2.8.2019
Kategorie: Kultura a tipy

S dobrou výbavou vás bude bavit i údržba a čištění zbraní

Sdílejte článek:

Zbraně jsou vášeň i koníček. Avšak tou nejméně záživnou částí z toho všeho je nutnost zbraně čistit a dopřát jim pravidelnou údržbu. S dobrou výbavou a všemi pomůckami v top kvalitě dokážete i tuto povinnost proměnit v zálibu.

Praktické čisticí sady

E-shop Proarms.cz nabízí praktické sady na čištění všech zbraní – od těch nejdelších, až po nejkratší. Sety jsou vhodné pro každého začátečníka, kterému chybí jakákoliv výbava, ale i pro všechny z nás, kteří chceme vylepšit svoji výbavu na čištění, nebo si ji dopřát jako komplet, v kufříku, bez nutnosti stále hledat po dílně jednotlivé kousky na čištění své zbraně či zbraní. V této kategorii e-shopu ale nechybí ani speciální čisticí sady na optiku.

Potřebujete nový čisticí nástavec, nebo vám došel některý z přípravků? V e-shopu si je snadno dokoupíte

Údržba a čistění zbraní bez vhodných a kvalitních čisticích tyčí a nástavců je nemožná. Jsou tou nejdůležitější pomůckou potřebnou pro čištění a zajištění správné průchodnosti zbraní. E-shop nabízí rovněž naváděče, protahovací trny či různé adaptéry. Dále pak veškeré potřebné kartáčky a výtěrky pro pečlivé protažení hlavní.

Potřebujete rovněž vhodné oleje, mazací pasty a spreje. Každá zbraň má v oblibě jiný přípravek, ale v Proarms.cz vám umí poradit, který si vybrat. Jsou antiageing výbavou vašeho „střeleckého parku“. Jenom díky těmto kvalitním přípravkům vás vaše zbraně přežijí.

Vše pro čisté kulové a brokové zbraně

Speciální kategorií čisticích pomůcek e-shopu tvoří tzv. Boresnakes a BoreBlitz. Jsou to čisticí šňůry nejvyšší kvality na čistění kulových a brokových zbraní všech ráží.

ProArms Outdoor Center – zbraně a vše pro lov

Pro všechny milovníky zbraní, lovu i outdoor aktivit nabízí ProArms zajímavý sortiment zbraní, optiky, střeliva, pomůcek pro lov, nožů, oblečení a dalších pomůcek. Tým profesionálů vám rád poradí s výběrem.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg