5.2.2024
Kategorie: Ze světa

Gaza nebyla a není okupována

Sdílejte článek:

DAVID BOHBOT

Vedení EU v Haagu a Bruselu, pokrokářští maniaci, zaneprázdnění likvidací morálky a historických tradic národů Evropy, tvrdě útočí proti právu Izraele bránit své území před těmi, kteří chtějí jeho zánik. Lidé, kteří dnes otevřeně organizují sebevraždu Evropy, nechtějí rozumět, že Izrael a jeho armáda bojují proti radikálním islamistům s jejich primitivní šaríjou a krvavým džihádem, uplatňovaným proti všem, kteří chtějí žít podle vlastních pravidel.

Izrael byl brutálně napaden teroristy palestinského Hamásu, kteří sní o jeho zničení. Byly nemilosrdně zavražděny ženy a děti, sto čtyřicet rukojmí je už 112 dnů nelegálně drženo v podzemních tunelech bez možnosti vidět slunce, bez léků a bez návštěv. Jejich věznitelé je mučí a znásilňují, zatímco za boj za osvobození rukojmí a likvidaci útočníků je odsuzován Izrael!

Gaza nebyla a není okupována. Pokud její obyvatelé přestanou mít průměrně osm dětí na rodinu a zreformují svá primitivní agresivní pravidla, budou pracovat a začnou investovat do vzdělání a továren, místo do zbraní a tunelů, budou se mít dobře. Oni ale řekli „NE“. Sami si vybrali tuto cestu.

Je mi úplně jedno, jak se tito fanatičtí, nenávistní podporovatelé muslimů rozhodnou. Jsem v Izraeli a jsem ochoten položit svůj život za správnou věc – boj s islamistickými teroristy, zachování existence státu Izrael a jediného židovského národa, starého přes tři tisíce let. Je to zároveň i můj příspěvek k boji proti islamizaci Evropy, včetně ČR.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (27 votes, average: 4,26 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)