24.2.2024
Kategorie: Ze světa

Slovensko: Neziskovky kňučí, neboť už nemohou vysávat stát

Sdílejte článek:

LUBOŠ BLAHA

Ministr spravedlnosti Boris Susko zrušil dotační výzvu pro sluníčkařské nevládky a ty nyní hystericky vřískají – rajská hudba pro mé uši. Boris, děkuji.

 1. Na této dotační výzvě ve výši 769 tisíc eur si chtělo napakovat váčky duhové ultras.
 1. V minulosti se z této dotační výzvy financovaly nevládky, které organizovaly duhové pochody či transsexuální tance.
 1. Nejvíce křičí Rizman. Partner Zuzany Čaputové, pro britská média prezident Slovenské republiky.
 1. Tento páníček stojí v čele nevládky Post Bellum, která se chystala na těžké kšefty. A pak přišel Boris Susko a klepl sluníčkům po prstech. Ups.
 1. Lze očekávat, že na ministra Suska se nyní spustí vlna špíny, přesně jako na Martinu Šimkovičovou, která takto klepla po prstech progresivním nevládkám na resortu kultury.
 1. Liberální média budou nyní týden chrlit stupidní memečka, komentáře, blogy a jiné vřískoty zfanatizovaných sluníčků, kteří přišli o další statisíce. Bolí, že?
 1. Plní se příslib Směru, že zastavíme finanční toky z peněz daňových poplatníků, které léta plynuly progresivním nevládkám – ty si vytvořily stát ve státě a lynčovaly každého, kdo se jim vzepřel.
 1. Vytvořili si chobotnici, která má tři hlavní chapadla – nevládky v čele s Nadací otevřené společnosti, média v čele s Deníkem N a politické strany v čele a Progresivním Slovenskem.
 1. Mezitím ovládli i Prezidentský palác, speciální prokuraturu, Naku a část soudců. Výsledek – teror. Progresivistický teror.
 1. Kromě peněz ze státu jim plynou statisíce ze zahraničí – například Čaputové nevládka Via Iuris, ve které kdysi madam rukojeť v rukojeti bohatla spolu se svým Rizmanem, dostala od Sorosovy nadace či od americké ambasády statisíce eur.
 1. Dnes si Čaputovi či Rizmanovi či jak je nazveme vytvořili novou sporkasku – Post Bellum. Hrají se, že řeší lidská práva, ve skutečnosti šíří extrémní progresivistickou ideologii.
 1. Ideologie je podružná, to je jen teplý vzduch. Ve skutečnosti je to kšeftiště jako mraky. Zatímco běžní pracující Slováci obracejí každý cent, nevládky si ze státu udělali Eldorado. Točí se v tom miliony.
 1. Stačilo! Naši ministři mají jasnou politickou linii – sluníčkářské nevládky více nebudou dojit stát. Zlaté časy pro různé nenažrané Rizmany a Čaputové skončily.
 1. Držím palce našim ministrům, aby byli důslední. Ano, budou terčem nechutných útoků ze strany progresivní chobotnice, neboť sluníčkům jde o strašné prachy.
 1. Liberální nevládky se budou ohánět ušlechtilými cíli, že jak bojují za lidská práva, proti fašismu, proti rasismu a bla-bla-blabla. Přesný opak je pravdou.

Ve skutečnosti šíří nenávistné ideologie, rasistický hejt proti Slovákům a fanaticky útočí na svobodu slova.

A hlavně – pakují si váčky. Dopakovali jste, sluníčka, dopakovali.

 Ľuboš Blaha, Telegram

(Autor je místopředsedou NR SR a místopředsedou strany Smer-ssd)

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (40 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)