14.3.2018
Kategorie: Společnost

Opravdu musíme být poslušní?

Sdílejte článek:

IN

Středa se má stát dnem, kdy opět vyjdou do ulic ,,davy“ lidí protestujících proti Miloši Zemanovi a Andreji Babišovi. Jde o dokonalou ukázku práva občanů na přímou demokracii, za kterou bojuje SPD Tomio Okamury, byť u něho jde o relativně soukromé zájmy. Nicméně demonstrují li občané s důvodů, které podstatně ovlivňují jejich životy, mají na to jistě právo, kdyby…  

 

 …kdyby neexistovalo podezření, že jedna část demonstrantů prošla dokonalou agitací a druhá za to dokonce možná dostane zaplaceno. Navíc o den později následující studentská stávka smrdí ještě více. 15ti až 18tiletí studenti rozumí politice stejně, jako dnešní senioři mp3 přehrávačům. Bez zkušeností, historických znalostí, podrobného přehledu a opravdu relevantních a nepřekroucených informací, tedy ne těch podstrkovaných nám Českou televizí, si těžko mládež může udělat názor na situaci, který by odpovídal realitě. Přebírá tak názory těch, kteří jim jsou buď nejblíže, znamenají pro ně autoritu, nebo jim dokážou prezentovat vlastní myšlenky tak, že je studenti vstřebají jako pozitivní. Což není ve školách napadených indoktrinací nic složitého. Důkazem bylo pořádání prezidentských voleb na nečisto Člověkem v tísni na některých školách, z nichž jako vítěz vyšel pozdější poražený a favorit neziskového a uměleckého sektoru akademik Drahoš. Za pět let už však budou ze studentů voliči a pravděpodobně začnou válcovat naučenými demagogickými přístupy k životu starší generaci. Jen málokdo z nich procitne, zvláště po studiích na dalších školách budou minimálně 10 let mimo a připraví pro nás všechny takovou realitu, že nám starším zbydou oči už jen k pláči. Těch pár vychovaných dle původních pravidel k udržení dnešních hodnot nebude prostě stačit.

Demonstrace pořádané těmi, kteří ve volbách neuspěli, a neziskovými organizacemi placenými státem a ze zahraničí, jsou v rozporu s tím, co si zvolili občané. Jestliže TOP 09, ODS, STAN a Piráti nenabídli dostatečně atraktivní program a nevyužili veškerých možností přesvědčit občany o své pravdě, mohli udělat v rámci parlamentní demokracie vše proto, aby navázali spolupráci s ostatními nevládními stranami a menšinovou vládu nepustili k vládnutí. Místo toho se handrkují a zneužívají dav pro své záměry. Pro ČSSD a TOP 09 s ODS dělá Babiš opravdu nepopulární kroky, když od jejich členů čistí všechny státní podniky a důležité úřady. A činí to opravdu pečlivě, takže řev z opozičních lavic je neutuchající. Jde o koryto a moc i tam, kde to nikdo moc nečekal.

Babiš však prošel tvrdým estébáckým výcvikem a své soupeře i s pomocí prezidenta likviduje nemilosrdně. Kdyby byl stejně důrazný i vůči Evropské unii, možná by mnozí občané akceptovali pár let jeho vlády, jenže tak tomu není. Babiš hájí především zájmy své, nikoliv národní. A od toho je zbývající politická garnitura, která jej má v Čechách usměrnit. Místo toho se SPD a KSČM předhánějí v souhlasném přikyvování prezidentovi a předsedovi vlády, ČSSD je v naprosté sebedestrukci a pokračuje v ní, ODS se plácá v líbivých vyjádřeních svého slabého předsedy bez pravicových názorů, STAN, Piráti a TOP 09 znamenají předvoj Sorose a jeho armády, nejmocnější oponenturou Zemana a Babiše je tak další Sorosův kůň Šimon Pánek. Stačí se podívat na sousední Slovensko, jak mohutná síla to je.

Pokud tedy dnes budou demonstrace, je smutné, že důvodem pro jejich vznik není volání po vystoupení z Evropské unie s jasnou argumentací, proč se tak děje. V Bruselu na nás chystají mnoho dalších změn. Důvodem k nim je nedostatek peněz potřebných k zvládnutí pokračování migrace. Nejde tedy jen o oklešťování našich svobod, ztrátu pocitu bezpečí a o změnu národních tradic v přijímání úplně cizích. Další kroky směřují k plundrování našich peněženek a účtů, dojde k zabavování soukromého majetku či obrovskému zdanění. Ostatně to, jak se chová Finanční správa už nyní s cílem doplnit státní pokladnu především z pokut udělených v podnikatelském sektoru, je pouhou výstrahou před tím, jakou moc mají nadřazení úředníci. Co vše si ještě necháme líbit?  A jak se budeme bránit ozbrojeným sluhům mocipánů, až nás všechny dokonale odzbrojí. Copak v tom nevidíte systematickou přípravu na roky příští?

Poslední záhadou poté je, kde se skrývají všichni ti, jejichž předvolební programy měly svou podstatou blízko k odmítnutí podřídit se EU, Babišovi a dalším zlům? Proč se dávno nesešli, nespojili, nestanovili priority a nepřistoupili k přípravám na mohutnou ofenzívu? Je to velmi jednoduché. Kde nejsou peníze, není ani aktivita. Skuteční vlastenci prostě téměř vymizeli, jsou umlčováni a národ je lhostejný. Navíc na ČT24 odborníci říkají, že….  Je smutné, když se tolik lidí nechá ukecat pár moderátory, několika stále stejnými znalci. A hlavně tady už není téměř nikdo, kdo by pozvedl prapor a zavelel ke vzdoru. Nynější projevy nespokojenosti platí ti, pro které je a bude EU potřebnou dojnou krávou a my všichni její potravou. Ne proti Zemanovi, Babišovi by dnes měli jít lidé do ulic, ale proti celému systému a Evropské unii. Poté bychom tu Babiše, jeho nohsledy, ale ani Kalousky Schwarzenbergy a jim podobné neměli. A peníze tekoucí do neziskovek by skutečně pomáhaly potřebným. Je to však bohužel pouze chiméra.

ZDROJ: inadhled.cz

Redakce
Sledujte PP
Latest posts by Redakce (see all)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg