26.2.2024
Kategorie: Společnost

Největší světová studie vakcíny COVID-19 potvrzuje spojení se závažnými zdravotními problémy

Sdílejte článek:

RHF

Dosud nejrozsáhlejší studie o vakcínách COVID-19, která byla provedena, potvrdila jejich spojitost s vážnými zdravotními problémy. Při zkoumání záznamů o očkování více než 99 milionů lidí výzkumníci odhalili významný výskyt neurologických, krevních a srdečních onemocnění. Zdá se, že tato zjištění pravděpodobně dále podpoří pokračující spory ohledně předpokládané bezpečnosti vakcíny.

Studie , kterou provedla Global Vaccine Data Network a byla zveřejněna v časopise Vaccine , zkoumala údaje o jednotlivcích očkovaných proti COVID-19 v osmi zemích. Výzkumníci identifikovali vyšší než očekávané případy třinácti zdravotních stavů považovaných za „nežádoucí událost zvláštního zájmu“.

Myokarditida (zánět srdečního svalu) zaznamenaná během výskytu pacientů dostávajících mRNA vakcíny, přičemž verze injekce Moderní dnešní nejvyšší výskyt po druhém podání dávek. Případy syndromu Guillain-Barre, vysilujícího neurologického stavu, zaznamenaly výrazný nárůst po podání vakcíny AstraZeneca s virovým vektorem.

Zvýšení transverzální myelitidy (zánětu míchy) bylo také zaznamenáno u vakcíny proti virovým vektorům, zatímco případy akutní diseminované encefalomyelitidy (zánět a otok v mozku a míše) byly spojeny s vakcínami mRNA i virovými vektory.

Mezi další stavy, u kterých bylo zjištěno zvýšení, patří perikardititida (zánět výstelky kolem srdce) a trombóza mozkových žilních dutin (vzácná forma mrtvice).

Rostoucí hora důkazů

Studie přidává k rostoucí hoře důkazů o rizicích vakcíny COVID-19. V předchozí analýze zveřejněné v roce 2022 vědci například zjistili, že injekce mRNA Pfizer a Moderna s větší pravděpodobností způsobí vážné nežádoucí účinky, než aby zabránily hospitalizaci kvůli COVID-19. Jako takové je nyní jasné, že mRNA vakcíny jsou spojeny s vážnějšími poškozeními , než se původně tvrdilo.

Ačkoli hlavní média stále v podstatě ignorují, úplný seznam nežádoucích účinků hlášených v souvislosti s vakcínami mRNA je již dlouhý a zahrnuje velmi nízké počty krevních destiček (trombocytopenie); vysoká míra , potenciálně život ohrožujících alergických reakcí (anafylaxe); těžké poškození jater ; a dokonce i smrt .

V listopadu 2021, když se ukázaly jejich potenciálně zničující vedlejší účinky, Dr. Matthias Rath vyzval k okamžitému pozastavení vakcíny proti COVID-19 na bázi RNA a DNA. Jeho intervence následovala po zveřejnění výzkumu, který změnil hru v časopise Viruses , který zjistil, že spike protein koronaviru je schopen dosáhnout buněčného jádra (jádra) a významně inhibovat poškození DNA. Efektivní oprava DNA – biologického softwaru každé buňky – včetně účinné podpory silné obrany a ochrany před řadou nemocí, rakoviny.

Zatímco slovenský premiér Robert Fico alespoň udělal krok správným směrem a otevřeně spojil vakcíny proti COVID-19 s kardiovaskulárními úmrtími , drtivá většina ostatních světových politických vůdců v podstatě zůstává ve stavu popírání. Ale s tím, jak se vědecká stávají stále jasnější, budou jejich veřejná prohlášení na toto téma v budoucnosti nevyhnutelně podléhat faktům zkoumat.

Pointa je, že politici, kteří dříve nutili lidi, aby přijali vakcíny COVID-19 – v některých případech dokonce nařídili jejich použití –, si začínají uvědomovat, že zraněné vakcíny nelze umlčet. Britský premiér Rishi Sunak si je toho velmi dobře vědom, protože byl nedávno konfrontován s obětí poškození vakcínou COVID-19 v živém televizním vysílání. Po zveřejnění největší světové studie o vakcínách proti COVID-19 budou Sunakovi protějšky v jiných zemích nepochybně zoufalí, aby se takové situace vyhnuly.

 

Tento článek byl původně publikován na nadaci Dr. Rath Health Foundation 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)