Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes
PayPal, poslat
Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo
příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX),
QR platbyPokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym. Pokud máte zájem o vydání potvrzení o poskytnutí daru (např. pro daňové účely), napište nám na redakční mail
[email protected] Příspěvky za měsíc ČERVEN 2026:
*****************************************
RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, František Šmíd 1000,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Jaroslav Jedlička 200,- Kč, Pavel Komínek 300,- Kč, Dana Lufinková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Anonym 300,- Kč, Karel Vávra 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 100,- Kč, Miroslav Andreska 300,- Kč, David Bezděk 50,- Kč, Anonym 50,- Kč, RNDr. Václav Vohánka 1000,- Kč, Lubomír Štěpán 250,- Kč, Martin Vacek 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jaromír Válek 500,- Kč, Anonym 70,- Kč, ing. Jan Lipský 100,- Kč, František Burda 50,- Kč, Radomír Šimek 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janicko 500,- Kč, Jiří Kobližka 400,- Kč, Dr. Věra Hýlová 250,- Kč, František Škoda 500,- Kč, Ivo Pimper 500,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Zdeněk Frič 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Antonín Glacner 500,- Kč, Anonym 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Petr Franc 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč
Celkem za měsíc: ... 13 770,00 Kč
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku.
Jak na to? Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím
pravidla diskuze.Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). )
Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu?
Návod ZDE.Náhledové fotografie k článkům jsou většinou ilustrační. Ne všechny články musí explicitně vyjadřovat názor redakce.
Tak je to v pořádku, protože tupé gayropské ojroovce to tak chtějí.
Kdyby ne, tak by proti tomu přece něco dělaly.
jj, importují „třetí“ svět a stanou se třetím světem, importujte ukrajinu a stanete se ukrajinou, tak to bylo je a bude kdekoli a kdykoli, vůle lidu v praxi, a tak je to správně
Ma to ve mne vzbudit soucit? V zadnem pripade! Maji, co chteli. Pokud tam je jen jeden cmoud, tak at tam radi. Do techto zacernenych dour uz davno nejezdim. Co tam dela Kolumbijska turistka. V jizni Americe je spousta kras, tak proc jezdit do zasraneho Rima? Byli jsme tam nekolikrat, sami, nebo s nasimi navstevami ale v poslednich letech bych tam nejel. Turisti jso zkratka debilove. Kdyz dalsich 10 let nepojede nikdo do tohohle zacmouzeneho italskeho chliva, nebo do zacmouzeneho Frankistanu, a do Emiratu Britanistan, tak teprve tamni obyvatelstvo pochopi, ze o cmoudy nikdo nestoji. A cesti blbci se chovaji stejne. Ve stredu Prahy je to samy negr a a rab. Po 40. letech bydleni v Berline jsme se odstehovali na malickou vesnici a od tohohle hnusu mame klid. Zadny negr a jen jedna rodina ze Syrie. On od pocatku pracuje a ona se stara o dve deti. Zadne halekani Alahu akbar a dokonce i zdravi. Pokud jich nebude pres 5%, tak se to da snest. Jenze globalisti nas chteji zaplavit cmoudy, aby stredoevropani pomalu vymreli. Adolf uz davno znal jejich cile.
Adolf byl s čmoudy nejlepší kamarád, viz návštěva Velkého muftího z Mekky.
Takže jestli to správně chápu, tak nějaká cuchta přijela do násilníky zamořené Evropy (což ví každý, kdo není úplný dement) a hned v prvním baru si nabrnkla úplně cizího chlapa a klidně s ním odjela někam do horoucích pekel, dokonce kvůli drogám. To si mohla rovnou napsat tlustým fixem na čelo: Jsem hloupá nána a chci znásilnit. Může být ráda, že ji nechali jít.
Dostalo se jí „evropských hodnot“ v křišťálově čisté podobě. Když si podobnou pakáž nakvartýrujete do země, může lepší výsledek očekávat jen absolutní idiot (pokud za lepší výsledek nepovažuje smrt). Volte dál „proevropské“ strany a podobný osud vás nemine!
