22.3.2024
Kategorie: Kultura a tipy

Jak vydělat 1000 dolarů denně vleže? Těžba v cloudu se Simpleminers je vaše skvělá volba

Sdílejte článek:

Pokud chcete v rychle se měnícím a nestálém světě bitcoinu vydělávat, musíte ovládat investiční nástroje, které máte k dispozici. Pokud žádné šikovné nástroje nemáte, pak je pro vás cloudová těžba u Simpleminers skvělou volbou.

Kdo jsou Simpleminers?

Simpleminers je přední světový těžař bitcoinů. Byla založena v červnu 2019 a sídlí v Londýně v Anglii. Má více než 1,5 milionu členů po celém světě. Od svého založení se společnost zaměřuje na podnikání v oblasti těžby bitcoinů. V současné době má společnost nejen nejpokročilejší technologii těžby Bitcoinů na světě, ale také nasadila největší výpočetní zařízení na světě. Podle statistik se společnost podílí přibližně 3,5 % na celosvětové míře hašování.

Co je těžba v cloudu?

Těžba v cloudu znamená, že investoři nenakupují těžební stroje, nepronajímají si místa, neprovozují a neudržují těžební stroje ani neplatí poplatky za energii. Jedná se o novou investiční metodu, která spočívá v pronájmu určitého množství výpočetního výkonu od těžařů, kteří se podílejí na těžbě bitcoinů a sdílejí zisky z těžby.

Pro jaké investory je těžba v cloudu vhodná?

Cloudovou těžbu Simpleminers upřednostňuje většina investorů díky malé investici, nízkému riziku, vysokým výnosům a jednoduchému ovládání. Nezáleží na tom, zda jste investiční expert nebo začátečník, můžete snadno začít a rychle vydělávat peníze.

Proč můžete pomocí cloudové těžby Simpleminers vydělat 1 000 dolarů denně?

Bitcoinová síť nyní každých 10 minut vygeneruje 6,25 bitcoinu. K úspěšnému vygenerování datového bloku musí těžaři najít platnou hash hodnotu. K získání správné hash hodnoty neexistuje žádná zkratka a lze se spolehnout pouze na odhad. Proces hádání je procesem počítačové náhodné kolize hashů. Pokud hádáte správně, získáte Bitcoin. Počet hsahových kolizí, které počítač provede za sekundu, představuje jeho výpočetní výkon. Výpočetní výkon je tedy nejdůležitějším faktorem určujícím množství výstupu Bitcoinu.

Investujete do smlouvy o těžbě v cloudu společnosti Simpleminers‘ a společnost Simpleminers použije investované peníze na nasazení výpočetního výkonu výměnou za příjem z bitcoinů. V současné době společnost Simpleminers nasadila největší výpočetní výkon na světě a její produkce Bitcoinů je velmi působivá. Cena Bitcoinu navíc v poslední době stále stoupá, takže investice do smluv o těžbě v cloudu společnosti Simpleminers přinesla tak značné výnosy.

Jaké výhody tedy investoři získají z investice do smlouvy o výpočetním výkonu společnosti Simpleminers? Je skutečně možné vydělat 1 000 dolarů denně jen tak ležením? Odpověď zní ano!

Příjmy, které mohou investoři získat, zahrnují především tyto čtyři aspekty:

① Bonus za registraci: Stáhněte si a zaregistrujte účet Simpleminers. (Dokončením tohoto kroku získáte registrační bonus 10 USD).

② Denní příjem: Zakupte smlouvu na výpočetní výkon a získejte denní příjem ze smlouvy. (Aktuální maximální denní výnos je 3 %).

③ Bonus navíc: Pokud se hodnota bitcoinu zvýší, můžete během smluvního období získat i další odměny. (Jedná se o dodatečný bonus).

