Není snadné hodnotit prvních 100 dní našeho prezidenta Pavla, který určitě není agentem Pávkem a zcela určitě nepracoval pro Sovětský svaz jako rozvědčík proti dnes mírumilovné organizaci zvané NATO. Ale náš milovaný prezident po svém neobrácení a neprozření zcela určitě pracoval pro NATO a zde plnil stejnou militaristickou roli, kterou jistě neplnil vzhledem ke svým minulým chlebodárcům. K vysvětlení jeho podivuhodného postoje, a nikoliv podivuhodného zvolení za hlavu nepomateného národa, je třeba se podívat na zkušenosti z vojenského Občanského Fóra. Jeden ze zakládajících důstojníků OF v armádě (nejmenoval se Pavel) mi tehdy řekl, že není žádný problém otočit dělo o 180 stupňů a střílet na nepřítele, který se přesunul na Východ. Tomu dělu je to prý jedno. Ale mnohem horší je otočit hlavu o 180 stupňů, protože to způsobuje jisté potíže s rovnou páteří.

Nikoliv agentovi Pávkovi se tento obrat podařil, vždyť dnes už není žádný sovětský kanón a má svoje roky. Jeho rovná páteř se krapet pootočila, což nese příjemné důsledky pro něj a hodně nepříjemné důsledky obecný lid. Nám starým jsou tyto věci jasné, jak politická abeceda, ale mladým je třeba udělat školení podle Komenského, tedy systémem “škola hrou”.

Je to šíleně smutné, ale je to ze Šíleně smutné princezny, takže pravdivé až pláči. Agent Pávek má dvojroli, ušetřili jsme jednoho herce. Podívejme se na první působení prezidenta Pavla. Pozor, neplést to s dvojrolí agenta Pávka, tedy nikoliv prezidenta. Tento bývalý generál NATO, pozor, neplést to s dvojrolí sovětského rozvědčíka proti NATO, se opravdu pustil do práce a piklí jako NATO-drak. A zase pozor, neplést si to s jeho piklením v rámci Varšavské smlouvy. Není fejk jako fejk, v tom mediálním bordelu musí být nějaký pořádek. To říká můj kamarád, který jezdí s ještěrkou ve skladě.

Je jasné, že jako ex-generál NATO bude podporovat naší přímou účast na konfliktu v Ukrajině.

Minulý týden, v rozhovoru pro jednu nefejkovou vysílačku sponzorovanou vládou USA, náš neotočený prezident prohlásil, že všichni Rusové žijící v západních zemích by měli být sledováni mnohem více než v minulosti, protože jsou občany národa, který vede agresivní válku. To je prostě cena války, řekl bývalý vysoký funkcionář Varšavské smlouvy. Pavel poznamenal, že ve Druhé světové válce byli japonští potomci žijící ve Spojených státech “také pod přísným monitorovacím režimem.” Celý rozhovor najdete v originále ZDE, tedy pokud nebyl mezitím vystříhán a upraven. Ve světě zavládlo zděšení, protože dát Rusy do koncentráků znamená, že se jim upřou základní občanská práva. To se stalo americkým občanům japonského původu, kteří skončili v US-koncentrácích během Druhé války. Jenže byli občané USA a vyhráli soudy, federální vláda jim musela za věznění zaplatit tehdy hodně vysoké odškodné. Takže náš milovaný prezident chce koncentráky pro etnické Rusy, fakticky kdekoliv na světě. Tento politický génius nás vtáhl do nevyhlášené války s Ruskem, které je atomovou supervelmocí a právě drtí (pardon, nedrtí) neonacistickou protiofenzívu na Ukrajině. Není fejk jako fejk, v tom mediálním bordelu musí být nějaký základní nepořádek. A to je jen Pavlovo úplně poslední tasení NATO-koltů. Opět pozor, neplést si to s předešlými zbraněmi, nyní již nepřátelského charakteru. Ten povinný boj proti fejkům je vskutku hrozný, kazí to styl, samá závorka, a je v tom fakt bordel.