Evropani zkratka zblbli. Nebylo to nikdy tak strasne, jako v posledni dobe. V teto souvislosti si vzdy vzpomenu na osud Marie z Freiburgu. Znasilnil a zamordoval ji cmoud a jeji rodice o tom nechteli mluvit, pry aby nepoburovali k nenavisti proti cmoudum a nedali hlasy AfD. Jaci debilove to musi byt. Cerne zvire jim znasilni a zabije dceru a oni si delaji starosti o muslimskou cernou verbez. Skoda, ze nemaji aspon dalsich pet dcer. Pral bych jim stejny osud. Jedem das seine!!! Kazdemu to, co si preje.
čili lidi zvýšímesi v erárku platy zavedenme noví daně ty stávající zvýšíme nabereme něco exekutorů na jeich váběr pokud nemáte z čeho holoto podpoříme fílě a tvrdší stíhání nenávistných omentářů fobiálních zavdeme tvrdší šmírování přihlašová na cokliv dohled to vše zaplatíte holoto .. to by bylo aby se to nevyřešilo … jako vždycky že beeeeeee beee a vovce beee bee beeeee a nic … prostě nic … epsteinfiles .. nic … pohoda .. válečný štvaní nic pohoda … brutální migrace podporovaná epsteinovci nic pohoda … na další sichtu a já nic stejně nezmůžu beeee
Hlavně, že Anděla dostala metál …
Byla vznesena obvinění….se klepou strachy…. Pověsit hned.
SAmozřejmě že budou vznešena obviněnní soudy odsouzení exekuce právníčci likvidace původních obyvatel za xenofobii …… vždyŤ takto fízlové dělají s prkuraturou soudcema a erárem už 20 let …. a lidi dál nestávkujou makaj na ty mafiánky faěounské genocidní …. proč by na tom cokliv měnili? JIch a jeijhc hažartů se to přece netýká ….těch se úplnou náhodou tyhle obohacení kulturní nedějí …. takových náhodiček je … v těch našich 5g 6 g 100g digitáolně koncentrákovaných sítích … a co mají a měli migranti vždy sebou … no mobila nejchytřejšího značkového … hádejte od koho … nedotane náhodou kulturní obohacovač nějakou sms nebo náhlé zazvonení od téhle šmírovací sledovací fotící a kdovícoskenující krabičky z erárku od tajné služby upozornění pokud by chtěl kulturně obohatit nějakého toho eárního dcerka synka aby to nedělal že to může jenom kulturně obohatit plebs? Jen se ptám? Tak šyup šup pro novej model šmírovací digitálně koncentrační krabičky do kšeftu a makat makat aby jste na to měli … v žádným případě nikdy se tý šmírovací koncentrákovaný chytrý krabičky nevzdávejte a nikdy ji neodkládejte holoto … digikoncentrák plnej kulturního obohacen musst sein …. beeeee .. na vše okdliknout ano chci ani souhlasím … upgradovat upgradovat do bezvědomí … beeeee programování nechte voce jet jako na drátkách ju … ať vás ani nenapadne myslet …. nam yšlení je tady přec vládce pekel … a těch kamer co si voe nechali na sebe instalovat a zacálovali si je ještě …. jo pro to bezpečí samozřejmě …. to si pamatujete jak bez kamer se dělo třeba já nevim znásilnění .. a co nás šmírujou mocipáni co si jezdí za naše prachy na epsteinovy ostrovy ranče atd tam przní malé děti násilní vězní zabíjejí a žerou tak je vššhcno ok nic jako násilněí se neděje že …. beee bee beee .. .teda jako myskím to že se neděje sebeobrana a nebo pomoc bližnímu kulturně obohacovanému bo kouká kamera a poskoci mocipánů by se mohli naštvat na vovci která se nechá vo..t … ju … beee beeeeee beee dopadlo to jako vždy .. vše pro naše vovčí dobro dělal páníček a dělá .. jasně … kameru se satelitem do análu každé vovci aby ji ochránili .. smozřejmě jak jinak … myslí do rána do večera v noci na naše dobor jneom vovčáci . .jasně … proto ta totalitní totální okncentrákovaná kontrola a šmírování plošné … jasně .. jenom pro naše dobro … aby už konečně díky tomut totaálnímu šmírování věděl erárek kam posílat ty milaird yco mají nakradeno potřebným … docela určitě … beeeeee
jsou to takovi mili lide ti muslimove…chovaji se stejne jako ve stredoveku kdyz chytali otroky po cele evrope a ve stredozemi…no kdo byse na ne mohl zlobit..
zlobinkuju se ale ns ty politiky a neziskovksre a novinare co zo dopustili..
jeste ze ma evropa tolik stromu.