
Senátorka Hamplová: Posseltova činnost je na paragraf. Policie by měla začít konat
PL
Předseda sudetoněmeckého landsmanšaftu Berndt Posselt sledoval debatu na půdě českého parlamentu, kde koaliční strany ANO, Motoristů a SPD bez účasti opozice prosadily tvrdé odsouzení sudetoněmeckého sjezdu, který má proběhnout v Brně za pár dní. Posselt počínání vládních zákonodárců odsoudil. A senátorku Janu Zwyrtek Hamplovou to nenechalo v klidu.
Bernd Posselt při sledování debaty v českém parlamentu prohlásil, že byl svědkem „karikatury parlamentarismu“. Tím velice rozzlobil senátorku Janu Zwyrtek Hamplovou. Ta volá do akce českou policii.
„Podle mého názoru by měla česká policie po dnešku začít sama konat. Proč? Protože dnešek by měl být poslední kapkou. Dnes označil Bernd Posselt, německý politik a mluvčí Sudetoněmeckého krajanského sdružení, rozhodnutí Poslanecké sněmovny, dolní komory českého Parlamentu, za frašku (!!!) a hlasování českých poslanců odsoudil (!!!).
Postavil se tak výslovně, hrubě a degradačně proti vyslovené vůli jedné ze dvou komor zákonodárného sboru naší země, která byla demokraticky zvolena ve svobodných volbách občany České republiky, svrchovaného státu,“ ozvala se senátorka na sociální síti X.
Připomínala, že Posselt opakovaně kritizoval Benešovy dekrety a že se tím z pohledu senátorky vměšuje do vnitřních věcí České republiky.
„Pokud občan a politik cizího státu zpochybňuje poválečné uspořádání naší země, bez zábran pořádá sjezd sdružení narušující stav našeho usmíření na území naší země a dnes dokonce hrubě napadl jednu z komor našeho Parlamentu (!!!), je na místě se vší vážností vyhodnotit, zda podobné jednání, jako je toto, a jednání těch, kteří mu v něm na našem území intenzivně pomáhají a finančně ho podporují, nenaplňuje skutkové znaky tohoto trestného činu: trestného činu ‚Neoprávněná činnost pro cizí moc‘ (§ 318a),“ naznačila senátorka.
Už kvůli tomu by se podle senátorky měl sjezd sudetských Němců v Brně prostě zrušit, abychom si zachovali čest.
„Protože to, co se chystá v Brně, nemá s dobrými vztahy s Německem a jakýmkoli usmířením co dělat. Spíše naopak.
Je to pouhá provokace a zkouška, kam až necháme potomky sudetských Němců na svém území dojít,“ uzavřela senátorka.
Miloš Polák, parlamentnilisty.cz
- Jak se z pornoherce stal kazatel - 14.6.2026
- Pavel může natropit ostudu i v OSN. Kdo mu píše „notičky“? - 14.6.2026
- Nebezpečné auto - 14.6.2026


(27 votes, average: 4,74 out of 5)
Konečně se našel senátor(ka), který konání toho Německého prasete a českých onucí dokáže posoudit jako trestný čin propagace nacizmu atd…. Od čeho konečně ti hlídači demokracie jsou, když ne právě od toho??? A že jich je tam hodně na počet obyvatel země.
BTW: a co dělají naši aktivisté na státním zastupitelství? ONI zmizeli? Nebo ohluchli a oslepli? Kde je jejich povinnost dohlížet na porušování zákonů ??? Co dělá ta fiflenka Bradáčová ???
zdá se, že všichni státní zaměstnanci objednávají už dopředu uniformy u Hugo Boss_e
Já mám pocit, že v tom sjezdu sudeťáků má pořádně namočený prsty brněnský protičeský profesůrek Fiala. Ten se příchylsností k Německu a pohrdáním Čechy nikdy netajil. Vsadil bych se, že místo konání je jeho nápad, možná Posselta dokonce ještě jako premiér pozval.
To si piš, že je to práce toho našeho blba ze štatlu. On se už jako příznivec sudeťáků chvástal už na gymplu. Poserta tady vítal už několikrát, ale jen jako soukromá osoba. Strana ODS se stala čistě Henleinovskou partají. Všichni členové ODS se tak začali nepokrytě chovat. Asi ucítili ten správný vítr – podlé povahy u ODSáků jsou známé.
Fiala je etnický Ž/žid, takže český národ z podstaty věci nenávidí (ad jejich věrouka, např. talmud).
Proto se také už před 35 lety spojil s Němci, aby nás pokořili, zotročili a ČR zrušili.
Další Žid je tam Uhde a jistě řada méně známých vlastizrádců.
Pozvaní Němci pouze využili příležitost, je to primárně židovská provokační kampaň proti Čechům, co si při přípravě jejich světovlády necháme ještě líbit.
Přesně. Posselt je v tom v podstatě nevinně, dělá holt svoji práci, ale Brno určitě není z jeho hlavy.
Tak Fialenko je dlouholetým přítelem pana Posselta, znají se od mládí. Tahle přežraná Hitlerova karikatura by měla být konečně odkázána tam, kam patří, ale zjevně není vůle. No, třeba se konečně zadusí vlastním sádlem.
