12.5.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Jak na stěhování kanceláře? Hlavně profesionálně

Sdílejte článek:

Škody, nad kterými nakonec při soukromém stěhování mávnete rukou, mohou být u firem v nepředstavitelné výši. Jdete se s vaší firmou či s jednotlivými kancelářemi stěhovat? Rozhodně to nedělejte bez odborníků.

Stěhujte se s profi stěhováky

Stěhování firmy není ničím snadným. V první řadě si jen málokterá může kvůli stěhování dovolit třeba i jen denní výpadek. Natož delší. Představte si, že by třeba kvůli stěhování vydavatelství deníku nevyšly několik dnů noviny. Ale ať jste firmou působící v jakékoliv jiné oblasti, jen stěží budou vaši zákazníci akceptovat, že pár dnů nefungujete, když jsou jinak zvyklí na servis 24/7.

Nejtěžší je ve firmách stanovit kompetence, kdo je za co při stěhování odpovědným. Obecně je nejhorší nápad, nechat stěhování na vlastních zaměstnancích. Už jen odpovědnost za způsobené škody při stěhování je v tomto případě sporná. Přitom dobrá stěhovací firma je pojištěna a v případě způsobené škody je možné využít plnění z této pojistky.

Nebojte se, že stěhovací firma funguje od devíti do pěti a jenom v pracovní dny. Potřebujete-li nepřerušit plynulost chodu vaší kanceláře, dokáže ji pro vás profesionální stěhovací firma zajistit. Prostě vás přestěhuje o víkendu či v noci. Klidně se může stát, že v pátek zaměstnanci odejdou z práce na původní adrese a v pondělí již přijdou do práce na opačném konci města. V kancelářích je bude samozřejmě čekat vše, jak má. Od potřebných dokumentů až po připojený počítač.

Balení svépomocí i na vyžádáni

Žádné stěhování, ani stěhování kanceláře či velké firmy, se neobejde bez balení věcí. Velkých, i těch nejdrobnějších. Obvykle si nesháníme krabice a balicí materiál svépomocí. Půjčí a dodá vám je přímo stěhovací firma. Jinou možností je nechat si vše zabalit na klíč. Oba tyto přístupy lze i vzájemně kombinovat.

Firma Stěhování Vektos nabízí profesionální stěhování i pro firmy

Pražská firma Stěhování Vektos stěhuje soukromé osoby, firmy, úřady, školy a další společnosti. Firma je schopná stěhovat těžká břemena i zajistit různé drobné stěhování. Přestěhuje vás či firmu přes chodbu, nebo klidně přes celé město.

Vektos stěhuje profesionálně – se zkušenou pracovní sílou i s optimistickým přístupem. Stěhování je domluveno smluvně. Firma vám veškerý inventář, nábytek, dokumenty, počítače i další elektroniku zabalí, přestěhuje, rozbalí a dle domluvy instaluje v nových prostorách. Problém není přestěhovat ani těžké trezory. Na novém místě může firma instalovat i různé drobnější vybavení – navrtat obrazy, instalovat televizi, zapojit elektrotechniku a zbavit vás celé řady problémů. Ve společnosti se postarají o demontáž nábytku, ale i jeho montáž. Požádat je možné o zajištění skartace dokumentů. Vektos pro vás zajistí stěhování bez stresu a bez ztrát na firemním majetku.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...