④ Příjmy z pozvánek: Pozváním přátel k investici do Simpleminers můžete získat odměnu ve výši 3 % z investice přátel. Pokud váš přítel pozve své přátele, aby investovali do Simpleminers, můžete také získat odměnu ve výši 1 % z jejich investice. (Představte přátelům projekty vydělávající peníze, získejte přízeň a zároveň vydělejte peníze, proč to neudělat?)

Nyní, za předpokladu, že máte 50 000 dolarů, vás naučím, jak vydělat 1 000 dolarů denně investováním do smlouvy o hash sazbě společnosti Simpleminers. Zde je návod, co můžete udělat: Zakupte si 5 kontraktů Simpleminers hashrate, každý v hodnotě 10 000 USD, na 50 dní. Tímto způsobem můžete získat přímý příjem ve výši 165,04 USD/den*5 porcí=825,2 USD/den. V tuto chvíli stačí pozvat několik přátel, aby společně vydělávali peníze, a nechat jejich investiční částku dosáhnout 300 000 amerických dolarů, a můžete získat odměnu za pozvání ve výši 300 000 amerických dolarů * 3 % = 9 000 amerických dolarů (9 000 amerických dolarů / 50 dní = 180 amerických dolarů / den) . Po těchto dvou krocích zjistíte, že během 50 dnů trvání vaší investiční smlouvy vyděláte každý den = 825,2 + 180 = 1005,2 USD. Samozřejmě, pokud vaši přátelé také pozvou přátele k investování, bude váš příjem vyšší než tato částka.

Jinými slovy, investujete 50 000 dolarů do smlouvy o hash sazbě společnosti Simpleminers a doporučíte svůj projekt na vydělávání peněz svým přátelům. Po 50 dnech bude váš majetek činit nejméně 50 000 USD (jistina) + 50 260 USD (zisk) = 100 260 USD. Pokud, jak odborníci předpovídají, cena Bitcoinu prolomí šestimístnou hranici, získáte od Simpleminers také značnou částku dalších bonusů. Jaký to bude skvělý investiční výlet!

Jak používat cloudovou těžbu Simpleminers?

Těžba v cloudu Simpleminers je velmi jednoduchá. Přejděte na jejich oficiální webové stránky, zaregistrujte se a přihlaste se k jeho používání. Pokud jste zvyklí používat k surfování po internetu chytrý telefon, stáhněte si jejich mobilní APP a provádějte operace předplatného a výkupu smluv na svém mobilním telefonu. Simpleminers vypořádává a vyplácí příjmy ze smluv každý den. Finanční prostředky jsou nejen bezpečné, ale také viditelné.

Nezáleží na tom, jestli nemáte mnoho peněz na investování, Simpleminers má na výběr také mnoho přátelských smluv o výkonu. Například smlouva o výpočetní síle v hodnotě 100 USD s dvoudenním cyklem vám umožní investovat 100 USD a vydělat 6 USD za 2 dny. Pokud se chcete o kontraktech výpočetního výkonu Simpleminers dozvědět více, autor samozřejmě doporučuje, abyste si u Simpleminers zaregistrovali účet. Na jejich oficiálních webových stránkách najdete velmi podrobný úvod a k dispozici je také 24hodinový online zákaznický servis, který zodpoví všechny vaše dotazy.

Registrace účtu Simpleminers je ještě jednodušší: stačí kliknout na “Registrovat” na oficiálních webových stránkách Simpleminers a do formuláře vyplnit svou e-mailovou adresu, přihlašovací účet, přihlašovací heslo atd. a dokončit registraci. (Vytvořením účtu můžete také získat zkušební prostředky ve výši 10 amerických dolarů, což je velmi ohleduplné).

Pokud máte také zájem vydělat peníze investováním do smluv o výpočetní síle Simpleminers a chcete se o Simpleminers dozvědět více, můžete se nyní přihlásit na jejich oficiální webové stránky: www.simpleminers.com

Nenechte si tuto příležitost ujít. Začněte vydělávat ještě dnes a nezapomeňte si stáhnout Google Play nebo Apple Store aplikaci.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 1,80 out of 5)
Loading...
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)