Už předtím byly už jiné hradní eskapády. Hned na začátku působení Pavla došlo na přímou kritiku slovenského demokraticky zvoleného parlamentu. Náš pacifista jim zatím přátelsky poradil, aby si honem a rychle našli někoho jiného, kdo povede válku na Ukrajině aktivnějším způsobem. Pokud chápu zděšení slovenských kolegů správně, náš milovaný prezident zasáhl hrubě a nedemokraticky do jejich vnitřních záležitostí, které probíhají v rámci jejich demokraticky zvolené parlamentní reprezentace. Jenže to znamená, že po vyhlášení válce Rusku (viz ty koncentráky), jsme si skrze ne-agenta Pávka znepřátelili i další sousední stát, což je Slovensko. Stejně aktivně se náš milovaný prezident pustil do piklení v případě našeho dalšího souseda, což je Maďarsko. Zde provedl stejnou demokratickou operaci jako na Ukrajině a nepřímo vyzval k barevné revoluci, která by vedla ke svržení demokraticky zvolené vlády prezidenta Orbána. Jeho vláda má po posledních volbách ústavní většinu (FIDEZS, 54 %). Pan prezident asi chce puč v této zemi a tím nás dostal do nepřátelství vůči Maďarsku. Pavel je aktivní, až je radioaktivní a piklí tak mohutně, že si mydlí malostranské schody z Hradu směrem do podzámčí.

Nevyhlášení třech lokálních válek proti našim sousedům se hezky kryje s jeho působením jako vrchního velitele ozbrojených sil tohoto malého státu. Začněme naším působením v rovníkové Africe v Mali. Angažmá jsme zde vítězně ukončili a tuto zemi jsme předali do zprávy ruským Wágnerovcům. Dalším krokem bude nákup ozbrojených pancéřovaných vozidel ze Švédska, které jsou vhodné pro arktické oblasti bojů. Je to správné rozhodnutí. Naši vojáci mají úžeh od rovníku, tak bude mnohem lépe, když budou bojovat u Severního pólu. Zde nás ochrání před invazi nepřátel, kteří globálně změnili bydliště.

Pytlák hajným, to nás něco stojí

Udělat z pytláka hajného znamená pro obecný lid mimo Prahu, že je matičko zle. Pytlák v nové roli musí dokázat novým chlebodárcům, že jeho o 180 stupňů otočená páteř mu nezpůsobuje žádné problémy v mentální pohyblivosti a ideologické pružnosti. Prezident, který není ne-agentem (pozor, dvojitý zápor není v češtině klad), slovem a činem jasně ukazuje, že přechod od korporátního fašismu směrem k Deep state znamená zásadní posun k válce. Voličům neagenta Pavla asi nevadí válka, ale lidem s normálním rozumem ano. Pavel svými mediálními šplechty žene Česko do konfrontace. Skript mu jeho chlebodárci (pardon, teď jsem to už já) napsali tak, aby vytvářel společnost, která má válečný charakter. Pak životně nutně potřebujeme při přechodu do fialové bídy zbrojit a mít americké základny. Nezapomeňme, že na východní frontě docházejí Ukrajinci a pilně se hledá další kandidát na sebevraždu. Naše tématické číslo o válečné společnosti je ZDE. Militarizovaná společnost musí přejít na válečnou ekonomiku, což je druhý zásadní problém dneška, viz naše tématické číslo ZDE. Je potřeba poděkovat všem voličům generála Pavla za jejich snahu dostat nás do války se všemi okolními státy, včetně našeho angažmá na Severním pólu. Zde máme bránit západní arktické dopravní cesty které zatím neexistují, před invazí Rusů, kteří existují. Ti už mají na svém teritoriu Severní mořskou cestu plnou arktických ledoborců, nasadili ropné tankery a najeli na celoroční režim obchodní plavby.

Pytlák předělaný na hajného, ten musí v případě NATO a Studené války, a nyní už horké proxy války vůči Rusku, opravdu zabrat. Tento typ hajných má v EU a v NATO bohatou historii, kterou je třeba prozkoumat. Článek Kluci z plakátu a evropský fašismus jasně ukázal, že kluci z plakátu, od Hitlera přes Macrona až po generála Pavla, mají v Evropě velkou tradici. Operace Unthinkable se připravovala v době, kdy Rudá armáda dobývala Berlín. V této době spojenci, hlavně Churchill, už připravovali 3. světovou válku proti Sovětskému svazu. Tato válka se sice neuskutečnila v její nukleární v podobě světového charakteru, ale pokračovala Studenou válkou. Ta se nyní změnila v horkou proxy válku mezi NATO a Ruskem na Ukrajině.

Pokud vezmeme základní scénář operace Unthinkable tak je jasné, že spojenci museli udržovat nacistické bojeschopné divize s jejich německými generály. Ty začlenili do součástí zcela demokratické vojenské aliance zvané NATO. A jsme doma, milí agenti. Celý scénář se opakuje nyní, kdy vedeme horkou proxy válku s Ruskem. Pak je jasné, že generál Pavel, alias bojový prezident, má své předchůdce v nacistické minulosti EU a NATO. Ti hráli stejnou roli
obráceného pytláka v letech padesátých a šedesátých, kdy v Evropě zuřila Studená válka. Viz knihu The devil’s chessboard: Allen Dulles, the CIA, and the Rise of America’s Secret Government (David Talbot, 2015). Náš generál, alias nikoliv (ne)agent Pávek otočil svou hlavu o 180 stupňů, a tím dal svým ne-věrným voličům příklad, jak se má postupovat.

