4.10.2022
Kategorie: Politika

Kandidáti … ?

Sdílejte článek:

PAVEL ŘÍHA

Zpráva: Vládní koalice SPOLU (ODS, TOP 09 a KDU-ČSL) v nadcházející lednové prezidentské volbě podpořila hned tři kandidáty, a to senátora Pavla Fischera, bývalou rektorku Mendelovy univerzity Danuši Nerudovou a generála Petra Pavla. Vlastního kandidáta koalice nepostaví.

To je hezké. Vládnoucí fašisté nemají vlastního kandidáta na Hrad, tak budou pro jistotu podporovat hned kandidáty tři. Včetně jednoho komunistického rozvědčíka. To je sice od fašistů nečekané, ale silně pragmatické.

Ať tedy vyhraje kdokoliv z nich, budeme tu od chytré horákyně 6 let poslouchat, že je prezidentem kandidát koalice, že “občané” opět potvrdili mandát koalice vládnout. A naopak nikdo nebude moci říct, že koalice v boji o Hrad prohrála a lidé jí tak vystavili velmi špatný účet.

Je to řešení hodné Fialy a dalších bezpáteřních křiváků, drtících českou zemi jako ještě nikdo v její historii.

Tuto totální devastaci jim bohužel umožnila neexistence relevantní opozice, která by dokázala přesvědčit většinu lidí a postavit vlastního kandidáta.

Bureš je hyperzloděj a bývalý komouš. Das ist hrůza!!! Okamurův Bašta má oproti StBurešovi možná vzorný kádrový profil, ale kdo by chtěl, aby naši zemi zastupoval takový blekota … A za nimi široko daleko nikdo.

Nikdo, kdo by reprezentoval demokratickou opozici, která vlastně neexistuje.

Není divu, že si fašisté z koalice dělají co chtějí, rozebírají naši zemi na prvočinitele a ty pak dílem předávají svým nadřízeným západním kolonistům, dílem jimi plní vlastní kapsy. Zatímco Česká republika i se svými občany míří nezadržitelně do propasti.

Pavel Riha

 

Koho byste volili v presidentských volbách 2023?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,55 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)