28.2.2021
Kategorie: Ekonomika

Ivermektin – zázrak, který je potřeba zničit hned v zárodku …

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Už v průběhu minulého roku začal MUDr. Pavel Török v nemocnici v Košicích podávat Covid pacientům v těžkém stavu lék, jenž se nazývá Ivermektin. Dosahoval s ním a stále dosahuje naprosto neuvěřitelných výsledků, kdy i pacienty v super těžkém stavu dokáže doslova ze smrtelné postele dostat zpět do života a plně je vyléčit.


Experimentálně se začal tento lék používat i v Bratislavě a u nás v Brně. Rovněž s fantastickými výsledky.

Co by v normálním světě za této situace mělo nastat?

Tak krom toho, že by doktoru Törökovi měli ze Stockholmu okamžitě poslat Nobelovku, tak by člověk řekl, že by vláda měla okamžitě objednat miliony dóz s tímto lékem a masivně je rozdistribuovat v nemocnicích, ne?

Chyba lávky – už teď se dočtítáme, že “lékaři se staví k jeho nasazení rezervovaně, neboť nemáme k dispozici randomizované studie na dostatečně velkém počtu pacientů.”

Já bych řekl, že problém bude trošku někde jinde – MUDr. Törok řekl, že Ivermektin má tu výhodu, že je velmi levný. Já se však obávám, že to je jeho největší nevýhoda. Nikdo totiž na něm nevydělá miliardy jako na vakcínách.

Dovedete si představit, co by to udělalo s cenou akcií Pfizeru nebo Moderny, kdyby se zjistilo, že je tu lék v ceně pár dolarů, který umí Covid vyléčit? Počítám, že křivka vývoje ceny těchto akcií by věrně kopírovala křivku padajícího kamene ze skály.

Vše má údajně rozseknout studie Oxfordské univerzity – už teď vsadím svůj plat i boty na to, že přijde s nějakým nekonkrétním závěrem ve stylu “u některých pacientů bylo skutečně zaznamenáno výrazné zlepšení, avšak k učinění nezvratného závěru, že Ivermektin vykazuje jednoznačný pozitivní efekt v boji s nemocí Covid-19, bude zapotřebí provést dodatečné randomizované studie”.

Já to řeknu trošku jinak a lidově řečeno na placáka – od této chvíle může za každou smrt z důvodu nemoci Covid-19 naše vláda! Je tady lék, který stojí pár korun a který má reálně prokazatelné účinky při léčbě této nemoci.

Přesto nikdo nekoná, média si tohoto tématu všímají jen okrajově a mluví se jen a jen o vakcinacích. Celá republika je zavřená, páchají se nevratné škody na našich dětech a lidé umírají dál.

Je tak naprosto zřejmé, že v celé téhle šarádě nejde o vyléčení lidí, nýbrž o peníze pro velké farma firmy. A konspirační teoretici by řekli, že možná i o něco víc.

P.S.: Nejvíc mě baví, když čtu o tom, jak je třeba ten Ivermektin nejdřív pořádně otestovat a že by bylo nezodpovědné jej do té doby nasazovat. To už je vrchol toho, jak si z nás dělají legraci. Ivermektin není nový lék – na rozdíl od mRNA vakcín se používá už desítky let, byl podán odhadem 3,5 miliardám osob a pokud je mi známo, tak ještě nikoho nezabil.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (43 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...