24.4.2023
Kategorie: Společnost

Demaskujeme zaklínadla politruků říše Západu. Naučte se klíčové slovo

Sdílejte článek:

COM/HS/IVAN LEHOTSKÝ

Slovo „dezinformace“ je klíčem k interpretaci svobody slova, jak ji dnes i u nás účelově a cynicky prezentují tzv. liberálové, tedy oportunistické kompradorské loutky říše Západu, a jejich média. Pojmenujme si otevřeně v čem je podvod.

Slovo „dezinformace“ je tím fíkovým listem, kterým globalisté zakrývají, že všechny ty jejich koncepty, strategie a opatření v boji proti „hybridním hrozbám“ nejsou ničím jiným, než maskovaným pokusem zlikvidovat pluralitu názorů a zavést názorovou totalitu.

Toto slovo bylo zavedeno s velmi přesným záměrem. Kdyby na nežádoucí názory používali namísto termínu „dezinformace“ pouhý výraz „lež“ a na lidi s jinými politickými názory namísto výrazu „dezinformator“ používali termín „lhář“, mělo by to pro ně několik nevýhod. Podívejme se na to trochu blíže.

1. Psychologicky je to přijatelnější

Pokud někdo řekne, že něco je lež, tak se jaksi automaticky žádá, aby to dokázal. Tady totiž není šedé pásmo někde uprostřed: je pouze pravda a nepravda. Pokud neumíte dokázat lež, pak to, co kritizujete, je pouze jiný názor na to, co je pravda – a jiný názor přece není nic špatného. To ani dnes, dokonce ani při dnešní míře mentální anestézy populace ještě není možné zcela beztrestně kriminalizovat.

Kdybyste do legislativy chtěli zavést zákony, kde by bylo explicitně řečeno, že vše, co někdo může považovat za lež, se přísně trestá, tak byste se dostali přímou cestou k Orwellovi a ministerstvu pravdy. A to je přece jen trochu silná káva, proto to globalisté musí dělat trochu maskovaně – a řešením je právě zázračné zaklínadlo „dezinformace“.

2. Lze to beztrestně zneužívat

Pokud na někoho řeknete, že je lhář a nemáte to jak dokázat, tak máte problém, je to vážné obvinění. Ale říci, že šíří dezinformace, to není zase tak silné, a proto se to může používat bez hrozby postihu. Vyjádření, že někdo je dezinformátor, není třeba dokazovat, je to společensky akceptovatelné.

3. Je to dostatečně hrozivé

Zároveň však dezinformace má být něco mnohem horšího než lež. Obyčejná lži zde přece byla odjakživa, lháři byli většinou odhaleni a potrestáni a svět se nezhroutil. Jenže dezinformace je prý jiná. Přestože obvinění z „dezinformování“ má veřejnost vnímat jako méně urážlivé než obvinění ze lži, zde nás globalisté programují, abychom zároveň automaticky předpokládali, že jde o něco tak ďábelsky záludného, ​​nebezpečného a rafinovaného, ​​že to je třeba sofistikovaně vyvracet odborníky a je třeba na to. mít propracované státní strategie.

Samotný ten termín „dez-informovat“ člověka, tedy ho „od-informovat“, čili zbavit informovanosti, nám má naznačit, že nás dezinformátoři nejen jednoduše oklamali, ale nás komplexně zavedli, zbavili správného názoru na svět, politiku, vakcíny, cokoliv.

Zkusme se na chvíli zamyslet nad obludností této manipulace: dezinformace prý není lež, tedy není nezákonná, ale přesto ji můžeme svobodně diskriminovat a stát může proti ní zasahovat a její šiřitele postihovat a různě omezovat.

4. Je to adresně diskriminační

Veřejnost automaticky ví, že pokud se v médiích mluví o „dezinformacích“, tak to může být jedině to, co šíří Kreml a dezoláti, nikdy ne to, co šíří „demokraté“. Slyšeli jste někdy o dezinformacích, které by šířil Západ? Tedy je to jednosměrný nástroj politického a propagandistického boje. Stejně jednosměrný, jako když se řekne „rasista“ či „totalita“, neboť neponechává možnost tuto nálepku použít na obě strany nějakého sporu – je to okamžitý rozsudek bez možnosti odvolání.

No ano, to bude tím, že přece Západ je demokratický a má pravdu, že? Takové zaklínadlo, které není třeba vysvětlovat, umožní režimu nastolit systém jedné pravdy, o které se nediskutuje, „nebo dezinformace“.

Pro člověka, který skutečně rozumí významu výrazů „svoboda slova“ a „pluralita názorů“, nemůže být obtížné chápat, že pokud se rozhodování o tom, co je a co není „dezinformace“ zmocní nějaká instituce či „experti“, tak se svoboda slova skončí. Pokud ve jménu svobody, demokracie a ochrany nás všechny budou chránit před „dezinformacemi“ oficiální místa, tak je nad slunce jasnější, že nastoupí totalita jediného povoleného oficiálního názoru, spojená i se sankcionováním, pokutami a odnětím svobody. Ti, kdo budou vládnout, budou majiteli pravdy a ti ostatní… vždyť víte.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)