Je fajn, že senátorka „naznačila“, ale nechápu, proč sama nepodá trestní oznámení. Naznačovat je k ničemu, stejně jako paní senátorka!!!!!
Paní senátorka Hamplová je hlavně právničkou,
A tak moc dobře ví co by pro ni v tomto státě,vytvořeném, ovládaném a už třicátý sedmý rok cíleně likvidovaném bossy právnické mafié z řad urválkovsko/rych teckých,žáků,vyučenců a pokračovatelů v talárech existenčně,znamenal jakýkoliv vzdor vůči skopčáským protektoům této země.
Myslím že třeba jen zbavení ji poslanecké imunity zrušení k praxi potřebného členství v profesní právnické. komoře by pro tu špínu rychteckého učňů
nebyl žádný,ani ten nejmenší problém
A přesně o tom mluvím. Na FB a PP je Hamplová děsná bojovnice, ale v reálu si prostě hlídá korýtko a mlčí jako všichni.
Bezcharakterní doba nutí i člověky stát se bezcharakternimi křiváky,
Čestnými a pravdomluvnými nebyli vždy ani Rychlé Šípy ,hrdinů jsou plné vězeňské hřibitovy.
Kromě toho
Není moc povzbuzující se zastávat a bojovat za někoho,u u kterého je dnes už skoro bohužel téměř jistota, že ti ve chvíli tvých prvních neuspěchů nebo nechtěných přešlapů ,někdy jen pro pocit vítězství vlastní pravdy nečekaně vrazí kudlu do zad.
Politologové a historici tento jev už dlouho nazývají DEMOgRACII.
Snad právě proto si z tímto nadějeplným slovem často vypachují mordy ty nejodpornější exkrementy a odpad lidského druhu.
Tupé ukrotschechische ojroovce si nezaslouží samostatnost.
V cizích řitích, nebo okovech (to je v podstatě jedno) je jim nejlíp.
Ze svobody mají hrůzu.
Zapomněl jsi na chazary a na kolonyje ukročechyja, debile.
Jsem zvědav, jestli Ministerstvo zahraničí ČR prohlásí vybrané osoby s německým občanstvím za osoby non grata v době od 22. do 25. května t. r.
Čtěte a dívejte se se vy všechny outlocitné plačky na krušným údělem henlieinovských vlastizrádců.
,Kteří byli už v okamžiku vstupu do vytouženého Heims Reichu,až donedávna místními domorodci považovány ,,jak vidno právem , od časů Adolfa von Braunau za Němce druhé kategorie.
Pororně sledujte z jakou drzou,velkopanskou germánskou arogancí se chystá onen překynulý hroch přivalit se azahájit jednání o čem?
No přece o SMÍŘENÍ.
A z čím že se to máme smířit Sie Posselt ?
To jsou opravdu pádné argumenty smířit se na základě téměř vašich drze téměř neskrývaných požadavků pro předpokládané vyhnance a bezdomovce,stát se otroky děstníkůků nosiči a slouhy příložnice vás uebermensch
Scheise,Lieber Posselt Scheise !
Poslouchal on hrochu Posselte,on musí být na prostor protentokrátu nadržený jsko stepní kozel a říjnou kozu.
Když se v zájmu své hodně špatně skrývané touhy neštítí spojit se zabývat se a mazlit z těmi opravdu
nejodpornějšími vlatizrádným exkrementy národů této země.,všech věkových či sociálních kategorí
Často potomků,vyučenců a obdivovatelů udavačů gestapa z nichž mnozí z nich po roce 1948 a 1989 dosáhli pozoruhodných pozic
A tak mu dobře a v rámci smíření přátelsky radím,
Prošel se někdy za čas se někdy v budoucnu
po kdysi rodným městě jeho předku Brně a pak:
Kert Euch un sofort HEIMS INS REICC !!!
A zatím probíhá v Londýně:
https://www.youtube.com/watch?v=UbsOBGMYoMU
👍👍👍👍👍 skvělý odkaz , díky
Na jejich webu mají stále toto. Vraždili v třicátých letech, ale ovšem ještě i v r. 1946 vraždili a kradli., takže ani po válce se ničemu nenaučili a nic nepochopili.
Sudetoněmecký svaz usiluje o zrušení dekretů, zákonů a nařízení vydaných prezidentem, vládou nebo parlamentem Československa v letech 1945/1946, které nařizovaly nebo legalizovaly křivdy, jako je kolektivní zbavení práv, vyvlastnění, nucené práce, vyhoštění a vraždy. Za tímto účelem svaz vyzývá k přímým rozhovorům mezi zástupci českého lidu a zástupci sudetoněmeckého etnika s cílem najít řešení, na kterých se obě strany mohou svobodně dohodnout. V tomto úsilí očekává podporu německých politiků.
Překlad AI
Není o čem jednat?
Ty sta miliony zbytečně umírajích na obou stranách zákopů zásluhou jejich naivní vírou ve svoji vyjimečnost vyprovokované hrůzy důrazně atrikně si žádají
jednosnačně znějící odpověď
NAS*RAT JÓ NA*SRAT
Sie HENEINDERS !
je to na soudruhu soukmenovci premiérovi, kterého si domorodci zvolili silou milionů hlasů, tedy jestli mu německé banky povolí vylézt z WC
Velmi trefná charakteristika.