9.3.2023
Kategorie: Společnost

Novotný: Vystřílet každého Čecha a válku na ně! Prasata líný, národ udavačů! [18+]

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY.CZ

Zkurvenej českej národ nevděčnej by potřeboval válku! Válku pro Čechy! Nenažraný zkurvený zmrdy český, prasata nevděčný! Vystřílet vás ty vole! Bezcenný mrdky! Makam furt na vás, zkurvený Čechy! K čemu vy jste? Jste akorát paraziti! Ty vole já bych vás poslal do války, vy kundy! Češi jsou nejhorší národ! Horší než Poláci, horší než Ukrajinci. Českej plebs by měl klečet na kolenou a děkovat panu profesoru Fialovi. Nevděčná banda českejch zmrdů! Prasata český ty vole nevděčný, udavačský, zkurvenej národ.

Češi by potřebovali válku. Vás Čechy v noci vyhnat z baráku, zabít děti, ženu podříznout vole, zapálit vám barák, a nakopat do tý prdele. Jsou to prosuský filcky, ano, já bych je věšel!

Jsem slavnej. Mám peníze. Mám všechno, co vy nemáte. Děkuji Bohu za to, že jsem se narodil bystrý. Já bych chtěl válku. Chtěl bych válku proti Rusku. Ukrajinci těm českejm prasatům neberou vůbec nic. Já bych dal všechno Ukrajincům a nic Čechům. Lidi jako já, se maj vždycky dobře. Bezcenný nevděčný Češi.

Všichni ti, co si dovolili srovnávat pana generála Petra Pavla s kýmkoliv, ti nastříkali Český republice sperma do držky.

Krátká exkurze do pomatené nemocné hlavy vrcholného politika ODS Pavla Novotného, předsedy místního sdružení, člena oblastní rady ODS a starosty Řeporyjí.

Není bez zajímavosti, že se s Novotným v rámci předvolební kampaně pochlubili prezidentští kandidáti Danuše Nerudová a Petr Pavel. Těžko hledat větší dno a potvrzení úpadku morálky a hodnot v české politice.

Vystřílet každého Čecha a válku na ně, potřebujeme válku, já bych chtěl válku. Prasata líný, národ udavačů. Mediální vzor Peťule Signále, Pavlík Novotnejch a jeho další neortodoxní metody. Gratulujeme všem co rádi Pavlíka. Tolik lásky jsme už dlouho neslyšeli. Teď netrpělivě čekáme, co na to orgány a Peťule s Vítkem.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (49 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
114 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)