdu je možné, aby hrstka politiků, novinářů a politickými přísliby zkorumpovaných ,,odborníků“ vládla nám všem a dokázala tak jednoduše zlikvidovat plno let naší práce? Asi ano.

Lze konstatovat, že pokud se okamžitě nevzepřeme, nebude žádný Velký reset třeba. Bohatí skupují nemovitosti, zavedené firmy, hotely. Na něco dostávají slevu, o jiném ví, že ceny půjdou nahoru. A ostatní se postupně stávají chudými. Jde o záměr, který se díky covidu nebývale podařil. Koronavirová krize bude pokračovat. Čekají nás mutace, upravené vakcíny, roušky budou nahrazeny respirátory, a nakonec se nebude smět vůbec nikam. Plno lidí si na to už zvyká, časem se přidají další. A až se elity dohodnou a malinko rozvolní, najde se dost hlupáků, kteří si budou chrochtat, jak je dobře. Ale už nikdy nebude tak, jak bylo do nedávna. A můžeme si za to svou neochotou bojovat sami.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (37 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...