14.6.2024
Kategorie: Ze světa

Le Penová a Trump jsou nadějí na záchranu západního způsobu života

Sdílejte článek:

PZ/JAN ČÍŽEK

Německo je rozděleno. AfD na východě dominuje. Není se čemu divit. Oni si komunismu a soudruhů už užili dost. Chtějí svobodu, demokracii, spravedlnost a hlavně pravdu! A přesně tyto principy dnes reprezentuje v Německu už pouze AfD.

Zdivočelí levičáci paběrkují na západě. Ten ovládá Merkelovská CDU-CSU. Sama byla soudružka v dobách minulých. Söder sice mluví jako soudružka Konečná, ale žádnou změnu, stejně jako ona, nereprezentuje. To on zničil jaderné elektrárny, to on souhlasil s elektromobilitou a poslal BMW a VW do megalitického průseru. Jeho prabába Merkel řekla: “Wir schaffen das”. Oni jsou strůjci problému, sorošovci.

Nelze tedy čekat jakékoliv zlepšení situace Německa a potažmo i nás. Volby dopadly Haškovsky mírným pokrokem v mezích zákona. Ale my jsme v megaprůseru. Žádné procesní změny se nedají očekávat. Sorošovský stroj na korupční peníze pojede dále, Evropa bude dále chudnout. Zaplatí to opět 80% střední třídy a nízkopříjmových.

Malinko se sice zmírní rétorika, už to nebude tak vyostřené, ale v principu se šrouby opět přitáhnou.

Evropa má nyní pouze 2 naděje: Marie Le Pen, která jako jediná může komplet změnit směr Evropy. A Donalda Trumpa, který jako jediný dokáže utnout sorošovské sani chapadla a tedy osvobodit i EU. Tito dva vůdci jsou poslední naděje na záchranu západního způsobu života, kultury a celé civilizace. Sledujme francouzské a americké volby s nadějí.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)