5.9.2023
Kategorie: Společnost

Orwellovská cenzura nařízená z Bruselu od února zasáhne všechny zbývající platformy

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Nyní se v souvislosti se začátkem platnosti cenzurního zákona EU hovořilo hodně o datu 25.8., kdy již vstoupil v platnost zákon, který prozatím kontroluje pouze tzv. „velmi velké“ platformy.

To samozřejmě veškerá alternativní média časem dostane mimo tyto platformy –  a ti, kdo ještě nebyli zcenzurováni, se toho zřejmě brzy dočkají. Přece jen zákon platí něco přes týden a Bruselem placení cenzoři zatím neměli dostatek času se ani rozkoukat.

Nicméně lze předpokládat, že již brzy začne cenzura fungovat naplno. Z větších sociálních sítí by měly být odstraněny zejména příspěvky, které nejsou názorově v souladu s EU.

Připomínám, že to platí i pro příspěvky, které zveřejní kdokoli mimo EU, tedy může  být zcenzurován například příspěvek  zveřejněný někým v USA.

Nyní se cenzura týká těchto platforem:

Postiženými online platformami jsou Alibaba AliExpress, Amazon Store, Apple AppStore, Booking.com, Facebook, Google Play, Google Maps, Google Shop, Instagram, LinkedIn, Pinterest, Snapchat, TikTok, X (uvedené jako Twitter), Wikipedia, YouTube,  Zalando, Bing a Google Search.

Pokud se některá z těchto velkých online platforem rozhodne nový zákon nedodržet, tresty by mohly být extrémně přísné…

Nicméně některé z uvedených platforem již hlásí, že coby cenzory využijí AI, protože kontrolovat příspěvky z celého světa je zřejmě nad síly obyčejných cenzorů.

Možná jste si pomysleli, že postačí odejít k menším, necenzurovaným sociálním a video platformám jako je např. Telegram, Rumble nebo Odysee.

Jenže to pomůže skutečně jen na chvíli.

Jakmile se dostaneme k 24. únoru 2024, bude se akt o digitálních službách, jak se bruselská cenzura vytvořená pod vedením Jourové a Bretona nazývá, vztahovat také na obrovské množství menších platforem.

V tu chvíli bude velmi obtížné uniknout z dosahu tohoto nového zákona.

Pokud nezačnou malé – zatím necenzurované – platformy cenzurovat, pak budou čelit drakonickým pokutám. Jaké bude pro ně řešení? Buď začít cenzurovat stejným způsobem, jakým již nyní cenzuruje  například Facebook nebo YouTube nebo se budou muset zneviditelnit pro občany EU.

A jak si chce fašistická sebranka z Bruselu zajistit, že bude mít plný dohled nad tím, zda se cenzuruje skutečně pečlivě?

Drtivá většina platforem, které mají nýt cenzurovány, pochází z USA, takže právě tam byla vytvořena jedna z hlavních cenzurních centrál.

Aby se ujistili, že mohou věci velmi pozorně sledovat, EU již 22. června zřídila zbrusu novou kancelář v San Franciscu.

Evropský komisař pro vnitřní trh Thierry Breton přestřihl pásku u příležitosti oficiálního otevření kanceláře Evropské unie v San Francisku ve čtvrtek 22. června spolu se zástupkyní guvernéra Kalifornie Eleni Kounalakisovou, senátorem státu Kalifornie Scottem Wienerem a předsedou Výboru pro právní záležitosti Evropského parlamentu Adrianem Vazquezem.

„Jsem velmi rád, že jsem dnes zde v Silicon Valley, globálním centru digitálních technologií a inovací, abych oficiálně otevřel novou kancelář Evropské unie v San Francisku,“ uvedl komisař Breton ve svém hlavním projevu k publiku složenému z vedoucích představitelů podniků a technologického odvětví.

„Jako podobně smýšlející partneři, kteří usilují o reciprocitu a společné principy, a to vše při respektování našich příslušných demokratických procesů, jsou naše transatlantické vazby v oblasti technologií důležitější než kdy jindy.“

Jak tedy vidíte, tak bruselští diktátoři si vše velmi dobře pojistili, aby měli dohled na platformy přímo v místě, kde mají tyto firmy sídlo. A v únoru již bude poměrně velký problém najít platformu, kde bude možné bez cenzury sdílet jakékoli pro EU nepříjemné články.

Lze předpokládat, že načasování cenzury je záměrné. Bruselským diktátorům jde především o to, aby upevnili svoji moc, v což doufají právě v souvislosti s volbami, které proběhnou již za 9 měsíců.

Je tedy třeba ovlivnit Evropany tak, aby opět navolili tentýž odpad, který podporuje nejen cenzuru, ale celou pro Evropany genocidní globalistickou politiku…

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
7 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)