Nacisté u zrodu EU a NATO

Podívejme se na Pavlovy úspěšné pytlácké předchůdce, kteří stejně jako on dosáhli vysokých funkcí v vedení NATO a EU a přitom byli patentovaní hitlerovští nacisté. Deep state nemá s nacismem žádný problém, zatímco korporátní fašismus trochu váhá. Přece jen jde o krácení impéria, což není dobrá věc. Naopak Deep state se jednoduše domluví s vítězem a nabídne mu své nepostradatelné služby, jako to neudělal agent Pávek. Začněme tímto EU-chlápkem s opravdu roztomilou minulostí.

Hallstein

Na obrázku je pán jménem Walter Hallstein. Byl prominentním členem Sdružení nacionálně socialistických německých právníků (založeno 1933), tedy poté, co se nacisté chopili moci. V roce 1936 byl svaz přeměněn na notoricky známý nacistický Nationalsozialistischer Rechtswahrerbund. Členství v této druhé organizaci bylo omezeno na ty jednotlivce, kteří projevovali nekompromisní podporu a účast na implementaci nacistické ideologie. V memorandu zaslaném Hallsteinem zástupci nacistické vlády na univerzitě v Rostocku v Německu v roce 1935 Hallstein uvedl, že je členem obou těchto organizací. Tento pán zakládal právní struktury EU a naše vřele milovaná komisařka Jourová je jeho důstojnou nástupkyní. Hallstein byl de facto první prezident Evropské komise (President of the Commission of the European Economic Community, 1958–1967). Pro boj s Ruskem je to jistě skvělý základ. Hezký přehled těch EU-výlupků máte na videu ZDE, ale je to francouzsky. A nyní se podívejme na rodinné foto Klause Schwaba. Holt to mají v rodině, že je třeba zavést světový pořádek. (ZDE).

Schwab

Na obrázku vlevo je Klaus Schwab, zakladatel Světového ekonomického fóra. Vpravo stojí jeho otec Eugen Schwab. Jeho otec byl tehdy ředitelem Escher-Wyss, strategického podniku nacistického Německa, kde na něj makal kompletní pracovní lágr plný vězňů. Rodinná krev se nezapře, stačí se podívat na materiály WEF. A nyní se podívejme, jak bývalí nacističtí pytláci dělali zcela demokratické hajné v NATO. Nechám bokem malé ryby, jako je Kurt Waldheim, rakouský nácek, který za Hitlera bojoval na Balkáně a pak šéfoval OSN. Mnohem zajímavější je tento pán, který asi inspiroval neagenta Pavla.

Heusinger

S Hitlerem si prosím tyká nacistický generál Adolf Heusinger, který se po převlečení uniformy a zatím neuskutečněné operaci Unthinkable stal opravdovým vzorem našeho muže na Hradě. Po drobných peripetiích, jako bylo obvinění z válečných zločinů, se Heusinger vrátil do vojenské služby v Bundeswehru a byl v roce 1955 jmenován generálporučíkem. Takže dostal svou bývalou nacistickou funkci zpět v plné výši a následoval nezadržitelný a přímo bleskový vzestup. V roce 1957 je už generálním inspektorem Bundeswehru a odtud přešel v roce 1961 na špici NATO jako předseda Vojenského výboru NATO ve Washingtonu, což mu vydrželo až do důchodu.

Závěr, smutný

U zrodu NATO a EU stála mimo demokraty všechno druhu velmi významná skupina nacistů, bývalých nacistických bankéřů a průmyslníků, kteří jako Klaus Schwab a spol dnes tvoří nikým nevolené elity NWO. Ti převlékači kabátů jsou nebezpeční z několika důvodů:

  • zradí každého, protože v životě nic jiného nedělali;
  • nenávidí normální lidi, protože jejich minulost a přítomnost ukazuje, že to jsou sociopati, a někteří z nich asi byli i váleční zločinci;
  • používají svůj nekontrolovatelný vliv v nikým nevolených strukturách Deep state, který od 90. let začal efektivně kontrolovat EU a NATO;
  • pro tyto sociopaty je válka a obětování lidí na frontě, nebo ve formě nějakého totálního státu, naprosto denní chleba.